Post Reply 
3landerBK
Author Message
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
3landerBK
Witam wszystkich :)
Chciałbym wam zaprezentować dziś mój kanał jak i samego siebie
Ok więc zacznijmy o od kanału . Pierwsze co to link
http://www.youtube.com/user/3landerBK
Jak widać kanał jest jaki jest wydaje mi się że wygląd za bardzo nie imponuje ale cóż w ciąż pracuje nad jego upiększeniem więc spokojna wasza rozczochrana :)
Moje aktualne projekty to :
Legacy Of Kain Soul Reaver
The Elder Scrolls IV Oblivion
Gry które jak do tej pory udało mi się skończyć :
Call Of Duty 2
Diablo 2
Half - Life 2
Dead Space
Projekty które mam jeszcze zamiar wykonać
Resident Evil 3
Resident Evil 4
Gran Turismo 2
Colony Wars Red Sun
Call Of Duty 4

Okej już nie pisze co wykonam bo to za dużo miejsca zajmuje
Ogólnie kanał działa od pół roku ponad i bywało różnie powiem szczerze przez różne komentarze na temat mojego sposobu przejścia gry Diablo 2
w której robiłem wszystko dla zabawy a nie dla profesjonalizmu ... ale jak widać ja wciąż nagrywam odpowiadam na komentarze jeżeli nie są to komentarze w stylu "pierwszy" albo "5/5" .... Nie toleruje chamstwa na moim kanale kłótni ani żadnych odzywek w stylu twoja stara albo ty siaki owaki po prostu rozumiem wszystko ale z kulturą i z jakimiś granicami rozsądku . W każdym bądź razie zapraszam do odwiedzenia mojego kanału :)
Ok teraz coś o mnie
A więc nazywam się Mateusz jestem z miasta/wsi Wałbrzycha mam 21 lat
Ukończyłem technikum elektryczne aktualnie pracuje w swoim zawodzie interesuje się muzyką (prawie każdą po za disco polo bo tego nie mogę znieść ) bronią tą współczesna jak i tą z przeszłości palna czy biała każdą lubię :) motoryzacja w ten dział wchodzą samochody od lat 60'tych do 2000 roku . W wolnym czasie gram w gry słucham muzyki i nagrywam zagrajmy w ... oczywiście moje życie nie ogranicza się tylko do komputera otóż wychodzę na spacery niestety puki co sam , piszę różne rzeczy wiersze , opowiadania różności no cóż tyle o mnie

Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
23-11-2010 20:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Suhayl Offline
*

Posts: 16
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: 3landerBK
Miło mi poznać, kolega z tego samego miasta co ja. Subuję cię już jakiś czas i najbardziej podobało mi się ZW Dead Space. Lubię zagrajmy z horrorów! ^^
23-11-2010 20:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: 3landerBK
No, więc widzę, że konkretny człowiek. Spodziewaj się komentarzy do LP Obliviona ode mnie. ;)
23-11-2010 21:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: 3landerBK
Ciekawi mnie, po co w Diablo miałeś tak przepakowaną postać. To prawie jak granie na czitach.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
24-11-2010 19:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: 3landerBK
Grałem tak bo chciałem zagrać tak , taką postacią i w taki sposób :)

[Image: tag_raiden1.png]
24-11-2010 19:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: 3landerBK
Tak bez ambicji ^
Hm, ciekawe czy są inni, którzy woleli mieć jakiekolwiek wyzwanie..zna ktoś ?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
24-11-2010 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: 3landerBK
Wiesz gdybym nie miał ambicji to prawdopodobnie nie byłoby mnie na tym forum teraz , nie pisałbym tej prezentacji ani nic . Z kolei jeżeli chodzi ci o Diablo 2 to owszem może i mało ambitne grać postacią na 99 lev ale wtedy to był Luty i raczej więcej czasu musiałem też poświęcać na naukę aby zdać maturę jak i egzaminy zawodowe więc musiałem nagrać coś na biegu . Ale jeżeli jest więcej osób które twierdzą że brak mi ambicji i że jestem totalnym noobem w tej grze (a niestety takich osób jest wiele , w ogóle myślę że te osoby nie wiedzą na czym polega zagrajmy w Bo Moim zdaniem zagrajmy w to jest przejście gry na swój sposób a jak komuś nie pasuje to niech nie ogląda po prostu ) wykonam tak zwany remake tego zagrajmy w :)

[Image: tag_raiden1.png]
25-11-2010 07:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: 3landerBK
To nie oznaka ambicji, lol.
A obrona typu 'nie podoba się, nie oglądaj' to żałosna obrona.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-11-2010 01:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: 3landerBK
@up

...ale skuteczna, o czym najlepiej świadczy chociażby kanał Bonera (http://www.youtube.com/user/BonersGames ) :P
(This post was last modified: 26-11-2010 11:26 by Likki.)
26-11-2010 11:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: 3landerBK
@ModronCube
A na przykład gdybym to ja cały czas pisał w twoich filmach pisał że są do niczego że "żal" że takie coś istnieje na yt , gdybym bez przerwy ubliżał ci ..... to co byś zrobił .... bo wiesz ja na trole mam sposób z resztą każdego staram się traktować tak samo wpierw odpowiadam kulturalnie jak nie pasuje ci mój filmik po prostu idź gdzie indziej nie psuj mi humoru i nie rób spamu . Jeżeli to nie działa i widzę że spam tego typu się powtarza to blok załatwia całą sprawę :) A po za tym każdy przechodzi grę na swój sposób ja przeszedłem diablo 2 w taki sposób bo nie chciałem w inny i nauka mi nie pozwalała na to żeby przejść tą grę od 0 bo ot by za długo trwało

[Image: tag_raiden1.png]
26-11-2010 11:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5