Post Reply 
Nowe tło rockalone2k
Author Message
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #91
RE: Nowe tło rockalone2k
nietety ale zapomniałeś, że to forum istnieje tylko po to aby hejtować ludzi, którzy się wybili :(
11-01-2013 11:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #92
RE: Nowe tło rockalone2k
MircoCroCop Wrote:Po co zdzieracie palce
I tutaj leży błąd w twoim rozumowaniu. Dorabiasz jakieś zabawne teorie do prostych postów, gdyż nie możesz znaleźć wytłumaczenia jak można rozmawiać o kimś/czymś nielubianym. I czym jest to 'robienie sieki z mózgu'? Przecież po postach takiego Dona widać, że ta część została odwalona przez nich samych.

@Andre
O czym ty bredzisz?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
11-01-2013 11:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 11:47 )LavosCore Wrote:  
MircoCroCop Wrote:Po co zdzieracie palce
I tutaj leży błąd w twoim rozumowaniu. Dorabiasz jakieś zabawne teorie do prostych postów, gdyż nie możesz znaleźć wytłumaczenia jak można rozmawiać o kimś/czymś nielubianym. I czym jest to 'robienie sieki z mózgu'? Przecież po postach takiego Dona widać, że ta część została odwalona przez nich samych.
Zobacz pierwszą stronę tego tematu (User; Infelicity)
11-01-2013 13:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #94
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 11:47 )LavosCore Wrote:  Przecież po postach takiego Dona widać, że ta część została odwalona przez nich samych.

To gratulacje. Jeżeli nawet admini forum twierdzą że jeżeli ktoś ma inne zdanie od nich to ma wyprany mózg to faktycznie z wami jest coś nie tak. Napisałem jak jest, kilku użytkowników ciągle podkręca dyskusje, tworzy bzdurne teorie spiskowe, nikt nie yt nie jest warty oglądania, tylko wielki Buraczek. Boli was dupa to trudno i tak Rocka będzie oglądało coraz więcej osób, podczas gdy wy będziecie sobie lamentować w waszym podziemiu.

Nadmieniałem że Rocka prawie nie oglądam (oglądałem kiedyś, teraz mniej podobają mi się materiały i tylko czasami włączę coś co mnie interesuje), więc darujcie sobie jakieś marne teksty typu wielki fan rocka itp. bo w tym momencie to wy tworzycie sobie kretyńskie ideologie próbując wmówić mi że wiecie lepiej ode mnie co lubię.
11-01-2013 14:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #95
RE: Nowe tło rockalone2k
MircoCroCop Wrote:Zobacz pierwszą stronę tego tematu (User; Infelicity)
Irony too hard for ya.

Don Wrote:Napisałem jak jest
Raczej jak to widzisz. Wybacz, że nie będę brać twojego zdania za aksjomat.

Don Wrote:tworzy bzdurne teorie spiskowe
Dowody, zief.

Don Wrote:nikt nie yt nie jest warty oglądania, tylko wielki Buraczek.
Lol, zapędziłeś się uroczo.

Don Wrote:Boli was dupa to trudno
Naucz się najpierw co ten zwrot oznacza, potem go stosuj.

Don Wrote:i tak Rocka będzie oglądało coraz więcej osób
Nikogo to jakoś szczególnie nie rusza, bo fakt, że niski standard=szeroka publika jest znany nie od dziś. Ot, taka jutubowa zależność Portera.

Don Wrote:bo w tym momencie to wy tworzycie sobie kretyńskie ideologie próbując wmówić mi że wiecie lepiej ode mnie co lubię.
Powiedział to random, którego szczytem rozumowania było rzucenie kilku domysłów. Domysłów zmiażdżonych przez posty innych, na które już nie odpisałeś. Nie dziwota, bo przecież czego się spodziewać po kimś, kto, odbijając piłeczkę, kretyńsko próbuje nam wmawiać, że płaczemy z powodu czyichś sukcesów?
Tak trudno pojąć, że można pisać o czym/kimś kogo się nie lubi? Fascynujące. Jak i stwierdzenie o jakości Rocka, którą pokazał przecież tyle razy, czy to we vlożkach zawierających bełkotliwe przemyślenia, czy to w gadaniu o grach, wybrakowanych z podstawowego przygotowania.
Sam fakt, iż nie stanąłeś do normalnej dyskusji, a wolałeś okłamywać siebie dyskredytując wizerunek forum świadczy o tym, że twój tok rozumowania podlega pod ten bezmyślny szereg zmartwionych słuchaczy, którzy przyłażą tutaj by napisać jacy myśmy źli, bo źli. I jakoś nikt nie miał argumentów. Cóż za niespodzianka.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
11-01-2013 16:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #96
RE: Nowe tło rockalone2k
Nie odpisuje na bzdurne posty, bo jak ktoś zadaje pytania typu czy popieram ozajasza goldberga to z miejsca go olewam.
Ja tu nie przyszedłem po żeby wam mówić że jesteście źli, bo to nie jest złe tylko śmieszne.
To co sobie tutaj piszecie nigdy nie wpłynie na jakiegokolwiek większego youtubera, taka jest prawda, możesz się zgadzać bądź nie, tylko skoro jesteś tego świadomy (chyba że uważasz że Rock będzie płakał po nocach bo 10 detektywów śledczych z jakiegoś tam forum go nie lubi) to nie rozumiem po co w każdym możliwym temacie próbować kręcić marne afery. "Normalne" tematy mają tutaj po kilka stron. Temat nowym tle ma 10, o jakimś mineshicie Negatywie (o którym pierwszy raz słyszę) - 50 stron itp. Dyskusje to praktycznie sam hejt i powiem wam że z perspektywy człowieka z zewnątrz bardzo zabawnie się to czyta.

To się nazywa zawiść, na siłe staracie się skrobać jakieś pseudo intelektualne teorie, oczywiście każdy kto ma inne zdanie to "cebulak". Nawet nie mam ochoty na dyskusje, bo i tak nikt z nas zdania nie zmieni, wy dalej będziecie sobie hejtować w swoim wąskim gronie inteligentów którzy wszystko wiedzą o yt - nic tylko tworzyć "filmiki słabej jakości", zdobywać setki tysięcy widzów i trzepać hajs na idiotach. Gdybym posiadał taką wiedzę jak wy, chętnie bym tak zrobił.

PS bywałem na wielu forach ale jeszcze nie spotkałem takiego gdzie tytuł administratora dostaje się chyba z loterii, a jeśli już się wysiliłeś i stworzyłeś forum, to wyrwij chwasty, czyli wszechobecny hejt. Obawiam się tylko, że wtedy forum wtedy zdechłoby kompletnie. Tak jak teraz jest nieduży ruch i ciągle wałkowane te same tematy, tak po usunięciu hejtu nic by się tutaj nie działo.
11-01-2013 17:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #97
RE: Nowe tło rockalone2k
Oj Donciu Donciu... Ty oczywiście wiesz o nas wszystko, w końcu masz niebagatelny staż paru dni :*
11-01-2013 17:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #98
RE: Nowe tło rockalone2k
Nie za bardzo chce mi się czytać całe 10 stron, ale przejrzałem temat pobieżnie. Mało z was lubi tu Rocka. Ciężko mi zrozumieć czemu. Jakość filmów pod względem technicznym ma bardzo dobrą, jeśli nie jedną z najlepszych na polskim yt. Wszyscy twierdzą że ma niski "standard" czymkolwiek ten standard w tej interpretacji miałby być. Osobiście przepadam za materiałami Rocka, bardzo przyjemnie się je ogląda. Można się odprężyć. Ja personalnie, kręcąc filmy staram się porównywać się do Rocka, próbując jak najbardziej zbliżyć się do jego poziomu. Lavos, wyżej napisał że niski standard=duża widownia (coś w tym guście). Tak leciutko się z tym nie zgodzę ;) Myślicie że Rock miałby jeszcze większą ilość widzów, gdyby jego mikrofon szumiał jak Bałtyk? Gdyby skrzeczał przy każdym słowie? Moim zdaniem standard rocka, jest na pewno powyżej średniej polskiego youtube :)
11-01-2013 17:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #99
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 17:04 )Don Wrote:  Nie odpisuje na bzdurne posty, bo jak ktoś zadaje pytania typu czy popieram ozajasza goldberga to z miejsca go olewam.
Robisz tak jak pisałem - dyskredytujesz sobie autorów, bo tak jest prościej, tak łatwiej ci unormować postrzeganie. Przecież dialog byłby trudniejszy, skoro jedyne co masz w ręku, to domysły.


Quote:Ja tu nie przyszedłem po żeby wam mówić że jesteście źli, bo to nie jest złe tylko śmieszne.
Whatever, zasada cały czas pozostaje taka sama.

Quote:To co sobie tutaj piszecie nigdy nie wpłynie na jakiegokolwiek większego youtubera, taka jest prawda, możesz się zgadzać bądź nie, tylko skoro jesteś tego świadomy (chyba że uważasz że Rock będzie płakał po nocach bo 10 detektywów śledczych z jakiegoś tam forum go nie lubi)
Czy jesteś idiotą? Pytam poważnie.
Jak u licha można uważać, że można wpłynąć na cokolwiek, szczególnie jeśli chodzi o youtube? Każdy może tam postować cokolwiek, nie ma żadnej moderacji, nie ma kontroli jakości. Czy naprawdę uważasz, że ktokolwiek piszący tutaj ma poczucie misji, walki z Rockiem? Jak dziecinnym trzeba być, by snuć takie głupoty?

Quote:to nie rozumiem po co w każdym możliwym temacie próbować kręcić marne afery.
Zapytałbym o coś konkretnego, ale odkąd twoją specjalizacją jest bełkot, zatem tylko z rozbawieniem pokręcę głową. Afery, dobre sobie. My, klika ciemnego forum, podkładamy kompromitujące screeny do kieszeni samotnego kamienia. Ponownie - tworzenie wybranego obrazu i upychanie w jego ramy cokolwiek. Zwalniaj się z myślenia bardziej, amirite.

Quote:Dyskusje to praktycznie sam hejt i powiem wam że z perspektywy człowieka z zewnątrz bardzo zabawnie się to czyta.
Zdefiniuj hejt, oh wait, przecież wolisz to po prostu nazwać, wysypać swoje dogmaty, jako grzmiący ałtsajder, który zapomniał, że pisząc tutaj, stał się częścią tej społeczności. Tak, panie z zewnątrz. Piszesz w tym nienormalnym temacie na poziomie, który jest grubo poniżej. Czym cię to czyni? Podwójnym hejterem, bo hejtujesz hejterów?

Quote:To się nazywa zawiść, na siłe staracie się skrobać jakieś pseudo intelektualne teorie, oczywiście każdy kto ma inne zdanie to "cebulak".
Musiałbyś najpierw przestać generalizować i nauczyć się argumentacji, bo tupanie nóżką przy opowiadaniu bajek nie robi na nikim wrażenia.

Quote:Nawet nie mam ochoty na dyskusje, bo i tak nikt z nas zdania nie zmieni, wy dalej będziecie sobie hejtować w swoim wąskim gronie inteligentów którzy wszystko wiedzą o yt - nic tylko tworzyć "filmiki słabej jakości", zdobywać setki tysięcy widzów i trzepać hajs na idiotach. Gdybym posiadał taką wiedzę jak wy, chętnie bym tak zrobił.
To po co piszesz, skoro i tak nie zmienisz swojego zafałszowanego obrazu tego forum? Twoje końskie okulary tak bardzo przyćmiły twoją percepcję, że wolisz troszkę pobrykać, by zwiać stąd jak niepyszny. Ewentualnie potem wspomnisz jakie to hejtery tu siedziały i nie trafiały do nich twoje jakże celnie postawione tezy.

Quote:PS bywałem na wielu forach ale jeszcze nie spotkałem takiego gdzie tytuł administratora dostaje się chyba z loterii, a jeśli już się wysiliłeś i stworzyłeś forum, to wyrwij chwasty, czyli wszechobecny hejt. Obawiam się tylko, że wtedy forum wtedy zdechłoby kompletnie. Tak jak teraz jest nieduży ruch i ciągle wałkowane te same tematy, tak po usunięciu hejtu nic by się tutaj nie działo.
Znów to pierodololo o hejcie, nudny się robisz. Może zmień płytę i pogawędź coś o tych aferach, pośmiejemy się bardziej.
Zawsze jednak przychodzi ktoś taki jak ty, ograniczony i nadęty, z zamiarem nawrzucania temu forum. Produkuj się dalej, twój butthurt jest zabawny.


@Jakvbek
Było poczytać czy po prostu zapytać, czemu tak uważamy. Dostałbyś nieco lektury.
Quote:Lavos, wyżej napisał że niski standard=duża widownia (coś w tym guście). Tak leciutko się z tym nie zgodzę ;) Myślicie że Rock miałby jeszcze większą ilość widzów, gdyby jego mikrofon szumiał jak Bałtyk? Gdyby skrzeczał przy każdym słowie? Moim zdaniem standard rocka, jest na pewno powyżej średniej polskiego youtube
Nie chodziło mi bynajmniej o technikalia. Chodzi o zawartość, o to, co mówi. Wielu tutaj przytoczyło jego filmik z BG:Enchanced Edition, oglądnij, jeśli jeszcze nie widziałeś. To jest właśnie zasada minimum wysiłku w praktyce - nieważne jak mówi, byle by gadał i niech to ma być coś na czasie. Przecież jego grupa odbiorcza w lwiej części nie wie czym jest cRPG. Ważne tylko, że Rock gada. A jeśli ktoś się wychyli, to hejter, nieważne co mówi...chyba powinieneś zrozumieć ten szkielet behawioralny na poziomie pana Pawłowa.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 12-01-2013 15:00 by Lavos.)
11-01-2013 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #100
RE: Nowe tło rockalone2k
Nie oglądałem żadnego filmiku z BG, bo kompletnie nie interesuje mnie ta gra.
Człowieku ja nie mam nic do krytykowania Rocka. Każdy ma prawo do własnego zdania, jest tylko mała subtelna różnica między krytyką a wiecznym jazgotem o tym jak to jest źle, jak Rock oszukuje ludzi itp.

Nie musicie "płacić" za jego usługi. W tym wypadku zapłatą może być subskrybcja, ocena w górę, kliknięcie w reklamę czy inne duperele. Nikt nie ściąga haraczy, Rock (uczciwie bądź nie) osiągnął na YT sukces, mogę się nawet pokusić o stwierdzenie że największy wśród Polskich youtuberów. Tak jak niektórzy z mineshitu mają po 150k widzów i nigdy o nich nie słyszałem, tak jestem pewny że każdy kto choć trochę interesuje się youtubem, bądź robi jakieś filmiki wie kto to Rock.

Zgadza się że używał tagów, jakieś mylące miniaturki (wystarczy spojrzeć na jego najpopularniejszy film), może playnext zrobił żeby pomagać innym, a może bardzo sprytnie sobie to zaplanował i prowadził je do momentu gdy miał wystarczająco dużo widzów.
Jeżeli chodzi o jakiś wzór uczciwości to Rock na pewno nim nie jest, sam mogę mu sporo zarzucić, ale to nie powód by obierać sobie za cel gnojenie go na każdym kroku. Prawda jest taka że pomimo wszystkich mankamentów to pod względem technicznym nie ma chyba lepszego kanału na Polskim YT, pod względem rozgrywki jest róznie, np. w BF3 lami jak nikt inny, ale np. powie coś ciekawego i ludzie będą go oglądać, chociaż jak czytam niektóre komentarze widzów pod filmami to czasem się załamuje.

Czasem przeglądam sobie niektóre kanały i powiem szczerze to nie dziwie się że niektórzy nigdy nie wyjdą z youtubowego podziemia, bo po prostu ich filmy niczym mnie nie przyciągają, a oni zwalają całą winę na większych twórców, bo przecież oni nie pozwalają się wybić.

Poza tym już wolałbym obrać sobie za idola Rocka, któremu płacą za polecenie jakiegoś syfu, niż bandę minecrafta, krąg wzajemnej adoracji. Jakby porównać sobie komentarze np. JJjokera z komentarzami Rocka, to różnicę jednak widać sporą, minecrafta oglądają głównie dzieci, spora część z podstawówki. Robienie hajsu na takich dzieciach które o niczym nie mają pojęcia to dla mnie frajerstwo.


@Malix
Co do rzeczy ma to ile dni jestem na forum? Wyobraź sobie że wcześniej prawie codziennie sobie wchodziłem, raz żeby poczytać jakieś ciekawe tematy, raz żeby pośmiać się z dyskusji o Rocku, Shogunie itp. Zobacz sobie ile gości jest w tym momencie na stronie, na bank około lub ponad 50% wszystkich aktywnych.
(This post was last modified: 11-01-2013 17:53 by Don.)
11-01-2013 17:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.176 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.474 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.243 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.624 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.738 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.358 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5