Post Reply 
Nowe tło rockalone2k
Author Message
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #101
RE: Nowe tło rockalone2k
@Don Myślę że zapłatą za jego "usługę" nie jest dobrowolne zasubskrybowanie ale zmarnowanie cennego czasu na materiał który nie spełniał Twoich oczekiwań. Niestety tak jak fryzjer może zwrócić Ci kase za usługę tak kamyk nie zwróci Ci zmarnowanych 15minut życia ;)

Co do argumentu że Rock jest lepszy od minefag'ów, otóż mylisz się bardzo bo nasz Rocki sam siedzi(ał?) w kółeczku wzajemnej adoracji a jego materiały tak jak minecraft są skierowane głównie do dzieci (co tłumaczy zwracanie się do widzów w materiałach jak do dzieci). Nie taki kamyk święty na jakiego wygląda, faktycznie wizerunek dobrego wujka internetów działa!
(This post was last modified: 11-01-2013 18:10 by Krakenos.)
11-01-2013 18:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #102
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 18:06 )Krakenos Wrote:  zmarnowanie cennego czasu na materiał który nie spełniał Twoich oczekiwań

I nie mówcie że to nie jest śmieszne. Po pierwsze jak ja coś oglądam i po minucie czy dwóch widzę że film jest do dupy, to łapka w dół i wyłączam, nie mam zamiaru się męczyć. Ty nie jesteś krytykiem filmowym któremu płacą za oglądanie filmu. Nie podoba się to nie oglądaj, chyba że masz jakiś deficyt mózgu i nie potrafisz stwierdzić czy film ci się podoba czy nie.

Poza tym jeżeli 15 minut czasu tak bardzo cię krzywdzi, to nie chcę wiedzieć co robisz kierowcy autobusu jak się spóźni.
Poza tym jest takie powiedzenie "Inteligenty człowiek się nie nudzi", więc skoro nie potrafisz samodzielnie dysponować swoim czasem, to musisz cierpieć oglądając filmiki "kamienia".

PS Gratuluję modowi dania mi 20% za spam (w tym temacie). Zapomniałem o zasadzie admin ma zawsze racje.
Jednak mądry cytat z niekoniecznie mądrej książki jest tu w pełni uzasadniony.
"źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".
(This post was last modified: 11-01-2013 18:19 by Don.)
11-01-2013 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #103
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 17:52 )Don Wrote:  Nie oglądałem żadnego filmiku z BG, bo kompletnie nie interesuje mnie ta gra.
Niom. A potem mamy
Quote:Odkąd pamiętam Rock zawsze tworzył "profesjonalne" materiały, gołym okiem można dostrzec różnice pomiędzy filmami innych a jego.
Heh.

Quote:Człowieku ja nie mam nic do krytykowania Rocka. Każdy ma prawo do własnego zdania, jest tylko mała subtelna różnica między krytyką a wiecznym jazgotem o tym jak to jest źle, jak Rock oszukuje ludzi itp.
Pokaż gdzie jest tutaj wieczny jazgot*. Lubisz te absoluty, co?


Quote:Nie musicie "płacić" za jego usługi.(...)
Oczywiste oczywistości, idziemy dalej.

Quote:mogę się nawet pokusić o stwierdzenie że największy wśród Polskich youtuberów.
I co z tego? Każda społeczność ma swojego Rocka, to matematyka, nic niezwykłego.

Quote:Rock na pewno nim nie jest, sam mogę mu sporo zarzucić, ale to nie powód by obierać sobie za cel gnojenie go na każdym kroku.
Gnojenie, hejcenie, rzucasz nowe słówka, żadnego nie wyjaśniasz.

Quote:Prawda jest taka że pomimo wszystkich mankamentów to pod względem technicznym nie ma chyba lepszego kanału na Polskim YT,
Czyt. nie znam lepszych, zatem ten jest.

Quote:np. w BF3 lami jak nikt inny, ale np. powie coś ciekawego i ludzie będą go oglądać, chociaż jak czytam niektóre komentarze widzów pod filmami to czasem się załamuje.
Jaki człowiek, takich ma widzów, panie oczywisty, tej oczywistości nie znający. I na pewno nie istnieje spora doza widzów oglądających go z przyzwyczajenia, nie, to zasługa jego 'ciekawego powiedzenia'.

Quote:Poza tym już wolałbym obrać sobie za idola Rocka, któremu płacą za polecenie jakiegoś syfu, niż bandę minecrafta, krąg wzajemnej adoracji. Jakby porównać sobie komentarze np. JJjokera z komentarzami Rocka, to różnicę jednak widać sporą, minecrafta oglądają głównie dzieci, spora część z podstawówki. Robienie hajsu na takich dzieciach które o niczym nie mają pojęcia to dla mnie frajerstwo.
Lol, gdzie niby leży różnica, no gdzie?

Widzę, że główka była pod kranikiem, bo mniej bajek i jak zawsze - zero konkretów oraz argumentów. Cóż za ewolucja.

Quote:PS Gratuluję modowi dania mi 20% za spam (w tym temacie). Zapomniałem o zasadzie admin ma zawsze racje.
Raczej apparatusowi znudziło się czytanie twojego zapętlonego bełkotu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 11-01-2013 18:28 by Lavos.)
11-01-2013 18:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #104
RE: Nowe tło rockalone2k
Otóż błąd panie Don. Ja nie oglądam materiałów szanownego pana Remigiusza bo mnie nie interesują. Oczywiście jakbym nie obejrzał całego by było "Nie obejrzałeś całego materiału?! To się nie wypowiadaj!" na całe szczęście nie jestem na tyle zdesperowany żeby oglądać każdy jeden film pana Remka żeby ocenić czy jest do dupy czy nie. Po za tym najpierw jęczysz że w ten sposób marnuje czas po to żeby sobie wyrobić ocene na temat materiału a zaraz po tym że 15 minut to nie jest dużo czasu a w między czasie że nie jestem krytykiem. A trzeba być krytykiem żeby sobie wyrobić jakąś opinie na podstawie tego co obejrzałem? Jeśli tak to chyba nim zostanę, przynajmniej nie będę musiał się podczepiać po "Zajebiste jak zawsze". A co do tego ma to że nie zarabiam na tym? Bo ten "argument" zdaje mi się śmieszny i kompletnie bez sensu.

Ogólnie rzecz biorąc, 2 główne jutjubowe argumenty "Nie obejrzałeś nie oceniaj" i "Jak Ci się nie podoba po co oglądasz?". Widać po Tobie że zależnie od tego co bym napisał odpowiedziałbyś którymś z nich jak czysty fanboj minefagów :)
(This post was last modified: 11-01-2013 18:39 by Krakenos.)
11-01-2013 18:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #105
RE: Nowe tło rockalone2k
Quote:Gratuluję modowi dania mi 20% za spam (w tym temacie). Zapomniałem o zasadzie admin ma zawsze racje.
Dałbym go każdemu, kto przyznałby się, że stara się dyskutować, a jednocześnie nie czyta postów innych. Nie szukaj betonowych brzóz tam, gdzie ich nie ma.
11-01-2013 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #106
RE: Nowe tło rockalone2k
Gdzie ja przyznałem że nie czytam postów innych?
Napisałem "Nie ODPISUJĘ na bzdurne posty". Czy to że nie odpisałem na twój prowokacyjny post znaczy że spamuję? To łamie jakąś zasadę forum? Mogę dyskutować z każdym, tylko że dyskusja wymaga pewnego poziomu. Ja nie oskarżam nikogo o to że jest "głupi" bo ogląda danego youtubera. Nie zalezy mi na tych ostrzeżeniach, ale dalej podtrzymuję zdanie że niesłusznie dostałem 20%. Tylko że tutaj forum działa na zasadzie totalitaryzmu - admin powie, reszta podłapie i powtarza, ktoś powie inaczej niż admin - debil, cebulak, dziecko, fanboy minefagów (chociaż nigdy filmików z mc nie oglądałem) i wiele innych.
11-01-2013 19:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #107
RE: Nowe tło rockalone2k
Zabawne, że nikt tu nie używa tych pojęć, poza tobą. Przytocz mi proszę, wtedy będziemy rozmawiać, bo jak na razie to wygląda na to, że najzwyczajniej w świecie kłamiesz.
Zaś co do ostrzeżenia, jeśli ktoś stara się dyskutować na jakiś temat i postanawia sobie zignorować czyjeś inne posty to przestajemy mieć do czynienia z dyskusją, a zaczyna się katarynka. Udekorowana w dodatku demagogią pokroju "hejterów", "cebulaków" i tym podobnych, nieznaczących zupełnie nic, zwrotów.
(This post was last modified: 11-01-2013 19:41 by appareil.)
11-01-2013 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Nowe tło rockalone2k
@Don
Każdy może mówić to co chcę, ponieważ jest takie coś jak "Wolność Słowa"
(This post was last modified: 11-01-2013 21:25 by Aquila.)
11-01-2013 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #109
RE: Nowe tło rockalone2k
@Lavos
Zaciekawiło mnie to co napisałeś o najlepszym technicznie kanale ;) Wygląda na to, że znasz taki. Nie zarzuciłbyś linkiem, sam bym chętnie zobaczył :)
11-01-2013 23:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #110
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 23:46 )Jakvbek Wrote:  @Lavos
Zaciekawiło mnie to co napisałeś o najlepszym technicznie kanale ;) Wygląda na to, że znasz taki. Nie zarzuciłbyś linkiem, sam bym chętnie zobaczył :)

Chociażby arhn.eu - każdy Twój argument, że jest inaczej nie podważy tego^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
12-01-2013 00:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.144 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.461 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.330 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.582 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.735 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.358 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5