Post Reply 
Programiści
Author Message
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Programiści
No tak, prawdziwy programista ma jakiegoś linuxa(najlepiej jak najstarszego, skompilowanego przez siebie) i MUSI pisać program w terminalu! Inaczej jest nubkiem!
12-01-2013 00:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Programiści
No nie przesadzajmy, ale zabawa w notepad to nic. ;) c++, c#, java i inne dają zabawę i zmuszają do logicznego myślenia.
12-01-2013 01:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Programiści
Logicznego myślenia? Może się mylę, ale jak na razie moje doświadczenie z programowaniem opiera się na zapamiętywaniu, co należy wstawić po cout itp.
12-01-2013 01:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Programiści
To zależy od postanowionego przed Tobą zadania. Jeśli chcesz wyzwania dla szarych komórek, to polecam Projekt Euler.

Screw you guys, I'm goin' home!
12-01-2013 02:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Programiści
(12-01-2013 01:43 )Rexlu Wrote:  No nie przesadzajmy, ale zabawa w notepad to nic. ;) c++, c#, java i inne dają zabawę i zmuszają do logicznego myślenia.

jave i c# można swobodnie pisać w notatniku :) ale co kto lubi
12-01-2013 08:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Programiści
Programowanie w Javie rzeczywiście daje mnóstwo frajdy w porównaniu do C++. Ot piszesz sobie coś przez pół godziny, uruchamaisz i z grubsza to działa, bez potrzeby przez kolejne pół godziny szukać segmentation faultów.

[Image: 88440151.gif]
12-01-2013 10:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Programiści
Nie wiem skąd ten hejt na mnie. Każdy używa takich programów na jakie go stać, bądź są mu użyteczne. Z racji tego iż w Pascalu już nie siedzę za dużo, a za to dużo piszę w PHP to korzystam z Notepad'a, HateML Pro i Pajączka. Na nic innego mnie nie stać i z resztą jest mi to nie potrzebne.

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
13-01-2013 12:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Programiści
Pascal to badziewie, nie cierpię tego ;)
Hmm Elwood, to mało programowałeś, zabawa się zaczyna jak musisz robić bardzo dużo warunków w warunku i nowe wątki np. do ściągania pliku, by nie zacinało programu.

Najwięcej zabawy jest w zabezpieczaniu programu przed chamskim użytkownikiem,który na siłę próbuje zrobić by program się wysypał ;]
13-01-2013 20:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Programiści
Test Driven Development sporo ułatwia w tym względzie.

Screw you guys, I'm goin' home!
13-01-2013 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5