Post Reply 
Nowe tło rockalone2k
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #111
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 23:46 )Jakvbek Wrote:  @Lavos
Zaciekawiło mnie to co napisałeś o najlepszym technicznie kanale ;) Wygląda na to, że znasz taki. Nie zarzuciłbyś linkiem, sam bym chętnie zobaczył :)

Zaciekawiło mnie, gdzie takie coś wyczytałeś.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
12-01-2013 01:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #112
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 19:41 )apparatus Wrote:  Zabawne, że nikt tu nie używa tych pojęć, poza tobą. Przytocz mi proszę, wtedy będziemy rozmawiać

Pan Inucośtam - cebulaki
Krakenos - fanboj minefagów
Admin apacośtam - sugerujesz że jestem dzieckiem (cyniczne pytania o wiek)
Mógłbym dalej szukać na innych stronach tematu ale nie chce mi się, bo tutaj jest taka zasada że najpierw się coś powie, a później "NIkt tak nie mówi oprócz ciebie".

Poza tym mam prawo sobie ignorować kogo chcę, twojemu koledze normalnie odpisałem, tobie nie - bo starasz się prowokować i wysmiewać.
@Aguila
Wolność słowa kończy się jak zaczynasz obrażać drugiego człowieka, poza tym ciekawe czy wszystkie internetowe cwaniaczki są takie wygadane w rzeczywistości. Na necie to każdy jest cebulakiem, a jak idziecie na osiedlu i stoi grupka zwykłych dresiarzy to telefonik do kieszeni i głowa spuszczona.
12-01-2013 08:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #113
RE: Nowe tło rockalone2k
@Lavos
Quote:"Prawda jest taka że pomimo wszystkich mankamentów to pod względem technicznym nie ma chyba lepszego kanału na Polskim YT,"
Czyt. nie znam lepszych, zatem ten jest.
To się samo przez się rozumie, że Ty znasz :)
12-01-2013 09:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #114
RE: Nowe tło rockalone2k
Quote:Pan Inucośtam - cebulaki
Nie nazwał cię cebulakiem. W zasadzie nikogo tak nie nazwał, bo po prostu użył tego zwrotu bez definicji.

Quote:sugerujesz że jestem dzieckiem (cyniczne pytania o wiek)
Poważnie pytałem. Akurat w kwestii Rocka wiek ma duże znaczenie, co wyjaśniłem w moim poście. Dobrze, że je czytasz, nie?

Quote:Krakenos - fanboj minefagów
Niby gdzie? Pisał o grupie docelowej majnkraftowców i rocka, ale nie widzę, żeby kogolwiek nazwął minefagiem w tym temacie.
12-01-2013 13:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #115
RE: Nowe tło rockalone2k
Ty na prawdę próbujesz zrobić ze mnie debila czy tylko robisz sobie jaja?
Żeby skierować wyzwisko do kogoś nie trzeba zwracać się bezpośrednio. Do osoby która lubi banany wystarczy napisać że każdy kto lubi banany to cebulak itp.
Czytam twoje posty, tylko nei bardzo rozumiem "o co się tobie rozchodzi" bo piszesz tak jakby rock zabierał ci pieniądze z portfela, zarabiał czyimś kosztem itp. Masz jakieś problemy to zgłoś się na terapię. I nie próbuj wmawiać mi że wszystkie obraźliwe stwierdzenia to są do jakiejś tam grupy docelowej itp. bo to jest zwykłe bagatelizowanie sprawy, fakt jest taki że na żadnym innym forum takie gówno jak jest tutaj nie miałoby miejsca bytu, gówno bo inaczej tego nazwać nie można. Robicie jakieś obrazki z logiem intela na czole, nie wiem kogo to śmieszy. Reklama istnieje w świecie od zarania dziejów, niestety niektórzy są zbyt ograniczeni by to dostrzec. Ktoś komuś zapłacił - złodziej, wyłudzacz itp. Ktoś powie że frajerzy kradli dzieciom konta w mineshicie - "cebulaki nie mogą się zająć czymś normalnym"... Wy nie chcecie zwalczać oszustwa itp. Wy staracie się zwalczać Rocka i kilku innych, tylko że wasze forum jest trochę za małe by się to kiedykolwiek udało.
12-01-2013 13:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #116
RE: Nowe tło rockalone2k
(11-01-2013 17:24 )Jakvbek Wrote:  Nie za bardzo chce mi się czytać całe 10 stron, ale przejrzałem temat pobieżnie. Mało z was lubi tu Rocka. Ciężko mi zrozumieć czemu. Jakość filmów pod względem technicznym ma bardzo dobrą, jeśli nie jedną z najlepszych na polskim yt.


Rock ma dobre "zaplecze techniczne" i się przykłada, bo YT to jego praca. Jeśli jakaś Cenega albo inny Eidos daje mu hajs za nakręcenie godziny materiału z jakiejś gry to chyba logicznym warunkiem jest, że film ma być w HD i wszystko musi być dopieszczone. Jeśli ktoś traktuje wrzucanie filmów na YT hobbistycznie to jakoś nie będzie się bardziej przejmować jeśli jakość dźwięku nie będzie 5.1.

Ja w sumie nie miałbym nic do Rocka gdyby do jasnej cholery ten człowiek w końcu postawił kawę na ławę i powiedział, że "tak, nie jestem graczem, gram tylko dlatego, bo jest taki trend na YT i dzięki temu mam pieniądze na wachę do autka i na waciki dla żony. Tak, jestem po prostu swego rodzaju dzennikarzem, który robi filmy o grach i który nie ma o nich zbyt dużej wiedzy".

I od razu byłoby milej:)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
12-01-2013 13:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #117
RE: Nowe tło rockalone2k
Quote:Do osoby która lubi banany
Tyle, że Innominatus tego nie zdefiniował, więc nie wiemy, kto należy do "cebulaków". Jeśli czujesz się tym urażony, to już tylko twój problem, bo nie ma tu obrażania konkretnych osób ani grup.

Quote:Czytam twoje posty, tylko nei bardzo rozumiem "o co się tobie rozchodzi" bo piszesz tak jakby rock zabierał ci pieniądze z portfela, zarabiał czyimś kosztem itp
Odpowiadałem na twój post, ale oczywistością jest to, że techniki stosowane przez Rocka mi się nie podobają, bo są imho szkodliwe dla graczy i rynku gier.

Quote:fakt jest taki że na żadnym innym forum takie gówno jak jest tutaj nie miałoby miejsca bytu
Czyli fakt jest taki, że odwiedziłeś każde forum o grach i sprawdziłeś? SA też?

Quote:Wy nie chcecie zwalczać oszustwa itp. Wy staracie się zwalczać Rocka i kilku innych, tylko że wasze forum jest trochę za małe by się to kiedykolwiek udało.
Nie, wyśmiewamy sobie czasem jego zagrywki i pomysły, nie mamy na celu prowadzić żadnej krucjaty, Lavos już to tłumaczył. Jakoś tak wychodzi, że co drugi temat przychodzi ktoś, kto tego nie rozumie i trzeba wyjaśniać. Później kończy się mniej więcej tym, co właśnie napisałeś.

Quote:Reklama istnieje w świecie od zarania dziejów, niestety niektórzy są zbyt ograniczeni by to dostrzec.
Nie baw się w ad hominem. Nie mam nic przeciwko reklamie.
12-01-2013 14:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #118
RE: Nowe tło rockalone2k
(12-01-2013 14:23 )apparatus Wrote:  Odpowiadałem na twój post, ale oczywistością jest to, że techniki stosowane przez Rocka mi się nie podobają, bo są imho szkodliwe dla graczy i rynku gier.
Woah. A w jaki sposób są szkodliwe?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
12-01-2013 16:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #119
RE: Nowe tło rockalone2k
Quote:bo nie ma tu obrażania konkretnych osób ani grup.

Alez oczywiście, cebulak to nie obraźliwe słowo, tak po prostu do urozmaicenia wypowiedzi.



Quote:techniki stosowane przez Rocka mi się nie podobają, bo są imho szkodliwe dla graczy i rynku gier.

W jaki sposób? Czy Rock uważa się za speca od gier? On nie musi wiedzieć pierduł pokroju na jakim silniku stoi gra, ile ma misji, ile osób przy niej pracowało itp. On po prostu sobie nagrywa filmiki z gier, nie nagrywa ani jakichś poradników jak przejść grę itp. Nigdy nie powiedział że wie wszystko o grze. Jak ktoś szuka jakichś rzeczowych informacji to pomylił kanały, bo to nie jest kompendium wiedzy tylko gameplaye.


Quote:Czyli fakt jest taki, że odwiedziłeś każde forum o grach i sprawdziłeś? SA też?


Nie sprawdziłem każdego forum o grach, ale siedzę na kilku dużych forach, nie tylko ogólnych ale także tematycznych i nigdzie nie ma takiego syfu. Nigdzie admini nie cisną po jakiejkolwiek osobie, nigdzie nie widziałem takich teorii jak tutaj, m.in tematy "Koniec RockAlone", "Iniemamocny RockAlone" i kilka innych tematów gdzie na prawdę poziom dyskusji sprowadza się do
-Rock to stary frajer, kradnie nam pieniądze
-Stary ale ty mu nie płacisz
-(20 osób) Morda leszczu, cebulaku, Rock to złodziej, reklamy ma na filmach, za wyświetlenia mu płacą, intel mu płaci, walić kamienia samotnego!!!1111jedenjeden

Nigdy nie wpadłbym na pomysł że Rock jest szkodliwy dla rynku gier, wystarczy że się pomyli a 500 widzów zwróci na to uwagę i błąd poprawiony - rynek uratowany. Jak wypuści film gdzie mówi same brednie - zostanie złapkowany w dół. Ja nie widzę nic złego w daniu łapki w dół osobie którą lubię i szanuję za to co robi. I to nie jest tak że wtedy nagle zbierają się hejterzy i nikt nagle nie lubi Rocka. Łapki dają normalni widzowie.

A w temacie zagrajmy znalazłem inne forum, nie będę reklamował (i tak wiesz o które chodzi). Nie ma ani hejterów Rocka, ani fanbojów (przynajmniej ja się nie spotkałem z takimi).


Quote:Nie, wyśmiewamy sobie czasem jego zagrywki i pomysły, nie mamy na celu prowadzić żadnej krucjaty, Lavos już to tłumaczył. Jakoś tak wychodzi, że co drugi temat przychodzi ktoś, kto tego nie rozumie i trzeba wyjaśniać. Później kończy się mniej więcej tym, co właśnie napisałeś.


Ja tego nie rozumiem do tej pory, bo po prostu jak koń z klapkami na oczach brniecie ciągle w to samo, wałkujecie te same tematy, nie zwracając uwagi na to że wasze działania są bez sensu i z góry są skazane na porażkę, nigdy nie osiągniecie zamierzonego efektu (czyli nie usuniecie Rocka z YT).


Quote:Nie mam nic przeciwko reklamie.


Ale jak Rock reklamuje jakieś duże wydarzenie dla świata gier (oczywiście według waszej filozofii to zaszkodzi rynkowi gier - że przyjdzie więcej osób, pewnie jakieś negatywy znajdziecie) to jednak masz, bo spinacie się przez 12 stron, jak przekupki na bazarze próbujecie wmówić innym że to wy macie rację.

Quote:"tak, nie jestem graczem, gram tylko dlatego, bo jest taki trend na YT i dzięki temu mam pieniądze na wachę do autka i na waciki dla żony. Tak, jestem po prostu swego rodzaju dzennikarzem, który robi filmy o grach i który nie ma o nich zbyt dużej wiedzy".

Haha, chłop podchodzi pod czterdziestkę, żona, dziecko, ustawiony finansowo (na pewno mieszkanie, samochód itp. kupił za pieniądze z youtuba a wcześniej mieszkał na melinie) i wpadł nagle na pomysł że będzie zarabiał kasę na graniu w gierki (wcześniej pewnie w ogóle nie grał, przecież tak na prawdę nie jest graczem). To najbardziej kretyńska ze wszystkich teorii spiskowej. Jaka jest definicja gracza? Gracz to osoba która gra w gry. Jeżeli sobie gram, ale nie wiem wszystkiego o grze to znaczy że nie mogę z tego czerpać przyjemności i nie jestem "prawdziwym graczem" (dumnie brzmi)?

A na takim poziomie to już nie jest dodatek do budżetu domowego tylko zarobek rzędu kilku kafli miesięcznie (ja mu w portfel nie zaglądam).

Jeżeli ktoś uważa że osoba w takim wieku bierze się za gry od zera, tylko po to by zarabiać pieniądze to ja gratuluję logiki, pewnie według waszych przepowiedni za 13 dni na ziemie przylecą kosmici.

Poza tym jak masz na ten temat tak obszerną wiedzę i potrafisz przyciagnąć do siebie ludzi to załóż swój kanał. Poza tym śmiem twierdzić że trend nagrywania filmów z gier to bardziej teraźniejszość. Gdy zaczynał Rock było tego zdecydowanie mniej, nie przypominam sobie żeby wtedy było 1500sto900 kanałów które opierają się na mineshicie.
Nie pamiętam dokładnie, ale Rock był jednym z pierwszych na Polskim yt którzy dodają okienko ze swoją twarzą do gameplaya. Może według mnie nie jest to jakiś super dobry pomysł, bo jak oglądam film z gry to chcę oglądać grę, ale gdyby to było do dupy to nie robiłby tak co drugi zagrajmer.
(This post was last modified: 12-01-2013 17:02 by Don.)
12-01-2013 16:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #120
RE: Nowe tło rockalone2k
Don Wrote:Nie sprawdziłem każdego forum o grach, ale siedzę na kilku dużych forach, nie tylko ogólnych ale także tematycznych i nigdzie nie ma takiego syfu. Nigdzie admini nie cisną po jakiejkolwiek osobie,
Chcesz podać dowody, czy mam nagradzać za oszczerstwa?

Quote:nigdzie nie widziałem takich teorii jak tutaj, m.in tematy "Koniec RockAlone", "Iniemamocny RockAlone" i kilka innych tematów gdzie na prawdę poziom dyskusji sprowadza się do
-Rock to stary frajer, kradnie nam pieniądze
-Stary ale ty mu nie płacisz
-(20 osób) Morda leszczu, cebulaku, Rock to złodziej, reklamy ma na filmach, za wyświetlenia mu płacą, intel mu płaci, walić kamienia samotnego!!!1111jedenjeden
Ponownie, podaj dowody, albo dostaniesz ostrzeżenie.
Widzę także jak urocza jest twoja hipokryzja - wg twojej jedynej oraz świętej racji 'wałkujemy tematy', podczas gdy twoje zapętlanie się w nadawaniu nam określeń bez podawania ani jednego faktu jest w porządku. Gratuluję tych podwójnych standardów.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 12-01-2013 17:03 by Lavos.)
12-01-2013 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.171 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.473 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.145 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.620 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.738 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.358 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5