Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
QueQue Offline

Posts: 14
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #51
RE: TOP 5 Youtuberów
1) Rockalone2k - nie trzeba wymieniać dlaczego :)

2) Wonziu

3) Blow

4) CTSG

5) SKKF
10-01-2013 00:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: TOP 5 Youtuberów
@up
Właśnie wypadałoby uzasadnić swój wybór. Wątek nie jest może specjalnie ambitny, ale nie róbmy z niego głupawej wyliczanki.

Screw you guys, I'm goin' home!
10-01-2013 02:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: TOP 5 Youtuberów
1.PewDiePie - Niesamowity talent komediowy, potrafi mnie rozbawić w każdym odcinku
2.Media2000Corp (Max Kolonko) - bardzo ciekawe i zdrowe poglądy, filmiki krótkie, ciekawe i treściwe.
3.KalekaMentalny - Jak dla mnie fajny humor, oryginalność i talent (czasem mówi o niczym, a i tak jest ciekawie)
4.Większość z TGWTG
5. MegaNeverhood (Bananowy Janek)- Przypomina AngryJoeShow. Koleś fajnie jeździ po nieudanych grach :)
11-01-2013 01:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fuzzik Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: TOP 5 Youtuberów
Kolejność losowa:
Wonziu - raczej nie trzeba uzasadniać, myślę, że każdy go zna
StalinCWHC - świetne przeróbki filmów, Herkules mnie powalił
Burak - może trochę kontrowersyjne, ale lubię czasami posłuchać jego gadania
RockAlone2k - może i leci na kasę, ale wkłada w to sporo pracy i technicznie do filmów nie ma się jak przyczepić
Gimperr - świetnie się bawię przy oglądaniu jego filmów, a najbardziej moją uwagę przyciąga jego projekt w którym tworzy własną grę wraz z widzami

Jak już pisałem kolejność jest losowa, wypisałbym może jeszcze kilka osób (takich mniej sławnych), ale jako iż jest to top5, to więcej nie będę wypisywał
12-01-2013 14:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrWeista Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: TOP 5 Youtuberów
No to moja lista:

1) Tivolt - Najbardziej naturalne let's play, jest jednym z twórców przy którym nigdy nie jest nudno.

2) Rock - Niesamowicie sympatyczny koleś, bardzo charyzmatyczny.

3) CTSG - Talent do przedstawienia tego co się dzieje, profesjonalny komentarz.

4) SouShibo - Koleś z dużą dawką humoru i pozytywnej energii. Bardzo naturalny i bliski widzom.

5) Oczywiście Ja :D - MrWeista.
17-01-2013 13:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: TOP 5 Youtuberów
(17-01-2013 13:49 )MrWeista Wrote:  5) Oczywiście Ja :D - MrWeista.

Dostanie mi się za offtop, ale widzę, że zawitał mój ulubiony apelujący autor wiedełek:) Jarosław byłby dumny:)



Koniec offtopu, dla złagodzenia dodam moją listę(kolejność przypadkowa):

1) iConb0y - Gameplaye z call of duty na Wii i WiiU sympatycznie opowiada o różnych aspektach rozgrywki i uzbrojeniu, oraz jakie kombinacje są najbardziej skuteczne.

2)Bungo21 - Jedna z pierwszych osób które oglądałem, bardzo przyjemny dla ucha głos i -co dla mnie isę bardzo liczy- stara się nagrywać gry które już kiedyś ukończył, przez co nie lata bez ładu i składu po mapie

3)czlowiekzwyzyn - Ostatnio miał przerwę, ale wrócił. Ma bardzo ciekawe serie ze starych tytułów, a ja mam słabość do klasyki gier typu Dungeon Crawler których u niego kilka jest.

Cóż, nie chcę szukać na siłę więc pozostawiam tą trójkę.
17-01-2013 14:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
crewixor Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #57
RE: TOP 5 Youtuberów
1. Dem3000 - najbardziej pozytywnie zryta bania na youtubie
2. Krzysiek Gonciarz - fajne show, oraz czasem zabłyśnie dobrymi filmikami z wyjazdów
3. Wonziu
4. Ad buster
5. Sci Fun
17-01-2013 20:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hajcikowy Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #58
RE: TOP 5 Youtuberów
1) Tivolt - Ciekawe, naturalne Lets Playe z różnych gier, ciekawie i przyjemnie się ogląda i słucha :)
2)Gimperr - Tak jak wyżej, ciekawe filmy, dobry komentarz i wie o czym mówi :)
3)Quaz9 - Poczucie humoru, jakość materiału, tak jak wyżej, wie o czym mówi :)
4) bankowo1 (AdBuster) - Ciekawe konfrontacje które czasem mogą zaskoczyć wynikiem :) .
5)Mandzio - Ciekawe materiały z minecrafta, jedyny z majnkraftowców którego głos mnie nie usypia :D
18-01-2013 15:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #59
RE: TOP 5 Youtuberów
1.) Nostalgia Critic - po prostu mistrz. Uwielbiam jego materiały i nasza polska podróba w postaci Niekrytego Kretyna nie jest godna mu nawet czyścić butów. Każdy jego materiał jest wysoce profesjonalny. Mimo to nie jest on takim do końca youtuberem bo ma chyba swoistą urazę do tej strony po tym jak YT blokowało jego pierwsze filmiki wykonywane w stylu "dany film w 5 sekund". Jednak jest polska ekipa TGWTG (that guy with the glasses) która tłumaczy jego materiały co pomaga też by jego świetne filmiki trafiły także do polskiej publiczności. Osobiście uważam że gdyby od tamtego wypadku z YT nadal kontynuował to co robi na YT to dzisiaj miałby więcej widzów niż najczęściej subkrybowana osoba w historii YT - Ray William Johnson (obecnie posiada ponad 7 milionów widzów jeśli ktoś jest ciekaw)
2.) Pewdiepie - po prostu przy nie jednych jego materiałach brzuch boli mnie ze śmiechu. Dodatkowo dzięki niemu poznałem wiele ciekawy gier z gatunku horror. Gość jest pozytywnie trzepnięty w swoich materiałach i jego styl mimo że podobny jakoś bardziej do mnie trafia niż ten Roja :P
3.) Bungo - Pierwszy letsplayer jakiego widziałem i wciąż mam swoisty sentyment do jego materiałów. Jak dla mnie to tuż koło człowiekazwyżyn taki pierwowzór polskiego zagrajmera. Domyślam się że mogli wcześniej być inni gracze ale ten i tak pozotaje dla mnie tym pierwszym (boże jak to brzmi xD) Byłby na pierwszym miejscu ale irytuje mnie nieco ostatni nadmiar streamów a mniej materiałów na samym YT choć ostatnio sytuacja się poprawiła.
4.) SKKF - jak dla mnie najlepszy z grupy tak zwanych "minefagów". Też chichram się jak głupi przy wielu jego materiałach. Uwielbiałem jego Kwadratową Masakrę bo to jest ten mój ulubiony typ serwera w Minecrafcie - wbijasz sobie na własny świat z grupką znajomych i wspólnie go rozbudujecie. Jak dla mnie taka zabawa jest świetna bo sam gram z paroma znajomymi właśnie w ten sposób. Dlatego moje ulubione materiały z MC są albo z singlowego świata na survivalu bo mogę wraz z graczem obserwować jak jego świat się rozwija albo serwer z kumplami gdzie wszyscy razem przeżywają przygody :D
5.) VViczejwen - wciąż gościa lubię jednak mam wrażenie że z czasem nieco się popsuł. Przede wszystkim razi mnie wiele razy występująca hipokryzja i brak asertywności. Przy serii z Postala 3 zacząłem się zastanawiać czy on faktycznie przykłada się do tego co robi. W filmikach był rozjechany dźwięk co źle wpływało na odbiór. Mam wrażenie że jego poprzednie konto VVitchaven było tym najlepszym. Obecne konto wciąż ma ducha tego poprzedniego ale mam wrażenie że z czasem zaczyna go tracić. Mimo to wciąż mam sentyment do tego gościa. Nie raz miałem okazję z nim pisać i był naprawdę w porządku. Mam po prostu wrażenie że coś się w nim zmieniło na gorsze choć nie jestem do końca w stanie określić co.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
28-01-2013 20:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KoSa Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: TOP 5 Youtuberów
1.Tivolt
2.Smosh
3.Pan Rysownik
4.kolorowyvlog
5.freddiew

Opisu nie ma, ponieważ mnie nie stać. ;_;
03-02-2013 22:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5