Post Reply 
Definicja hejtera?
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Definicja hejtera?
Lol. Czyli, że wszelka niekonstruktywna krytyka to ,,hejt''?

Quote: nie potrafi się cieszyć z sukcesu innej osoby i pluje na niego jadem

No tak, to stwierdzenie musiało wreszcie paść. Pewnie jeszcze zazdrości, nie?

Przy okazji; dlaczego według Ciebie negatywna opinia musi być uargumentowana? Równie dobrze mogę kogoś nazwać fanbojem, bo napisze ,,ten film jest fajny'' i nie wyjaśni, dlaczego. Tak samo idiotyczne.
(This post was last modified: 26-01-2013 17:15 by Elwood.)
26-01-2013 17:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Definicja hejtera?
Tak to jest, gdy nie zna się etymologii, albo ją ignoruje, a stara się zdefiniować coś.
26-01-2013 17:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: Definicja hejtera?
(26-01-2013 17:14 )Elwood Wrote:  dlaczego według Ciebie negatywna opinia musi być uargumentowana? Równie dobrze mogę kogoś nazwać fanbojem, bo napisze ,,ten film jest fajny'' i nie wyjaśni, dlaczego. Tak samo idiotyczne.


Może faktycznie nie do końca miałem rację, Hejt to krytyka nie tylko nie konstruktywna ale wulgarna, jak podałem przykład w pierwszym poście, taka która wgl nie ma sensu takich ludzi można nazywać hejterami i od razu ignorować, hejterem można nazwać osobę która bluzga na drugą bo ta ma inną opinię czy też krytykowanie osób z tego powodu że nie można znieść jej sukcesu, czyli ,,hejter'' ma wiele znaczeń ale to po prostu osoba która w sposób wulgarny coś krytykuje, czasem kiedy ktoś dyskutuje kulturalnie jest też hejterem ponieważ nie jest w stanie dostrzec jakichś oczywistych faktów, widać że jest jakimś przeciwnikiem w danej sprawie i jest hejterem.
26-01-2013 18:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Definicja hejtera?
Wulgaryzmy i obrażanie to faktycznie nie jest nic dobrego, ale naprawdę myślisz, że jakiś random z odmętów sieci żywi do Ciebie nienawiść? Zakładając, że wiesz, co słówko ,,hate'' oznacza.

Quote: czasem kiedy ktoś dyskutuje kulturalnie jest też hejterem ponieważ nie jest w stanie dostrzec jakichś oczywistych faktów, widać że jest jakimś przeciwnikiem w danej sprawie i jest hejterem.

Jest hejterem, bo jest hejterem. Masło maślane, zero sensownych argumentów. Podaj jakiś przykład, to może zrozumiem, o co Ci chodzi.
26-01-2013 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Definicja hejtera?
Quote:Hejt to krytyka nie tylko nie konstruktywna ale wulgarna, jak podałem przykład w pierwszym poście
To być flame, nie hejt.
26-01-2013 19:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #16
RE: Definicja hejtera?
Po prostu hejter to ktoś kto pluje jadem na lewo i prawo, nic mu się nie podoba i do tego krytykuje nie kulturalnie i bez sensownych argumentów taka osoba to hejter. Hejter jest osobą zazdrosną o osiągnięcia innych o choćby nie wiem co jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich możliwych wad i doczepienie się do do byle czego, hejter neguje wszytko i wszystkich, siedzi w internecie po to by prowokować większość innych ludzi z czego osiągają przyjemność dla siebie.
26-01-2013 20:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Definicja hejtera?
Quote: Hejter jest osobą zazdrosną o osiągnięcia innych o choćby nie wiem co

A wiesz to z...? Mentor Buraczek tak powiedział w swoim filmiku?
26-01-2013 20:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Definicja hejtera?
hej, hej, hej... proszę jednak o zachowanie jakiegoś poziomu, ja wiem, że nie macie zbyt dobrego mniemania o Rocku, Roju czy Buraku, ale przynajmniej tutaj dajmy z tym spokój, niech każdy się wypowie, jakie jest jego zdanie
26-01-2013 20:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Definicja hejtera?
O Buraku wspomniałem, bo dużo osób ma przez niego błędne przekonanie o ,,hejterach'' i powołuje się na jego powiedzenie ,,banuj debili''. Polecam aloga Octopusa na ten temat.
26-01-2013 20:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Definicja hejtera?
Zacznijmy od podstaw.

wiktoro198 Wrote:Definicja którą podał Innominatus jest błędna, hejter to osoba która pod każdym filmikiem np na youtube krytykuje dany film i nie da sobie nic przemówić
A osoba, do której nie dochodzi konstruktywna krytyke jak się nazywa? Debil? Hejter? Bo hejtuje tego co napisał krytyczną opinie? Wybacz, ale różni ludzie reagują w różny sposób, są ludzie którzy mają bardzo wyjebane w to co tam gdzieś napiszę, a dla innych negatywna opinia będzie się równać ragequitem z internetu.

wiktoro198 Wrote:Po prostu hejter to ktoś kto pluje jadem na lewo i prawo, nic mu się nie podoba i do tego krytykuje nie kulturalnie i bez sensownych argumentów taka osoba to hejter. Hejter jest osobą zazdrosną o osiągnięcia innych o choćby nie wiem co jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich możliwych wad i doczepienie się do do byle czego, hejter neguje wszytko i wszystkich, siedzi w internecie po to by prowokować większość innych ludzi z czego osiągają przyjemność dla siebie.
>Sugerowanie, że taka osoba istnieje.
>Failowanie z tym jak cholera.

Słyszałeś o takim terminie jak troll, albo przynajmniej malkontent?

KrzychuuuPe Wrote:hej, hej, hej... proszę jednak o zachowanie jakiegoś poziomu, ja wiem, że nie macie zbyt dobrego mniemania o Rocku, Roju czy Buraku, ale przynajmniej tutaj dajmy z tym spokój, niech każdy się wypowie, jakie jest jego zdanie

Tutaj ponoć nie lubią moralfagów, także sobie daruj, to jest forum "hejterów" a nie prawilniaków jak lecplej.pl, forum dla podludzi.

[Image: GKNuxV7.png]
26-01-2013 20:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5