Post Reply 
Pozytywy R&R
Author Message
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
Pozytywy R&R
R&R ja bym porównał do Justina B. Z jednej strony są skierowani do mas, albo do niezbyt ambitnych użytkowników, albo do łatwo dających się zmanipulować ludzi. Ale z drugiej strony? Czy jest coś pozytywnego, albo czy jest coś, co chociaż zalatuje pozytywem w ich działalności, materiałach itd.? Czy naprawdę nie ma niczego?
28-01-2013 19:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Pozytywy R&R
(28-01-2013 19:22 )KrzychuuuPe Wrote:  Z jednej strony są skierowani do mas, albo do niezbyt ambitnych użytkowników, albo do łatwo dających się zmanipulować ludzi.
Przecież to jedno i to samo... Ja tam nic pozytywnego nie widzę, jedynie udawanego "dobrego wujaszka" i kolesia z syndromem Touretta^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
28-01-2013 20:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Pozytywy R&R
Dlaczego mam szukać pozytywów w kanałach ludzi, którzy reprezentują ze sobą zerowy poziom zarówno merytoryczny, jak i entertainmentowy? Oba kanały to dwie wielkie tablice ogłoszeń dla ludzi z Cenędzy albo inne CEDE PRODŻEKTU do pokazywania gier, gdzie nawet najgorsze gówno (patrz Warfighter) jest nazywany zajebistą grą i co najmniej GOTY.

Wybacz, nie widzę żadnego pozytywu w tych kanałach, no chyba że tła.

[Image: GKNuxV7.png]
28-01-2013 23:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Pozytywy R&R
(28-01-2013 23:45 )Innominatus Wrote:  Wybacz, nie widzę żadnego pozytywu w tych kanałach, no chyba że tła.

i to wystarczy ;]
28-01-2013 23:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Pozytywy R&R
Ugh, zabrakło chyba oczywistego - ich widzowie dobrze się bawią oglądając ich materiały, a i sami twórcy pewnie miło spędzają czas je tworząc.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
29-01-2013 12:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Akahan Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Pozytywy R&R
Pozytywnego? W Rocku najgorsze są te jego "vlogi", w których porusza takie przyziemne i banalne tematy, do tego z tym wkurzającym akcentem jakby gadał do dzieci z przedszkola... Jak ma mnie to zainteresować skoro słuchając tego czuję się jak jakiś niedorozwój? Zdaję sobie sprawę, że ludzie tacy jak ja stanowią mały ułamek jego wyświetleń i większość jednak jara się tym, że pan Rock dostał mandat lub jego historiami szkolnymi czy innym badziewiem, ale mnie to nie interesuję...

O Roju się nie wypowiem, gdyż obejrzę jego filmik raz na 2 miesiące.

Pozytywy? Na pewno jakość filmów i organizacja kanału, szkoda tylko, że nie jestem ich targetem.
29-01-2013 19:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Pozytywy R&R
Target 13latków którzy przychodzą do domu po szkole i oglądają "ulubionych vlogerów" całymi dniami jest dość niezły, szybki sposób na zrobienie wyświetleń.

[Image: GKNuxV7.png]
30-01-2013 18:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Pozytywy R&R
Nie byłoby nic złego w takim targecie, gdyby nie to że potem rozlewa się to to po internecie kamieniując każdego, który choć cień krytyki rzuci na ich "idolów". Rock nie wydaje się być głupim człowiekiem, więc mógłby przestać się oszukiwać kim są jego widzowie i zacząć ich edukować zachowania się w Internecie.

[Image: 88440151.gif]
31-01-2013 09:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Pozytywy R&R
@up
Chyba tego nie zrobi, bo dla jego widzów będzie to skojarzenie z okropną szkołą. I jeszcze suby uciekną, a to już będzie armagedon.
(This post was last modified: 31-01-2013 19:24 by Aquila.)
31-01-2013 19:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5