Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
Rand0m Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: TOP 5 Youtuberów
xxxxxx
(This post was last modified: 16-03-2013 17:27 by Rand0m.)
23-02-2013 16:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: TOP 5 Youtuberów
Murwa kać, celem tego tematu jest pisanie swych top 5, ale i UZASADNIANIE. Panowie co to za problem?
23-02-2013 19:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TomGraSobie Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #73
RE: TOP 5 Youtuberów
1. Bungo21 - można rzec, że to już weteran polskiej sceny yt. Świetny kontakt z widzami, bardzo dobry i ciekawy komentarz, dobry głos, ciekawie prowadzone letspleje.
2. Husiek - jeden z przodowników jeżeli chodzi o świat Minecrafta, ale prowadzi też inne serie. Fajny głos, masa pomysłów na serie, rozpatrywanie coraz to nowszych modów itp.
3. Lukasz564 - zasłynął z epickiego "bania się" podczas grania w horrory, ogólnie bardzo miły i kulturalny chłopak, ostatnio jednak próbuje swoich sił w innych typach gier niż horrory.
4. MrCe4/Soushibo - dałem ex aequo z uwagi na to, że szanuję ich pracę, są naprawdę dobrymi zagrajmerami, miło się ich ogląda, ale jednak w mojej top liście są niżej w hierarchii niż pierwsza trójka.
5. JA w przyszłości, hehe - taki mały żart sytuacyjny ;)
23-02-2013 20:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: TOP 5 Youtuberów
1. WykopBeats - najlepsze śmieszne piosenki o papieżu w internecie. xD
(This post was last modified: 01-05-2014 18:32 by RamoHater.)
24-02-2013 13:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #75
RE: TOP 5 Youtuberów
1. AdBuster - Ciekawy pomysł, coś czego nie było lub było, ale nic mi o tym nie wiadomo. I jego nowy projekt BJJB, facet nie boi się wyzwań.

2. Taaa... I teraz Minecraft, więc czekam na hejty. :D Na drugim miejscu ROXMBplay. Ma minecraft'a, ale to co on buduje... Ech... Epic. Ciekawe serie, nie to co poniektórzy "pokopmy sb coobla".

3. Następny Minecraft'owiec (zasłona w dół) PSPMagister. Uwielbiam go za sposób do osoby z którą nagrywa, ogólnie ciężko mi uzasadnić. Musiałby ktoś obejrzeć parę jego filmików by wiedzieć o co cho, if u know what i mean.

4. Chm... Ciężka sprawa... Niech będzie Minecraft. A więc na czwartym Masterczułek, moim zdaniem świetny styl i nagrywanie wtedy, kiedy ma ochotę, a nie gdy hajs się nie zgadza. Zabawny człowiek.

5. The last one! Bungo21 i jego dosyć brytyjskie podejście do herbatki, again if u know what i mean. ;)

I to by było takie moje top 5...

Ogólnie mam do was takie pytanko jest może jakiś youtuber zajmujący się historią? Jest to wielkie moje hobby, i z chęcią bym oglądał takowy kanał. Póki co znalazłem tylko takie, które copypaste Discovery Historia etc... A chodzi mi o taką postać jak Bogusław Wołoszański, tylko taką moją-rurową.

Ps. Marzeniem zobaczyć kanał Pana Bogusława, Majewski już jest. Więc moje marzenie może się spełnić heheszki.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
25-02-2013 07:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sevnin Offline
*

Posts: 2
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #76
RE: TOP 5 Youtuberów
1.Wirgliusz. Najlepszy zagrajmer którego oglądam aż od trzech lat. ^.^
2.Gnomek aka Gamenomia. Nie wiem co napisać, po prostu bardzo go lubię.
3.Von Zay. Podoba mi się jego humor a także głos szkoda, że przeszedł na streamy
4.Quaz. Te dwa słowa wystarczą: świetny recenzent.
5.Loczek0123. Bardzo dobry komentator, którego filmiki się nie nudzą.
06-03-2013 11:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #77
RE: TOP 5 Youtuberów
1.Tivolt. Bardzo naturalny lets'play, z dobrym poczuciem humoru, oraz charyzmą samego grającego, także częstotliwość wrzucania filmów jest bardzo duża, trzy dziennie, i to cieszy, nie ukrywa emocji, nie wahał się rozpłakać przy The Walking Dead, dla mnie to odwaga.
2.ROJOV13, Urozmaicony Let's Play, zależy, z jeden strony spokojny człowiek który opowiada o grze, co mu się w niej podoba, a częściej ktoś kto po prostu drze japę żartując do tego, mi się osobiście podoba, kupuje go.
3.SargeThePlayer. Spokojny, mało emocjonujący, ale za to dobry komentarz, i duża wiedza o grze którą prezentuje.
4. KasparowGaming. Może nie let's player, bardziej recenzent, ale jego pewność siebie i bezbłędny w każdym zakresie spokojny komentarz i rzetelność, sprawia że zawsze chętnie oglądam jego filmy.
5.RockAlone2k. Czasami zasypiam przy jego filmach, ale w większości daje Remik rade, jego filmy oglądam głównie dlatego że opowiada fajne historie, jest naturalny, często irytuje brakiem znajomości gry, ale rekompensuje to doskonała jakość filmów, dobry sprzęt ma i można wszystko ładnie ocenić, grafikę w fullhd. Trzyma poziom.
(This post was last modified: 11-03-2013 21:03 by wiktoro198.)
11-03-2013 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: TOP 5 Youtuberów
Jeżeli miałbym wybierać topkę wszelakiej narodowości to na tej liście na pewno znajdzie się

1. PewDiePie- Śmieszne, ciekawe i bardzo dobrze jakościowo zrobione filmy (ang)
2. Smosh- Epickie parodie, naśmiewanie się z głupich rzeczy świetne pomysły na odcinki (ang)
3. Adbuster- chyba nie trzeba przedstawiać. Coś oryginalnego, co szybko zabłysnęło
4. Dembski- Stworzył postać, którą ludzie lubią nawet, gdy mówi bez sensu
5. pyta.pl dobre dowcipy, czarny humor, wkurzanie ludzi :D

To takie moje gusta, nie każdemu muszą odpowiadać :P

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
(This post was last modified: 12-03-2013 00:29 by Wasyl.)
11-03-2013 21:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kubacz98 Offline
*

Posts: 19
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #79
RE: TOP 5 Youtuberów
1.ROJOV13-zabawne filmy, nie brakuje też takich, które niosą jakieś wartości
2.Tivolt-niski, ciekawy głos, bezpośredniość w mowie
3.Smosh-zabawne i profesjonalne filmy
4.AROezja-zabawność, łatwość w wyrażaniu poglądów
5.RockAlone2k-Naturalność, ciepły, interesujący głos.
13-03-2013 22:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: TOP 5 Youtuberów
Ach, wszyscy kochamy te wymuszone żarty i wrzeszczenie do mikrofonu.

Przepraszam, pomyliło mi się z tematem o najgorszych znanych youtuberach.
13-03-2013 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 38 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5