Post Reply 
Nolif i jego zmagania z krytyką.
Author Message
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
The Meldero Wrote:Sam się dziwie za co ma to 50k widzów. 0 pracy przy audio. Jakość wideo dość słaba. Ogółem nawet nie kometuje koleś jakoś fajnie, a jego wady wymowy potrafią "niszczyć mózg".

Co się dziwisz, jaki kraj, takie gwiazdki youtuba. Ogólnie to wszystko jest kółko wzajemnej adoracji.

Ps. Co do nagrywania "majnkrafta" jeśli widzicie, że ludzie to oglądają to kto wam broni...

Zachowujecie się jak, no nie wiem... Jak Polska w 20leciu międzywojennym, zamiast płynąć z nurtem czyt. inwestować w czołgi to olano to, bo kawaleria dobra. Skutki każdy wie jakie były, vide 39r.

Normalnie czuję się jakby każdy z was był rewolucjonistą, tak bronicie wolności "jutupa" od minecrafta.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
25-02-2013 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
MC nie jest złą grą. Złe jest to, że bardzo często skupiona przy nim grupka jest w młodym wieku. "Pożerają" to co tworzą autorzy zagrajmy, a potem powtarzają to w domu, szkole,podwórku etc. Także wiele osób nagrywa MC, z chęcią łatwego wybicia się. Często są to osoby niedoświadczone, które nie wiedzą co robią, a przy okazji robią to nieudolnie. Jak dla mnie to jest po prostu zaśmiecanie YT. Zresztą na domniemanym portalu, są też miejsca na inne gry. Nie tylko MC się liczy.

Another day, another night.
25-02-2013 21:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
druppy Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
(25-02-2013 20:42 )Gimper Wrote:  
(25-02-2013 18:59 )druppy Wrote:  
(25-02-2013 18:57 )Gimper Wrote:  Kolejny kanał którego nie znam, na który wchodzę i ma kilkadziesiąt tysięcy widzów. Myślę "WTF?", a później już ze spokojem wchodzę w przesłane filmy i dostrzegam kilkadziesiąt filmów z Minecrafta. Wszystko jasne :)
Również masz na kanale kilkadziesiąt filmów z manjkrapa, misiu.
Dokładnie 10 to kilkadziesiąt? Wow. I każdy po 6-15k wyświetleń, tak bardzo zdobywanie popularności na klockach. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodziło w mojej wypowiedzi.
Zrozumiałem o co ci chodzi, chciałeś ponarzekać sobie na temat tego majnkrapa, iż jest go za dużo. Mimo iż robiłeś to samo. Wyświetlenia się nie liczą, bo mówiłeś w nich iż jest to "bardzo fajna gra", więc równaj swoim standardom. Lol. Dziesięć - dziesiąt.

(25-02-2013 21:46 )The Meldero Wrote:  MC nie jest złą grą. Złe jest to, że bardzo często skupiona przy nim grupka jest w młodym wieku. "Pożerają" to co tworzą autorzy zagrajmy, a potem powtarzają to w domu, szkole,podwórku etc. Także wiele osób nagrywa MC, z chęcią łatwego wybicia się. Często są to osoby niedoświadczone, które nie wiedzą co robią, a przy okazji robią to nieudolnie. Jak dla mnie to jest po prostu zaśmiecanie YT. Zresztą na domniemanym portalu, są też miejsca na inne gry. Nie tylko MC się liczy.

Minecraft jest złą grą - jako sandbox się nie sprawdza przez brak fizyki i z góry narzuconą siatkę. Jako MMO, czy czymkolwiek to stara się być również posysa - daje ci pięć typów potworów i repetytywną rozgrywkę, której jedynym celem jest to słynne "przetrwanie". Widzisz, u mnie w Anglii ludzie w college (17-20 lat) biorą na poważnie apokalipsę zombie, nie dziw więc iż takie "surwiwotwory" się przyjmują. Polskie poletko to tylko chapanie trendów od innych co widać w tej chwilii już nawet w powtarzalności naszego community. Czy jest tu ktoś kto lubi Minecraft, i mógłby mi wymienić co widzi w tej grze?
(This post was last modified: 26-02-2013 04:27 by druppy.)
26-02-2013 03:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
druppy Wrote:Minecraft jest złą grą - jako sandbox się nie sprawdza przez brak fizyki

Srly? Minecraft... Gra o układaniu klocków z beznadziejną grafiką i bez fizyki...

Spójrzmy na statystyki:

9,485,042 people have bought the game.

Gra kosztuje: €19.95

Więc Mojang na tak beznadziejnej grze zarobił bagatela: 189,226,587€

Podatek w Szwecji dla przedsiębiorstw wynosi: 22,5%

A więc zysk na czysto: 146,650,605€

Serio? Grze o klockach sprzedano x razy więcej niż Wiedźmina 2?

Okej, głupota ludzi nie zna granic. Wydają około 80zł na tak badziewną grę, chyba tylko bogaci nerdzi w to grają. ;>

Można mówić, że liczba sprzedanych kopii gry nie jest wyznacznikiem jej wartości etc etc (pitu pitu)... Jednak co w takim razie jest?

druppy Wrote:Jako MMO, czy czymkolwiek to stara się być również posysa - daje ci pięć typów potworów i repetytywną rozgrywkę, której jedynym celem jest to słynne "przetrwanie".

I to właśnie słynne przetrwanie jest kwintesencją tej gry oraz rywalizacja o bogactwo z innymi graczami. Noce spędzone na kopaniu diax'ów. Musisz zagrać by zrozumieć, aż wstyd się przyznać, sam mam 19lat a byłem wciągnięty przez tego "majncrapa".

Chcesz mieć pałac? Tutaj nie ma na to problemu. Reklama minecrafta brzmiała "Wyobraź sobie świat w którym możesz stworzyć wszystko co tylko chcesz".

druppy Wrote:Polskie poletko to tylko chapanie trendów od innych

Jeśli chodzi o gry... to chm... Być może sytuacja wynika z braku dużej ilości naszych producentów gier? Nie uważasz? Zresztą duża gra zanim trafi do Polski, to na zachodzie już jest od miesiąca lub dwóch. Ludzie patrzą na tamte recenzje, bo gry w PL są drogie, więc nie stać na kupienie chłamu. Stąd u nas może być popularne to co na zachodzie. (tylko moje zdanie)

druppy Wrote:Czy jest tu ktoś kto lubi Minecraft, i mógłby mi wymienić co widzi w tej grze?

Zalety znalezione w net:

*pozwala realizować swoje kreatywne pomysły
*jeżeli jesteśmy kreatywni - nigdy się nam nie znudzi
*ogromny świat, na którym możemy budować
*przyjazna i miła dla ucha muzyka
*ZABAWA!
* Pomysł na rozgrywkę
*Wspomnienie dzieciństwa (klocki lego)
* Multiplayer
* Prostota w zrozumieniu zasad gry
* Support czyli setki tysięcy stron o MC
* Zachód gdzie zarabia się 10€/h to wydać 20€ za gre to nic, więc tania.
* Java czyli przyjazna dla pisania modyfikacji
* Sandbox
* Tysiące modyfikacji, które zapewnią MC long life.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
26-02-2013 10:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
(26-02-2013 03:12 )druppy Wrote:  
(25-02-2013 20:42 )Gimper Wrote:  
(25-02-2013 18:59 )druppy Wrote:  [quote='Gimper' pid='28559' dateline='1361815026']
Kolejny kanał którego nie znam, na który wchodzę i ma kilkadziesiąt tysięcy widzów. Myślę "WTF?", a później już ze spokojem wchodzę w przesłane filmy i dostrzegam kilkadziesiąt filmów z Minecrafta. Wszystko jasne :)
Również masz na kanale kilkadziesiąt filmów z manjkrapa, misiu.
Dokładnie 10 to kilkadziesiąt? Wow. I każdy po 6-15k wyświetleń, tak bardzo zdobywanie popularności na klockach. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodziło w mojej wypowiedzi.
Zrozumiałem o co ci chodzi, chciałeś ponarzekać sobie na temat tego majnkrapa, iż jest go za dużo. Mimo iż robiłeś to samo. Wyświetlenia się nie liczą, bo mówiłeś w nich iż jest to "bardzo fajna gra", więc równaj swoim standardom. Lol. Dziesięć - dziesiąt./quote]
Po tym co piszesz widzę że jednak nie zrozumiałeś i mimo że wytłumaczyłem Ci o co chodziło w mojej wypowiedzi, dalej ciągniesz swoje. Problemy z czytaniem?

[Image: t43eX.jpg]
26-02-2013 16:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
(26-02-2013 16:40 )Gimper Wrote:  
(26-02-2013 03:12 )druppy Wrote:  
(25-02-2013 20:42 )Gimper Wrote:  
(25-02-2013 18:59 )druppy Wrote:  [quote='Gimper' pid='28559' dateline='1361815026']
Kolejny kanał którego nie znam, na który wchodzę i ma kilkadziesiąt tysięcy widzów. Myślę "WTF?", a później już ze spokojem wchodzę w przesłane filmy i dostrzegam kilkadziesiąt filmów z Minecrafta. Wszystko jasne :)
Również masz na kanale kilkadziesiąt filmów z manjkrapa, misiu.
Dokładnie 10 to kilkadziesiąt? Wow. I każdy po 6-15k wyświetleń, tak bardzo zdobywanie popularności na klockach. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodziło w mojej wypowiedzi.
Zrozumiałem o co ci chodzi, chciałeś ponarzekać sobie na temat tego majnkrapa, iż jest go za dużo. Mimo iż robiłeś to samo. Wyświetlenia się nie liczą, bo mówiłeś w nich iż jest to "bardzo fajna gra", więc równaj swoim standardom. Lol. Dziesięć - dziesiąt./quote]
Po tym co piszesz widzę że jednak nie zrozumiałeś i mimo że wytłumaczyłem Ci o co chodziło w mojej wypowiedzi, dalej ciągniesz swoje. Problemy z czytaniem?

Zapewne to nie jest ktoś który oglądał Twoje serie... MC był w serii "Kwadrans z..". Nie miał na celu wybicia Gimper'a, czy zwiększenia jego popularności. Zrobił sobie jedną sesję z tej gry, aby sprawdzić ile przy niej wytrzyma i postawić jej ocenę (zresztą wiemy wszyscy, że to była ogółem "seria niewypał" chociaż IMO podobała mi się). Spójrzmy na to realnie- Gimper wybił się dzięki świetnej serii z "LoL'a". Ale ja nie po to tu przyszedłem, żeby o Gimperze gadać i jego karierze.

MC, to nie jest typowy sandbox, tak jak sam to ująłeś - fizyki tam praktycznie nie ma. Najlepiej porównaj sobie to do klocków lego w wersji "casualowej" i o wiele bardziej rozbudowanej.

Another day, another night.
26-02-2013 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.882 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Krytyka a wazelina gremlin 33 8.350 02-01-2013 15:33
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5