Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:52 )The Meldero Wrote:  
(09-03-2013 23:37 )lanceq Wrote:  
(09-03-2013 23:26 )Innominatus Wrote:  
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

Wykurwiaj.

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.

Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie. W sumie to do forum nic nie mam a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000, a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie. I btw, nie utożsamiam się z letsplejem jak i z tym forum, chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.

Witam Cię, kochany ekspercie netykiety. Ładnie to tak grozić Innominatus'owi? Nie ma tu żadnych wojenek. Jakbyś przeczytał sobie tytuł tego wątku, to byłoby dobrze. Jak chcesz rozmawiać poważnie, to "spierdalaj" z Hydepark'u i zapraszam do działu o nazwie "Dyskusje". Miałem nadzieję, że domyślisz się tego o jakże "poważna osobo".
Sprawa ma się jasno- nie potrzebujemy tutaj takich wyniosłych dupków jak Ty, więc jak to się ładnie Innominatus wyraził:
Wypierdalaj z tego forum, jak masz pisać takie brednie jak dotychczas.
I tak btw. nikt tutaj nie robi z siebie elity. To, że przychodzą tacy jak Ty z ogromnym bólem dupy, że ktoś może śmiać się z czegoś, co w końcu jak sam napisałeś, Cię nie obchodzi.
Nie psuj poziomu tego forum swoimi postami.


Hehe, następny forumowy ulicznik. Po prostu poprosiłem najpierw troszkę grzeczniej, potem już mniej. Nie jestem żadnym wyniosłym dupkiem a jedynie zwróciłem uwagę żeby autor nie obrabiał dupska mojej osobie jeżeli nie zna tej sytuacji z pic related (2 screen). Co do tego żebym wypierdalał, to pozwól że sam zdecyduje kiedy to zrobię a tymczasem zapraszam na kwejka i wykop, śmieszku.
(This post was last modified: 10-03-2013 00:12 by lanceq.)
10-03-2013 00:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 00:04 )lanceq Wrote:  
(09-03-2013 23:52 )The Meldero Wrote:  
(09-03-2013 23:37 )lanceq Wrote:  
(09-03-2013 23:26 )Innominatus Wrote:  
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

Wykurwiaj.

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.

Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie. W sumie to do forum nic nie mam a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000, a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie. I btw, nie utożsamiam się z letsplejem jak i z tym forum, chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.

Witam Cię, kochany ekspercie netykiety. Ładnie to tak grozić Innominatus'owi? Nie ma tu żadnych wojenek. Jakbyś przeczytał sobie tytuł tego wątku, to byłoby dobrze. Jak chcesz rozmawiać poważnie, to "spierdalaj" z Hydepark'u i zapraszam do działu o nazwie "Dyskusje". Miałem nadzieję, że domyślisz się tego o jakże "poważna osobo".
Sprawa ma się jasno- nie potrzebujemy tutaj takich wyniosłych dupków jak Ty, więc jak to się ładnie Innominatus wyraził:
Wypierdalaj z tego forum, jak masz pisać takie brednie jak dotychczas.
I tak btw. nikt tutaj nie robi z siebie elity. To, że przychodzą tacy jak Ty z ogromnym bólem dupy, że ktoś może śmiać się z czegoś, co w końcu jak sam napisałeś, Cię nie obchodzi.
Nie psuj poziomu tego forum swoimi postami.


Hehe, następny forumowy ulicznik. Po prostu poprosiłem najpierw troszkę grzeczniej, potem już mniej. Nie jestem żadnym wyniosłym dupkiem a zwróciłem uwagę żeby autor nie obrabiał dupska mojej osobie jeżeli nie zna tej sytuacji z pic related (2 screen). Co do tego żebym wypierdalał, to pozwól że sam zdecyduje kiedy to zrobię a tymczasem zapraszam na kwejka i wykop, śmieszku.

Drogi "poważny człowieku"... Dobra, dość tej ironii, przynajmniej jak na razie. Naprawdę, nie rób już takich scen jakby cała Polska miała zobaczyć tamten post i Cię wyśmiać. Nie zobaczy tego więcej niż z może 1000 osób, a przeczyta jeszcze mniej. To nie jest ten Twój cały "kwejk, czy wykop". Pisząc posty, które są wyraźnie naznaczone jakimś "butthurt'em " (interpretuj sobie to jak chcesz) ,potwierdzasz tylko swoją niemoc i głupotę. Potem grozisz Innominatus'owi jakimiś botnetami (mam nadzieję, że to była ironia) i dowartościowujesz się tym, że nazywasz nas forumowymi ulicznikami. Na koniec jednak mówisz, że masz w dupie oba fora. To co tam pisałeś BYŁO debilizmem. Weź się w garść i zacznij pisać coś "na poziomie", tej Twojej całej "elity" od której tak bardzo kiśniesz, że piszesz na jej forum i zaśmiecasz ją swoją wypowiedzią typowego "plebsu", którego nikt tu nie uznaje. Ironia approves.
Zresztą Innominatus ma rację. Nie musiał od razu wyzywać Was od robaków, ale to jego sprawa. Temat nie powstał żeby wylewać w nim swoje żale, jak to nie jest na "lecpleju" źle i niedobrze. Więc może pośmiejesz się z nami? Zresztą- nawet się nie pytam. Twoje zachowanie budzi śmiech, więc nawet nie muszę zaglądać na "lecpleja", żeby poczuć się jak tam.

Another day, another night.
(This post was last modified: 10-03-2013 00:24 by The Meldero.)
10-03-2013 00:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wajcha Offline

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #43
RE: Beka z lecpleja
Czemu useneliscie moj post ? przecie kurcze to byl komplement powiem jeszcze raz uzytkownicy zwalmyw nie macie kutasa

hahahaha wygralem koniec tematu END
10-03-2013 00:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Beka z lecpleja

[Image: GKNuxV7.png]
10-03-2013 00:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Beka z lecpleja
@up, Przegoniłeś mnie, miałem taki sam plan wrzucenia zdjęć z ShoutBox'a :D
10-03-2013 01:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Beka z lecpleja
Odnośnie mojego dwudniowego moda, zgłosiłem się dla beki jak zobaczyłem rekrutację, dostałem, dwa dni później został mi odebrany bez powodu ^^.

apparatus też usunął ci sygnaturę
10-03-2013 01:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Beka z lecpleja
To ja też dorzucę kolejne trzy grosze ^^

http://letsplej.pl/t-20936-nick-na-youtube
"Wymyślcie dla mnie nick bo brak mi pomysłowości" - przynajmniej był szczery...

http://letsplej.pl/t-19087-perfekcja-w-p...niu-filmow
A czy wy nagrywacie perfekcyjne filmy?

I moje ulubione: http://letsplej.pl/t-18335-prosba-o-prze...-umowy-tgn
"Przetłumaczcie mi umowę bo nie umiem angielskiego i mimo tego pakuję się do anglojęzycznego networku!" I tutaj ciekawostka - nawet Lancuś się wypowiedział że temat jest bekowy, więc... raczy nas hipokryzją?

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 01:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 01:58 )GTOqw Wrote:  nawet Lancuś się wypowiedział że temat jest bekowy, więc... raczy nas hipokryzją?

Wielkie słowa jak na tak małego człowieczka, powiedz mi w takim razie w jaki sposób raczę Was hipokryzja?
(This post was last modified: 10-03-2013 02:06 by lanceq.)
10-03-2013 02:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Beka z lecpleja
http://letsplej.pl/t-16380-pomozecie-troche
GIVE ME MOAR SUBS!!!!

http://letsplej.pl/t-16164-swiateczny-konkurs
Chcesz się wybić? Zrób konkurs! Podobno akcja okazała się niewypałem, a nagrody nie przekazano ^^ - Lulz XD

(10-03-2013 02:04 )lanceq Wrote:  Wielkie słowa jak na tak małego człowieczka, powiedz mi w takim razie w jaki sposób raczę Was hipokryzja?

Za to z Ciebie zdaje się być niezwykle wpływowe i ważne indywiduum... (sarkasm mode disabled)

No tak... Na tym forumie są złe trolle i hejty bo usunęli Twój temat z siecią partnerską, hmm? Nie zamierzam kłócić się z kimś kto ma odciski na dupie jak dziury po meteorze - to jest dział Hydepark, na poważne dyskusje zapraszam do innego działu ^__^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 10-03-2013 02:18 by GTOqw.)
10-03-2013 02:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Beka z lecpleja
Widzę dzieciuszka niepotrafiącego uargumentować swojej wypowiedz, meh.

Co do mojego podklejonego tematu to sam poprosiłem administracje o zdjęcie go ze względu na to że zawiesiłem projekt, how sad.
10-03-2013 02:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 17 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5