Post Reply 
Buraczany vlog
Author Message
Itterek Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Buraczany vlog
Macie jakieś ciekawe linki lub coś do powiedzenia na ten temat? Chodzi tu o ten mistyczny vlog buraka - zapowiadany od blisko ponad miesiąca - z racji wygranej Pana Błażej w konkursie banku Millenium.



Widziałem komentarz buraka (blisko tydzień temu), gdzie odpowiadał na niecierpliwe głosy fanów. Coś jak: "Vlog będzie bez warzyw na patyku. Coś na co się dłużej czeka - lepiej smakuje.". Screena nie dam bo nie znajdę teraz tego, ale pamiętam ,że autentycznie było coś takiego.

Co o tym myślicie? Czy się jakoś wycwani, czy może zrobi vlog z twarzą, dalej pozostając anonimowym z nazwiska, adresu etc.
19-03-2013 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Buraczany vlog
Mówiąc szczerze, nie obchodzi mnie to zbytnio. Obawiam się jednak, że ta jego wzmianka o vlogu miała na celu po prostu nakłonić większą ilość ludzi do pomocy temu gościowi. Czas pokaże.
19-03-2013 19:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Buraczany vlog
Raczej sukcesów w tej sprawie bym się nie spodziewał. I tak burak odp na komentarze z pytaniem kiedy wrzuci vloga, swoją drogą pisząc że kiedyś wrzuci nie łamie słowa może to zrobić nawet za 5 lat ;p
19-03-2013 19:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ambrozja Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Buraczany vlog
Burak mówił na ten temat jeszcze na livie Zdzicha. Podobno zrobi w plenerze jak tylko będzie cieplej. A na ciepło się nie zapowiada :P

(Na vloga też nie :D)
(This post was last modified: 19-03-2013 22:53 by Ambrozja.)
19-03-2013 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
FrikuZG Offline
*

Posts: 3
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Buraczany vlog
Hej to mój pierwszy post na tym forum :)

Odnośnie tematu. Sam twórca kanału (Buraczek) często mówił że stara się nie ujawniać i nie podawać swoich danych osobowych itp itd także raczej myślę że ten niby vlog to będzie sprytnie przemyślany film w którym nie pokażę on twarzy itp :)
19-03-2013 23:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Buraczany vlog
Dzial zagrajmow na karaforum o zagrajmach to super miejsce by dyskutowac o vlogach (nie zagrajmach) buraka z internetu (nie zagrajmera).

Pisalem juz wiele komentarzy na temat swojego vloga. Oczywisice vlog na pewno bedzie. Kiedy? Wtedy :G Postaram sie by kolejnym uploadem na konta warzywne byl vlog lub filmik kierujacy do vloga. Miesiac chorowalem i bylem niezdatny do gadania. Od jutra troche latam po swiecie.

Konkurs banku wlasciwie nie mial znaczenia - juz od dawna bawie sie kamerkami. Obecnie owoce tych zabaw sa niepubliczne i tylko "jutubowa mafia" (lol) ma do nich dostep. Lubie gadgety video a ostatnim nabytkiem ktory w filmowych zabawach bardzo pomaga sa rozne okulary video - na przyklad te: https://www.youtube.com/watch?v=QU7vg3RGOMQ (powodzenia w stalkowaniu lol).

Uzyskalem tez dostep do takich ktore umozliwiaja mi prowadzenie hangoutu video chodzac sobie po miescie i nie zwracajac uwagi okolicznych przechodniow. Mam tez kilka zwyklych kamer lamp greenscreenow cyfrowek noktowizorow latajaca kamere itp.

Wiec vlog bedzie ale jak zlapie ochote :G

Juz widze w co sie zmieni ten gownotemat...

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 19-03-2013 23:16 by BrzydkiBurak.)
19-03-2013 23:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Buraczany vlog
Quote: Konkurs banku wlasciwie nie mial znaczenia - juz od dawna bawie sie kamerkami.

Skoro nie miał znaczenia, to dlaczego napisałeś tam, że nakręcisz vloga pod warunkiem, że Błażej wygra? Fanbaza potrzebowała większej zachęty niż zwykła satysfakcja z pomocy?
19-03-2013 23:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Buraczany vlog
(19-03-2013 23:32 )Elwood Wrote:  
Quote: Konkurs banku wlasciwie nie mial znaczenia - juz od dawna bawie sie kamerkami.

Skoro nie miał znaczenia, to dlaczego napisałeś tam, że nakręcisz vloga pod warunkiem, że Błażej wygra? Fanbaza potrzebowała większej zachęty niż zwykła satysfakcja z pomocy?

Nie pytasz tylko interpretujesz linijke tekstu z 5 slow pod filmem twierdzac ze byl w nich postawiony warunek. Vlog tak czy siak kiedys by powstal. Te 5 slow sprawilo ze wkopalem sie w przyspieszenie terminu realizacji tego zjawiska. Filmik i jego opis byl dosc spontaniczny. Jak pojawila sie lawina vlogowych komentarzy to sie lekko obsralem ale nie moglem tego juz wyciac bo wtedy taki przykladowy TY bys jeszcze inaczej to teraz nadinterpretowal.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
19-03-2013 23:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ambrozja Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Buraczany vlog
Miło, chociaż to trochę zepsuje mi przyjemność z słuchania twoich audiologów Buraczku. Ciekawie się słucha nie widząc twarzy osoby która opowiada, to działa na wyobraźnie. Ale wstawiając vloga przynajmniej zamkniesz mordy niektórym. Chodzi mi o te w stylu "O ja szogón miał racje warzywo nas oszukóje rzal unsób" :D

"Przecinki w niewłaściwym miejscach"
19-03-2013 23:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Buraczany vlog
A czy morda jest taka ważna? Waże ze w jego audiologach jest minimum merytoryki i dlatego przyjemnie sie tego słucha a to czy wyglada jak tatarskie siodło to już inna brocha. (nie burak nie zapłacił mi za tego posta ;p )
20-03-2013 00:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [+10] Vlog po Ślonsku [ 3 odcinki ] Blacha 15 3.356 28-10-2012 17:18
Last Post: Blacha

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5