Post Reply 
Steam
Author Message
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Steam
Co sądzicie o steamie?
Ja bardzo nie lubię tegoż programu, ponieważ ściąga over9000 różnych gówien typu updaty.
20-03-2013 15:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Steam
Przyznam że kiedyś podchodziłem do niego bardzo sceptycznie. "Jeśli kupuję grę w sklepie na płycie, to chcę móc grać bez żadnego steama i nie chcę mieszać w to internetu", mniej więcej tak myślałem. Dzisiaj jestem z niego bardzo zadowolony i dostrzegam wiele zalet. Chociażby to, że mam zepsutą stację dysków i ciężko zmusić komputer do "wyłapania" płyty w napędzie i zainstalowania gry, a ze steamem wklepuję kodzik i mogę grę zassać. Ogółem fajna sprawa, niby zżera część mocy obliczeniowej sprzętu, który w moim przypadku jest i tak dość słaby, ale raczej chwalę sobie Steama. Updaty absolutnie mi nie przeszkadzają, zazwyczaj są niewielkie, a to, że nie muszę ich szukać w sieci to kolejna zaleta właściwie.
20-03-2013 16:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Itterek Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Steam
Oprócz tego ,że browser jest na silniku IE6/7 to jest bardzo dobra platforma.
Masz:

*Promocje
*Szybki dostęp do gier
*Społeczność (screeny, profile etc.)
*Gry, których nie znajdziesz w sklepie
*Cs 1.6, css - władca esportu od valve

Czego chcieć więcej?
Same zalety.

(20-03-2013 15:45 )RamoHater Wrote:  Ja bardzo nie lubię tegoż programu, ponieważ ściąga over9000 różnych gówien typu updaty.

updaty są potrzebne ;_;
bugfixy etc. i tak masz pewnie neta +5mb/s więc po co płaczesz?
20-03-2013 16:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Steam
Tak jak Falc00n kiedyś naprawdę nie lubiłem steam'a. Ale po tym, jak zacząłem kupować gry już za pomocą steam to wyszło mi to dużo taniej i mam dostęp do nich na każdym kompie, który ma omawiany program. Po za tym, jeśli mam płytę, to ona jak każdy przedmiot może się zniszczyć. Po przygodzie z GTA: VC już totalnie przeszedłem na stronę steam'a. Może i zżera sporo pamięci, ale przynajmniej jest wygodny w użytkowaniu.
+Masa wyprzedaży. Za 20 zł możesz kupić przynajmniej 2 dobre gry i jeszcze Ci zostanie. Kupiłem tak między innymi Terrarię i Dark Messiah of Might and Magic.
20-03-2013 17:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Steam
Dokładnie, wyprzedaże to świetna sprawa. Jarałem się jak usłyszałem o ciekawych tytułach w Biedronce za 20 zł, a na Steamie równie dobre mogę kupić nawet taniej, i to nie czekając miesiącami na korzystną ofertę. Przykładowo w poniedziałek zakupiłem L4D2 za jakieś 14zł i mimo że dopiero zaczynam zabawę ze znajomymi gra się wybornie. Co prawda istnieje obawa a propos tego czy rzeczywiście te gry są nasze i czy będziemy je mieli zawsze (dziwna polityka Valve - teoretycznie wypożyczamy te gry za pełną cenę), ale myślę że warto skorzystać i Steam to wciąż dobra platforma.
20-03-2013 17:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Steam
Urocza platforma. Można zarabiać na graniu (Dota 2 i TF2), niesamowite promocje(DX:HR za 2.99€!, Portal 2 za 3.74€!). Można handlować przedmiotami z gier za gifty, "portal społecznościowy dla graczy".
Martwi mnie tylko przyszłość. Jak Steam upadnie, to co z kontami wartymi +1000$?
20-03-2013 18:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Steam
Quote:updaty są potrzebne ;_;
bugfixy etc. i tak masz pewnie neta +5mb/s więc po co płaczesz?
Jeśli nie jest to gra sieciowa, to patche powinny być opcjonalne.
20-03-2013 20:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TREBORss Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Steam
Kiedyś szczerze mówiąc nie lubiłem steama. Wynikało to z mojej przygody z aktywacją kupionej w empiku kopii Saints Row II, w której klucz był juz użyty.

Jednak obecnie mam na tej platformie około 20 gier i całkiem steam'a lubię. To głównie za sprawą genialnych przecen (Deus Ex 2.5 EUR, Portal 2 3EUR) i możliwości płatności za pomocą PaySafeCard.

Pozdrawiam ;)

PS. Origin ssie.
(This post was last modified: 20-03-2013 20:22 by TREBORss.)
20-03-2013 20:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Steam
Nie lubię. Zero kontroli jakości plus wspieranie złodziejskich preorderów.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
20-03-2013 20:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Steam
Miałem kupić L4D2 z jakieś ~4 € i zapomniałem, a co do steama dla mnie jest dobrą platformą z całkiem fajnymi promocjami, jedyne co mnie martwi to, to że co nie uruchomię steama to za każdym razem pobiera nie małe aktualizacje... dobra raz na miesiąc ale kilka razy w tygodniu? Serio?

Dla mnie minusem w tym wszystkim jest to, że nie ma jednej uniwersalnej platformy do gier tylko są te wszystkie steamy, origny, uplaye i co tam jeszcze.
20-03-2013 20:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5