Post Reply 
Pyta.pl & Pyrkon 2013
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Quote: youtuberzy nazywają hejterami osoby który poza serią bluzgów i steków bzdur w jednym nie mają nic do przekazania, ludzie do jednego wora wsadzają tych co piszą normalne negatywne opinie oraz hejterów i wychodzi później na to że ci yotuberzy hejterami nazywają autorów negatywnych opinii.

Strasznie to pogmatwałeś. Ja bym po prostu powiedział, że bóldupujący znajdują takie wymówki, żeby mieć wywalone na krytykę. Czego sam nieraz byłem świadkiem.
30-03-2013 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Quote:Reasumując ta prowokacja nie miała sensu ponieważ Image ludzi odebrano jako ich codzienne zachowanie co było błędem
Z tym że mi, na przykład, nie chodzi ani o AdBustera, ani jego brata, ani Gonciarza. Dwaj pierwsi przyznają się, że używają skryptu, jego obecność z Zapytaj Beczkę także jest oczywista (trzeba wybrać komentarze, wymyślić odpowiedzi i to nagrać).
Problem z takim wyjaśnieniem dotyczy (tak, Wiktorku, znowu) Roja. O ile jego rozwrzeszczane filmiki zawierają elementy przygotowane wcześniej (choćby rymowanki do Boom Headshot), to chyba jednak nie sugerujesz że jego bardziej poważna część osobowości również jest kreacją na potrzeby Internetu? Byłoby to sprzeczne z twoimi argumentami, które wielokrotnie rzucałeś na forum. Ten człek jest (z tego, co słyszałem) magistrem socjologii, a to co wydarzyło się na Pyrkonie to w zasadzie symulacja popularnej sytuacji, gdzie jedna osoba stara się w towarzystwie brylować, wyśmiewając innych.

Jak dla mnie to tylko kolejny dowód na to, że Rojo to pseudointeligent.

Quote:negatywna opinia to coś innego niż hejt, hejt to coś jak flame jednak różni się paroma szczegółami natomiast negatywna opinia to negatywna opinia
Ogólniki, ogólniki. Precyzuj.
30-03-2013 11:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
(30-03-2013 01:24 )wiktoro198 Wrote:  Idąc twoim tokiem rozumowania to ta prowokacja wgl nie miała sensu, bo co oni mieli przekazać, że co?, że ludzie którym zadaniem jest dawać ludziom rozrywki w internecie, na takim pyrkonie już nie są tacy wyszczekani?, no sorry kolego ale image internetowy wcale nie musi objawiać się w rzeczywistości. Ciekaw jestem ile zajęło panom z Pyty nauczenie się tekstów na tą pożal się boże prowokacje, pewnie nie wiele, sądząc po tekstach menela.
Widać niewiele czasu, a ludziei będących "wzorami" dla nastków z powodu wrzucania filmów na YT pokazali, że w sytuacji, gdy nie mogą zgasić oponenta banem, czy nasłać fanbojów, to przyjmują pozycję pancernika. Prosta analogia - jeśli Ci cisną, a ty siedzisz z spuszczoną głową i oczami i co jakiś czas coś odburkniesz, to ma być dowodem dobrego taktu? Raczej przypominałbyś dziecko, co nie umie odpowiedzieć na głupie zaczepki i daje sobie na głowę wchodzić.
Quote:Znowu to samo, jeżeli zobaczysz aktora w telewizji np Szyca czy Linde czy innego tam który będzie cisnął i cisnął a zostanie przyparty do muru jak oni to co?, mają się zacząć dzielnie bronić bo jako widz, obejrzałem filmy z nimi i pewnie zaraz będzie jazda.
Słabe porównanie, gdyż musiałbyś podeprzeć to konkretnym przykładem. Rzucanie nazwiskami aktorów (w tym jednego słabego i drugiego, który świetność ma za sobą) to nie argument, a próba uniku.
Quote:Złe podejście. I w sumie nie ważne czy oni faktycznie nie wiedzieli co zrobić czy może w ich głowie nie było cienia zmieszania tylko chęć zachowania klasy, to ważne jest to że ta prowokacja nie miała zasadniczo żadnego sensu jak by się nad tym zastanowić.
"Chęć zachowania...", czyli czekanie i wystawianie się na obrzucanie błotem, bo boją się odpowiedzieć i/lub nie wiedzą, jak. Nagle zniknęły cięte teksty, riposty, jakimi rzucali na YT. Ludzie z pyty robili to na niskim poziomie i jeśliby ytberzy nie zamykali się w sobie, dawno by ich zgasili, a widać takie proste prowokacje to dla nich za dużo. Żadne "zachowanie klasy", a raczej ucieczka z podkulonym ogonem i nadzieja, że uniknie większego poniżenia, jak będzie siedzieć cicho. No bo jak rozmawiać z jeżem, co przyjął postawę obronną?
Quote:negatywna opinia to coś innego niż hejt, hejt to coś jak flame jednak różni się paroma szczegółami natomiast negatywna opinia to negatywna opinia.
Wyjaśnij to po niektórym, co dostali od takiego Rocka, różnych zagrajmerów bany za krytyczne komentarze. Zero hejtu - wystarczyło krytycznie się wypowiedzieć, by dostać bana i jeszcze zostać zwyzywanym od hejterów i trolli. Może wytłumaczysz ten trend?
Quote:Przykre że wdarł się taki stereotyp można tak to nazwać, że ślepo podąża się za głupotą z tej przyczyny że się kogoś nie lubi, tzn youtuberzy nazywają hejterami osoby który poza serią bluzgów i steków bzdur w jednym nie mają nic do przekazania, ludzie do jednego wora wsadzają tych co piszą normalne negatywne opinie oraz hejterów i wychodzi później na to że ci yotuberzy hejterami nazywają autorów negatywnych opinii.
A przed żywą publiką nie są w stanie odpowiedzieć w jakikolwiek sposób, zarówno gdy ktoś ich hejci, jak i daje krytyczne opinie. To nie są osoby doświadczone z PR - ot, kręcący sobie filmiki na YT, myślący o swojej fajności, aż tu okazuje się, że muszą siedzieć przed publiką, której nie są pewni i odpowiadać na coś więcej niźli banały. Litości, prelegenci czy goście konwentów zwykle w jakiś sposób przygotowują się do występów (jakiś scenariusz, wiedzą, o czym mówić). Widziałem nawet młodszych od siebie, pierwszy raz przed publiką, a umiejących zainteresować słuchaczy. Oglądając nagranie nie zauważam przygotowania, a taki Rojo wydaje się bać cokolwiek powiedzieć. I gdzie się podziała "ekspresja" i "żywiołowość" jakie pokazywał na YT?
Quote:Reasumując ta prowokacja nie miała sensu ponieważ Image ludzi odebrano jako ich codzienne zachowanie co było błędem
Gdzie tu błąd? Pozują na takich, więc jak wyjdzie, jacy są naprawdę nie będzie niczym złym. Ba, Niekryty Krytyk jakby się spodziewając podobnej sytuacji informował, że na co dzień jest nudnym, małomównym kolesiem. W przypadku bohaterów nagrania, widać, że taka szczerość też by im nie zaszkodziła.
Quote:gdyby jakiś gościu zwyzywał drugiego na youtubie, na drugi dzień by się spotkali i ten zwyzywany robił by sobie jaja z tego co wyzywał, to wtedy jest to prowokacja która udowadnia jak mocny był wyzywający w sieci a jaki słaby jest w rzeczywistości.
Zależy, co zrobi wyzywający.
Quote:Poza tym nie zapominajmy że do bycia Rojem i Gonciarzem czy Adbusterem trzeba mieć umiejętności i jest to oczywiście kreacja. Prowokacja nie miała sensu takie fakty wyżej przedstawione.
To, co oni robią to umiejętności? Wow, jestem w szoku. Jednak dziw, że za kreującymi się na panów sytuacji na YT kryją się ludzie, którzy nie umieją zareagować, gdy ktoś im pociśnie.
30-03-2013 11:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
@Wiktorek i inny fanboj Roja.

Nieruchome siedzenie i patrzenie się w podłogę, lub jak kto woli - ignorowanie, jest dobrą metodą kiedy nie jesteś u siebie, będąc w takiej sytuacji Rojo jest wystawiony na wszelaki ataki bądź krytykę personalnie, nie może zlać jej zimnej moczem, ponieważ to tak jakby zabrakło mu języka w gębie, jeżeli jesteś u kogoś "gościem", fakt, możesz zamknąć ryj i iść dalej, ale kiedy jesteś główną atrakcją bądź gospodarzem, "ignorowanie" ludzi to najgorsze co możesz zrobić, pomijając to, iż jest to bardzo nie grzeczne, to na dodatek pokazuję brak jakiegokolwiek obycia się w towarzystwie, serio, jeżeli nawet nie potrafisz powiedzieć "wykurwiaj jebany karaczanie z mojego szau" czy odpowiedzieć w jaki sposób na dość marną prowokacje, kim trzeba być? Bo chyba nie kimś z wysoką erudycją, czy nawet obyciem z ludźmi.

[Image: GKNuxV7.png]
30-03-2013 12:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #45
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
(30-03-2013 11:08 )appareil Wrote:  to chyba jednak nie sugerujesz że jego bardziej poważna część osobowości również jest kreacją na potrzeby Internetu? Byłoby to sprzeczne z twoimi argumentami, które wielokrotnie rzucałeś na forum.


Jego dalsza bardziej poważna część osobowości jest oczywiście prawdziwa, natomiast jego zachowanie na let's playach już nie, to kreacja mająca na celu bawić oglądających, i on ma przy tym frajdę i jego fani, dlatego ja się nie spodziewałem że Rojo zacznie ich tam równać z ziemią używając mowy, tylko zacznie fizjologicznie i ultra elokwentnie pitolić na spokoju i inteligentnie ich zagiąć, oczywiście zdania były by mieszane szczególnie na tym forum ale szczerze?, mógłby to zrobić. Przynajmniej nastąpiła by jakaś reakcja z jego strony bo jest trochę prawdy w tym co napisał Innominatus nie ignoruje się takich sytuacji w towarzystwie, jednak z drugiej strony oni wcale nie musieli się zesrać tylko mogli się czuć pewni siebie nadal ale nie odpowiadać na to ponieważ ich zdaniem prowokacja pyty była poniżej krytyki, tak sądzą fanboye, jak ja sądze?, po dłuższym namyśle stwierdzam że jednak nie wiem. Musieli by opisać jak to było z ich punktu widzenia, a tymczasem tylko Gonciarz zapytał się Facebooku co sądzą o tej prowokacji ludzie.



Roofix pojmij jedno, nawet jeżeli na pyrkonie ci słynni youtuberzy wyszli na frajerów, to spodziewanie się od nich miazgi było nie na miejscu bo to kreacja, powtarzam się wiem :). Ale nie potrafię z kontrargumentować twojego posta, nie dlatego że możesz mieć racje i nie mam argumentów ale dla tego że wciąż mi narzucasz że oni mogli, że oni musieli coś zrobić, a to zwyczajny internetowy image i powinno się tych ludzi traktować w rzeczywiści normalnie, poważnie.


(30-03-2013 11:36 )Roofix Wrote:  Słabe porównanie, gdyż musiałbyś podeprzeć to konkretnym przykładem. Rzucanie nazwiskami aktorów (w tym jednego słabego i drugiego, który świetność ma za sobą) to nie argument, a próba uniku.

Ok to inaczej, Waldek Kiepski kojarzysz?, rok temu w wywiadzie mówił że kiedy ktoś spotyka go w barze, na ulicy, podchodzi do niego i traktuje jak idiote którym nie jest bo w rzeczywistości jest bardzo inteligentnym człowiekiem. I Pyta nie zrozumiała że to jest image bo oczekiwali jakiejś reakcji roja tarczownika który sklei na nich diss w 2 sekundy i ich uciszy tak samo Gonciarz. A oni tak naprawdę przed programem się przygotowują i mają teksty na kartce, i nie muszą być tacy mocni poza internetem bo tego się od nich nie wymaga, to jest praca i hobby to co robią w internecie.
30-03-2013 14:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Apropos nieśmiesznej beczki - ma ktoś jakiś link do tego filmu Gonciarza z holokaustem o którym mówił Koza?
30-03-2013 14:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
[Image: 1502154-R4XYSWG.png]

Komentarz Roja do sytuacji. Na wypadek gdyby miała się wywiązać dyskusja, zamieszczony pod filmem niezwiązanym z Pyrkonem.

Screw you guys, I'm goin' home!
30-03-2013 15:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
To są amatorzy i nie ma w tym nic złego. Gdyby byli profesjonalistami, z obyciem i doświadczeniem to by w inteligentny sposób ośmieszyli facetów z pyty. Jak ktoś wcześniej zauważył gonciarz reszta byli ewidentnie spięci, zdenerwowani i nie ma się co dziwić. Bo mówienie przed żywą publiką, to całkiem coś innego niż nagrywanie filmików na yt.

Szkoda, że nie było wonzia, jestem ciekawy jak by on się zachował ;)
(This post was last modified: 30-03-2013 18:07 by wolf.)
30-03-2013 18:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pyrkon 2013 MrChmielOO 2 911 14-03-2013 17:30
Last Post: Rangy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5