Post Reply 
Buraczany vlog
Author Message
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Buraczany vlog
(05-04-2013 22:24 )BrzydkiBurak Wrote:  Buuu ty tak na serio? Zakreble karaluchem? "smiechlem" ...

Konkurs oczywiście jest na serio a burgery i stejki w jeffs są zjadliwe.

Watek jednak zamieni sie w gowno wiec dobranoc.

Koniec końców- chodzi o vlog.
05-04-2013 23:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #42
RE: Buraczany vlog
I znów pieprzenie o niczym. Miał być vlog i był. Nie było na nim buraka na widelcu nie było. Będzie chciał zrobić kolejny vlog siedząc na kucyku to go zrobi. Ludzie zaczynacie popadać w jakieś paranoje. Jak kupi papier w tesco to też wykręcicie afere typu "jej burak też stawia klocka jak zwykły człowiek, niesamowite" Co do konkursu, czy to lipa czy nie jakie to ma znaczenie, nie chciał łapek srapek, wpłat na konto czy innego gówna to kto mu zabroni. A to że teraz przynajmniej komentarze pod jego filmem będą bardziej na temat tylko dlatego że ktoś chce wygrać to tylko każdemu wyjdzie na dobre. Co do trollowanie ze stalkiem to tylko sami go prowokujecie, nie ma nic lepszego niż pośmiać się z bandy debili usilnie próbujących "odkryć prawdę". Dla mnie może się nazywać Zbyszek Śmietana i mieć chuja na czole, dopóki trafia do mnie to o czym mówi reszta nie ma znaczenia. Koniec moralizowania.
06-04-2013 00:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
eznawca Offline
*

Posts: 4
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #43
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 23:42 )Cyniczny Wrote:  Zauważyłem, że cokolwiek by Burak zrobił to łazi za nim chmara fanatyków teorii spiskowych którzy wymyślają cudaczne wyjaśnienia prostych zdarzeń. Jednym z przodowników zmyślania kosmicznych historii jest właśnie wspomniany Andrzej Mazur który co ciekawe jest też wielkim i oddanym fanem pewnego chorego na paranoię maniakalno-depresyjno-prześladowczą vlogera

Miałem Cię Cyniczny za jedynego z nielicznych z otoczenia Buraka, który potrafi choć trochę obiektywnie spojrzeć na świat. Ale cóż pomyliłem się.

Gwoli wyjaśnienia, nie jestem żadnym fanem Shoguna, ani też nie podzielam wszystkich jego teorii.

W swoim filmie chciałem jedynie zważyć, po czyjej stronie leży racja. Czy po stronie nieco wyolbrzymiającego problem Shoguna, czy grupę adoracji Buraka. Która przeciwko jednej osobie wytoczyła działa jakby chodziło o jakiegoś wielkiego zbrodniarza, czy choćby jakiegoś polityka.

Shogun nie jest bez winy, ale nie zmieniłem zdania, więcej zła, większą falę nienawiści, wylali poplecznicy Buraka. A gdy doliczymy do tego Pol.Adama, to zbliżamy się do wykroczeń karnych. Gdyby ktoś w podobny sposób zaatakował mnie, jak Adam Shoguna z pewnością zgłosiłbym to na Policję.
_____________________________

A przy okazji, może jest dobry moment aby nagłośnić temat, o którym wspominałem gdzieś tam w komentarzach, o szantażu jaki kierowano do mnie!

Miałem o tym zrobić vloga, ale mam za mało konkretnych informacji, a nie chcę wszystkiego opierać na domysłach.

Zaraz gdy wypuściłem zwiastun: „TRAILER - BrzydkiBurak kontra Shogun - czyli kompromitacja”:
http://goo.gl/hwQ8P

Dostałem taką informację jak na printscreenie:
http://goo.gl/Hi1sv
i jak mogę się tylko domyślać, raczej tych informacji nie posiadał „śpiewający nastolatek” - tylko ktoś nim kierował. Zresztą konwersacja, z tym jegomościem była też ciekawa, choć niespodziewanie zmieniła kierunek.

Jak ktoś jest zainteresowany to też ją upublicznię. Dodam że zakryte pola zawierają prawdziwe dane.

Jestem pewny że po podobnym szantażu, większość młodych twórców by wymiękła - nikt nie chce zwady ze swoim pracodawcom. I tłumaczenie się, z nawet absurdalnych zarzutów, nie jest przyjemne.

Czy mafia jest? pewnie nie. Czy jest grupa która uzurpuje sobie prawo do rozdawania kart, tak jest!


Attached File(s) Thumbnail(s)
   

FB: http://www.facebook.com/eznawca
YT: http://www.youtube.com/user/eznawca
(This post was last modified: 06-04-2013 03:52 by eznawca.)
06-04-2013 00:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Buraczany vlog
"Aaaa, jesteśmy źli, jesteśmy źli, jesteśmy źli, tak bardzo nienawidzimy i zazdrościmy!!!11!!jedenjeden"

Oczywiście po raz kolejny także w tym temacie występuje mentalność gimbusa bitego w szkole, bo przecież złego słowa o gwiazdeczkach powiedzieć nie można.
"Moje idole, nie krytykuj, bo nie umiem ci się odgryść/wyargumentować/itp.!!!"
Zwłaszcza jak owe gwiazdunie mniej więcej tak samo się wypowiadają, to nie raz nie wiadomo czy to śmieszne czy żałosne.
I jeszcze tu przychodzą tylko by poczytać o najnowszych dramkach. By się bronić, albo dla beki, bo inni są targani za uszy. Czyli tak jak wielu tutaj na forumie się wypowiada, bo "mesjanizm tubowy" ich nie obchodzi.
Och, tubowe autorytety po 2011.

Nawet dla głupiego for lulz nie można nic powiedzieć, prawda?

Ojej Buraku, to tym razem wątek obracamy, że już "bee"? Czemu tym razem nie odbiłeś piłeczki, iż kolejny "spisek karaczanowy" w ostatnim poście to ponowne, sprytne wpuszczenie anonów w maliny tak jak to zawsze piszesz?

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
06-04-2013 01:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Buraczany vlog
Lugia007 Wrote:"Aaaa, jesteśmy źli, jesteśmy źli, jesteśmy źli, tak bardzo nienawidzimy i zazdrościmy!!!11!!jedenjeden"

Moderator zagrajmyw w pigułce :)

Lugia007 Wrote:Zwłaszcza jak owe gwiazdunie mniej więcej tak samo się wypowiadają, to nie raz nie wiadomo czy to śmieszne czy żałosne.

Dyskusja gwiazdek, na temat innych ludzi zajmujących się tubami, raczej nigdy nie będzie przebiegać na forum publicznym, z jednej prostej przyczyny - nie chcą dramy. Załóżmy że ktoś ma kose z innym ktosiem, po co mają się publicznie obsmarowywać, skoro lepiej wydrzeć się na siebie na skajpie? Była taka jedna wariatka, co kiedyś z jakimiś Vertezami się kłóciła, później zrobiła drame, ba, nawet subówke zagarnęła, ale to dlatego że ma vagine.

Lugia007 Wrote:Czemu tym razem nie odbiłeś piłeczki, iż kolejny "spisek karaczanowy" w ostatnim poście to ponowne, sprytne wpuszczenie anonów w maliny tak jak to zawsze piszesz?

Burak nie przewidział jednej rzeczy, anony z kara przesłuchały CAŁEGO LAJWA z Cynicznym, przez co dowiedziały się że robi ich w chuja, ba, nawet nazwał tego foruma karalusim, także wydaję mi się że zarówno mnie, jak i niektórych użytkowników, ba, może nawet jednego z adminów, ma za karaluchy, z czego smutam, ponieważ ja nie wchodzę na karaczana, tylko na wykop lub kwejka, także burak uraził moje biedne, zakłopotane serduszko.

A tak kurwa na poważnie, jeżeli jakieś Mazury czy inne gwiazdy z dupy zaczną się tutaj rejestrować tylko po to, a żeby postować swoje guwno warte screeny, mam dla was złą wiadomość, nic z tego nie będzie.
Ja rozumiem że gwiazdki przychodzą tutaj tylko po to, a żeby mieć hosting dla swoich dram (patrz ostatnie peryferie z wariatką od darcia pizdy) albo żeby się pośmiać, ale drogie "fejmy", jest takie forum, nazywa się lecplej.pl czy coś takiego, tam możecie poczytać trochę lulzcontentu, jak już wam się znudzi przeglądanie karabinu. (i to kieruje do paru gameplayerów, dwóch ma nawet tutaj konto xD)




A, i apel do wszystkich tutaj zgromadzonych, Burak nazywa się Ździsław Samorajko, nie dam wam sosu, ponieważ nikogo z was nie znam.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 06-04-2013 09:14 by Innominatus.)
06-04-2013 09:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #46
RE: Buraczany vlog
(06-04-2013 09:08 )Innominatus Wrote:  A, i apel do wszystkich tutaj zgromadzonych, Burak nazywa się Ździsław Samorajko, nie dam wam sosu, ponieważ nikogo z was nie znam.

+forum.burek.com

Cyk, bum, jeb, meh.
06-04-2013 09:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Itterek Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: Buraczany vlog
Czytałem ten wątek kilka razy (w różnych odstępach czasowych) i doszedłem do trzech wniosków:

1)Ten wątek powinen być nieco bardziej moderowany D:
2)Z tego wątku robi się czanowskiego (szambowisko bardziej) i to prawda - przeczytajcie sobie tutaj posty - 3/4 jest w czanmowie, w tym buraka który kuraczen przegląda i robi tam niezłe gównoburze i cynicznegobrutala, który chce się tam rejestrować
4)Nie ma punktu trzeciego
(This post was last modified: 06-04-2013 10:57 by Itterek.)
06-04-2013 10:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Buraczany vlog
(05-04-2013 22:24 )BrzydkiBurak Wrote:  Buuu ty tak na serio? Zakreble karaluchem? "smiechlem" ...

Nie mógł wprost napisać? Mieszacie ludziom w głowach ...
06-04-2013 12:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: Buraczany vlog
Mazur i jego "wykroczenia karne" :D Zebys sie za pare miesiecy nie zdziwil kogo bedzie sie przedstawiac jako skazanego prawomocnym wyrokiem...

Widzialem wczoraj twoj obszerny post z Tomaszkiem na niebieskiej stronie wiec udowodniles ze lykasz wszystko latwiej niz szkodnik.

Pozdrawiam
Zdzislaw :D

-----

Screen ktory dorzuciles jest mi znany wylacznie z tego ze nadawca cytowanej wiadomosci pochwalil sie tym na vlogo-jutubo-konfie-skype... skwitowalem jego ruch tym ze jest gowniakiem i takich rzeczy sie nie robi. Nadal tworzysz teorie spiskowe majace dowodzic ze jestem jakims kontrolerem jutubowych-umyslow.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 12-04-2013 22:45 by BrzydkiBurak.)
06-04-2013 13:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
eznawca Offline
*

Posts: 4
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #50
RE: Buraczany vlog
@BrzydkiBurak, masz rację łyknąłem, ten film. Wyglądał bardzo wiarygodnie, potem zauważyłem że aż za bardzo wiarygodnie i zbieżność czasowa z twoim logiem, też nie mogła być przypadkowa.

Na ogół nie obracam się wśród ludzi którzy, tak naginają czasoprzestrzeń, i naiwnie wierze że ludzie mówią prawdę.

FB: http://www.facebook.com/eznawca
YT: http://www.youtube.com/user/eznawca
06-04-2013 13:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [+10] Vlog po Ślonsku [ 3 odcinki ] Blacha 15 3.355 28-10-2012 17:18
Last Post: Blacha

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5