Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #171
RE: Beka z lecpleja
Asasinek54 Wrote:Ja i Wybielacz walczymy an tym forum z gimbazą i szerzącą się głupotą i idiotyzmem


Kiedy walka ? Po ile bilety ? Gdzie walczycie ? Jakie zasady ? Kto sędziuje ? Elo.
(This post was last modified: 23-04-2013 16:06 by pepyl.)
23-04-2013 16:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #172
RE: Beka z lecpleja
@Pepyl: Ja z nikim nie walczę, tylko temu koleżce się coś ubzdurało. : )
@Asasynek: Mam bekę, bo są czasem beznadziejne posty na forum. Mogę, bo nie łamię prawa. Mogę, bo to nikomu praktycznie nie szkodzi. Dawka humoru nigdy nie szkodzi, za to ty masz okropny ból głowy o to, że ktoś ma z tego ubaw. ♫ Jedzie, jedzie rycerz z dali [...] ♫
23-04-2013 16:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #173
RE: Beka z lecpleja
Kurde już 3 ludzi nazwało mnie rycerzami idę się powiesic bo to straszne jest...
Wiesz ubaw jest do pewnego stopnia bo dam ci przykład
Codziennie idąc na przystanek słyszysz od paru(nastu?) osób śmiechy w swoją stronę i debilne jazdy. Więc to chyba nie takie śmieszne patrząc na to ze strony osoby :pokrzywdzonej:, prawda? Bo tamtych paru ma bekę, ale tamta osoba pragnie wziąśc kawałem sznurka, albo coś innego
I uprzedzam wasz hejt, że to historia wymyślona wiecie kawałek wyobraźni odrobina mózgu i masz dobra i rzeczową historię :)

(23-04-2013 16:06 )pepyl Wrote:  Elo.
"Wykurwiaj"
(This post was last modified: 23-04-2013 16:19 by Asasinek.)
23-04-2013 16:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #174
RE: Beka z lecpleja
Nie wiem o co ci chodzi - napisałeś "o boshe, ja i Wybielacz walczymy z gimbazom jej uh mniam", napisałem, że ja z niczym nie walczę, po czym stwierdziłeś "buu wybielacz jest zly och tak jeshu!". Nie widzisz, że to bezsens?
My tylko dajemy przykład jakiegoś śmiesznego postu i jakiś krótki komentarz. Takim zachowaniem jaki prezentujesz właśnie jest większa beka, a ty się jeszcze dziwisz, och!
23-04-2013 16:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #175
RE: Beka z lecpleja
Asasinek Wrote:I uprzedzam wasz hejt

Na jakiej podstawie uważasz że to hejt ?

Powiedzieliśmy ci przecież na dlaczego dostałeś te łapki w dół, powinneś się cieszyć że wiesz co poprawić a nie mówić że ciebie zhejtowaliśmy. Odróżnij krytykę od hejtu, ELO.
(This post was last modified: 23-04-2013 16:38 by pepyl.)
23-04-2013 16:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #176
RE: Beka z lecpleja
Quote:Lepiej byc rycerzem niż flamerem

Quote:Gimbusy, hejterzy i skurwysyny

Tja, właśnie widzę.

Quote: Śmieszny bo masz bekę to po co się wtrącasz?
Jak się wtrącasz to ograniczasz swoją bekę innymi słowy działasz na szkodę sobie.
Więc to jest śmieszne

Mmm... Nie mam zielonego pojęcia, co ty do nas mówisz.

Quote: Codziennie idąc na przystanek słyszysz od paru(nastu?) osób śmiechy w swoją stronę i debilne jazdy. Więc to chyba nie takie śmieszne patrząc na to ze strony osoby :pokrzywdzonej:, prawda? Bo tamtych paru ma bekę, ale tamta osoba pragnie wziąśc kawałem sznurka, albo coś innego

Temat ten powstał w celu ponabijania się z Waszego forum, więc porównanie raczej nietrafne. W dodatku - to tylko internety, my dear. Oczywiście, zdarzają się osoby, które płaczą z powodu łapek w dół, ale średnio rozgarnięty człowiek podejdzie do takich zeczy z dystansem.
(This post was last modified: 23-04-2013 16:41 by Elwood.)
23-04-2013 16:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #177
RE: Beka z lecpleja
(23-04-2013 16:22 )Wybielaczz Wrote:  Nie wiem o co ci chodzi - napisałeś "o boshe, ja i Wybielacz walczymy z gimbazom jej uh mniam", napisałem, że ja z niczym nie walczę, po czym stwierdziłeś "buu wybielacz jest zly och tak jeshu!". Nie widzisz, że to bezsens?
My tylko dajemy przykład jakiegoś śmiesznego postu i jakiś krótki komentarz. Takim zachowaniem jaki prezentujesz właśnie jest większa beka, a ty się jeszcze dziwisz, och!
Ale śmieszny sarkazm z Twojej strony wcale tak nie napisałem

(23-04-2013 16:34 )Elwood Wrote:  
Quote:Lepiej byc rycerzem niż flamerem

Quote:Gimbusy, hejterzy i skurwysyny

Tja, właśnie widzę.

Quote: Śmieszny bo masz bekę to po co się wtrącasz?
Jak się wtrącasz to ograniczasz swoją bekę innymi słowy działasz na szkodę sobie.
Więc to jest śmieszne

Mmm... Nie mam zielonego pojęcia, co ty do nas mówisz.
1.Zasada rycerza! Flame za flame, oko za oko

(23-04-2013 16:32 )pepyl Wrote:  
Asasinek Wrote:I uprzedzam wasz hejt

Na jakiej podstawie uważasz że to hejt ?

Powiedzieliśmy ci przecież na dlaczego dostałeś te łapki w dół, powinneś się cieszyć że wiesz co poprawić a nie mówić że ciebie zhejtowaliśmy. Odróżnij krytykę od hejtu, ELO.
Nie powiedzieliście?
(This post was last modified: 23-04-2013 16:41 by Asasinek.)
23-04-2013 16:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #178
RE: Beka z lecpleja
Asasinek Wrote:Nie powiedzieliście?


Wcale ...

GTOqw Wrote:Beznadziejny filmik z beznadziejnym komentarzem i znacznymi brakami jeżeli chodzi o znajomość gry. Książkowy przykład zagrajdziecka. Łapka w dół to ocena, pamiętaj o tym. Intro jest beznadziejne (w ogóle nie trawię intr) filmy bez sensu, a filmik pokazowy kanału to jebitny zamulacz - choć w sumie jest w tym jakaś prezentacja, to jaki jest kanał, dupny i ślamazarny

pepyl Wrote:A powiedz mi jeszcze za co miałbym ci dać tą łapkę w góre ? Za intro które jest po prostu do dupy ?
Za komentarz który jest także do dupy (przymulasz i jakość też nie jest najlepsza) ? Za ikonke IGN w intrze która rozwala system ?
[

Zresztą więcej takich nie potrzeba, zerknij na swój obojętnie jaki filmik i wyciągnij sam wnioski. Poczuj się jak widz, czy dalej sądzisz że twój filmik jest do obejrzenia ? Że jest go ktoś wstanie zobaczyć ?
ELO.
(This post was last modified: 23-04-2013 16:48 by pepyl.)
23-04-2013 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #179
RE: Beka z lecpleja
Ale to nie sarkazm, to była prawda. W taki sposób napisałeś. : ]
Czemu ty te internety bierzesz aż tak na poważnie, oh my god....
23-04-2013 16:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #180
RE: Beka z lecpleja
Panowie, wyluzujcie. Dyskusja z tym Assasinkiem wyraźnie prowadzi tylko do dużej ilości nic nie wartych postów. Poczekajcie aż ktoś spuści na niego ban hammera a do tej pory starajcie się go ignorować. Naprawdę szkoda już czytać te wszystkie wypociny.

[Image: 88440151.gif]
23-04-2013 16:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 66 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5