Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #211
RE: Beka z lecpleja
Ciężko przejść obojętnie obok tematu o tytule "Jak oddychać podczas nagrywania" XD
Osobiście nie pamiętam żebym widział kiedyś board o tak żenująco niskim poziome.
Prościej mówiąc - miejsce pełne dzieci, które mają parcie na "wybijanie się" a nie wiedzą co nagrać, co mówić, proszą innych o pomysły jak nazwać kanał i wiele więcej. Nie wiem jak Ciebie ale mnie to bawi.

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
26-04-2013 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #212
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:32 )punio7 Wrote:  Bo w końcu ci spiskujący admini i moderatorzy tylko knują jakimi by tu niecnymi sposobami nie podbić statystyk forum, dzięki czemu góra złota na której sypiają była by jeszcze większa.
Oni tego tematu nie założyli, ale gdy go zobaczyli wiedzą, że jest im to na rękę.

Celem tematu jest wyszukiwanie głupich tematów więc tak naprawdę jestem pewny, że generujecie więcej odsłon lecplejowi niż inni użytkownicy, którzy głupich tematów nie szukają.

Quote:Nie wiem jak Ciebie ale mnie to bawi.
Mnie też to bawi, ale wyśmiewanie innego forum na tym forum nic nie daję tylko generuje odsłony lecplejowi.
(This post was last modified: 26-04-2013 21:40 by kubn2.)
26-04-2013 21:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Szukajka Offline

Posts: 8
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #213
RE: Beka z lecpleja
Ale tam jest kilkaset razy więcej ludzi. Ja się tu zarejestrowałem tylko dlatego że Mandio kazał
26-04-2013 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #214
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:39 )kubn2 Wrote:  
(26-04-2013 21:32 )punio7 Wrote:  Bo w końcu ci spiskujący admini i moderatorzy tylko knują jakimi by tu niecnymi sposobami nie podbić statystyk forum, dzięki czemu góra złota na której sypiają była by jeszcze większa.
Oni tego tematu nie założyli, ale gdy go zobaczyli wiedzą, że jest im to na rękę.

Celem tematu jest wyszukiwanie głupich tematów więc tak naprawdę jestem pewny, że generujecie więcej odsłon lecplejowi niż inni użytkownicy, którzy głupich tematów nie szukają.

Po co? Wystarczy wejść w nieczytane z ostatniego dnia. I beka jak na talerzuXD Jak już coś tam piszę to zazwyczaj ludziom, którzy mają normalne problemy (ze sprzętem etc.)

Przy okazji... Gdzie Twój Cage? XD

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 26-04-2013 21:44 by GTOqw.)
26-04-2013 21:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #215
RE: Beka z lecpleja
kubn2 Wrote:wyśmiewał inne forum

A skąd wiesz że my się śmiejemy ? Wklejamy tutaj tematy z których można się pośmiać i komentujemy co się w nich dzieje.
26-04-2013 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Szukajka Offline

Posts: 8
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #216
RE: Beka z lecpleja
Ale lecplej może nas zniszczyć dlatego ja radzę być ostrożnym!
26-04-2013 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #217
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:43 )Kuna Wrote:  
kubn2 Wrote:wyśmiewał inne forum

A skąd wiesz że my się śmiejemy ? Wklejamy tutaj tematy z których można się pośmiać i komentujemy co się w nich dzieje.

Czyli chcesz mi powiedzieć, że robisz jako murzyn szukając tematów i wklejasz je tutaj żeby ktoś kto ich nie szuka mógł się pośmiać? ok ^^
26-04-2013 21:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #218
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:45 )Szukajka Wrote:  Ale lecplej może nas zniszczyć dlatego ja radzę być ostrożnym!

Książkowy przykład... Czasem beka przyjdzie sama. Nie czeba przeglądać tematów ^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
26-04-2013 21:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #219
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:43 )Kuna Wrote:  
kubn2 Wrote:wyśmiewał inne forum

A skąd wiesz że my się śmiejemy ? Wklejamy tutaj tematy z których można się pośmiać i komentujemy co się w nich dzieje.

Czyli chcesz mi powiedzieć, że robisz jako murzyn szukając tematów i wklejasz je tutaj żeby ktoś kto ich nie szuka mógł się pośmiać? ok ^^


Quote:Po co? Wystarczy wejść w nieczytane z ostatniego dnia. I beka jak na talerzuXD Jak już coś tam piszę to zazwyczaj ludziom, którzy mają normalne problemy (ze sprzętem etc.)
Akurat Ty śmieszysz mnie w tym temacie najbardziej. Rozumiem naliczające się samoczynnie godziny , ale nadal na lecpleju masz więcej postów niż tu ^^
(This post was last modified: 26-04-2013 21:48 by kubn2.)
26-04-2013 21:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #220
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:47 )kubn2 Wrote:  
(26-04-2013 21:43 )Kuna Wrote:  
kubn2 Wrote:wyśmiewał inne forum

A skąd wiesz że my się śmiejemy ? Wklejamy tutaj tematy z których można się pośmiać i komentujemy co się w nich dzieje.

Czyli chcesz mi powiedzieć, że robisz jako murzyn szukając tematów i wklejasz je tutaj żeby ktoś kto ich nie szuka mógł się pośmiać? ok ^^

Niektórzy szukają humoru na kwejkach i demotywatorach. Inni robią to na forach internetowych.

[Image: 88440151.gif]
26-04-2013 21:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 36 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5