Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #241
RE: Beka z lecpleja
http://letsplej.pl/t-26604-partactwo-mod...aja-wladzy

Widać własna opinia na tym forum jest niewskazana. Oczywiście w głównej roli występuje znany i kochany przez wszystkich pan Lancek... Więcej już mówić nie trzeba XD

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
29-04-2013 08:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hell_Baron Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #242
RE: Beka z lecpleja
Lancek to taki lecplejowy VViczejwen?
Moja racja jest najmojsza marni prowokatorzy!

[Image: 1603387-NRO4NIQ.png]
29-04-2013 09:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #243
RE: Beka z lecpleja
(28-04-2013 12:09 )Lavos Wrote:  
(28-04-2013 10:44 )yahoo Wrote:  Ja bym wolał ten czas spożytkować na obejrzenie jakiegoś serialu komediowego
...jednak jesteś tutaj, serwując wymęczoną gadkę 'myślicie, żę jesteście lepsi', zatem chyba swoim czasem rozsądnie nie zarządzasz (wg opisanych wcześniej standardów).

No właśnie nie zarządzam, po kilku godzinach nauki różne głupoty przychodzą człowiekowi do głowy. Ba, przeczytałem nawet ze 2 artykuły na twoim blogu i dzięki, że wspomniałeś o mnie jako "robaczku z letplej":D. Od razu się poczułem fajniejszy, że takie persony zwracają na mnie uwagę.

Quote:Nawet nie chodzi o same tematy.Bardziej, to jest czekanie na rycerzyków letspleja, którzy beda walczyć za swoje forum w siedlisku trolli i to z nich jest największa beka :P.

Rozumiem, że ja tutaj jestem tym niby rycerzykiem letspleja? Załapałem, że identyfikowanie się z forami internetowymi jest tutaj powszechne, ale ja nie bronię tamtego forum, a wolę tam przesiadywać, bo wolę bandę dzieci czy innych fanbojów Rocka, którzy i tak są po prawdzie wyśmiewani, niż jakichś pseudointeligentów. Mam to w dupie czy letsplej z dnia na dzień opustoszeje czy go zamkną czy odbędzie się zmasowany atak hakerów. I muszę też przyznać, że tutejszy admin, apparatus przebija w swoich postach nawet Lavosa. A to serio wyczyn:D.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
29-04-2013 10:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #244
RE: Beka z lecpleja
Myślę, że wspominając o rycerzykach letspleja, chodziło raczej o persony pokroju Asasinka.
29-04-2013 13:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #245
RE: Beka z lecpleja
yahoo Wrote:No właśnie nie zarządzam, po kilku godzinach nauki różne głupoty przychodzą człowiekowi do głowy.
Yeye, cool story, brah, bujać to my etc.
29-04-2013 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #246
RE: Beka z lecpleja
(29-04-2013 08:57 )GTOqw Wrote:  http://letsplej.pl/t-26604-partactwo-mod...aja-wladzy

Widać własna opinia na tym forum jest niewskazana. Oczywiście w głównej roli występuje znany i kochany przez wszystkich pan Lancek... Więcej już mówić nie trzeba XD

I ten mój ulubiony tekst o kontaktowaniu się z moderacją, która na stówę oleje sprawę, a założycielka tematu dostanie bana :D
29-04-2013 20:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #247
RE: Beka z lecpleja
Coś mi śmierdzi na tym lecpleju i to nie są głupie tematy...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
29-04-2013 21:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #248
RE: Beka z lecpleja
Nie żartuj z Magnolii, bo ci Lanceq wpierdoli. ^^
W tak łatwy sposób, w jednym zdaniu udało mi się ocenić sytuację na letspleju (głównie sytuację z Magnolią).
29-04-2013 21:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #249
RE: Beka z lecpleja
Quote: a założycielka tematu dostanie bana :D
Nie dostanie ma za dużo subkuff.

P.S Post wybielacza z tematu magnolii usunięty ok... xd
29-04-2013 21:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #250
RE: Beka z lecpleja
Wiele osób tam ma pewien interes i zachowują się bardzo nie ładnie;)
29-04-2013 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5