Post Reply 
Thefifiasek
Author Message
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Wideo Thefifiasek
Cześć nazywam sie Filip, mam 15 lat i błagam o suby PLISSSSSSSSS.

Takiego zachowania nienawidzę.
Aczkolwiek naprawdę mam na imię Filip, na YT jestem pod nickiem thefifiasek.
Pochwalić sie mogę pierwszym LP z Assassins Creeda Brotherhood w Polsce.
Na chwilę obecną mam ok 180 widzów, liczba ta rośnie. Oczywiście poza Brotherhoodem mam jeszcze kilka innych LP, chociażby z dwóch części Left 4 Dead, Portala, Assassins Creeda i Arcanii. Czasem robię też prezentacje gier, których mam obecnie jedną - z Garry's Moda.
OBECNE PROJEKTY:
-Gothic II
-Arcania: Gothic 4 (zawieszone)
-Mirrors Edge
-Left 4 Dead 1 (właściwie ukończone)
-Assassins Creed
-Assassins Creed Brotherhood

Ukończone LP:
-Left 4 Dead 2 (27 odcinków)
-Portal (8 odcinków)
-Garrys Mod (prezentacja)
Zachęcam do oglądania, nie akceptuje ofert Sub za Sub ani zaproszeń do znajomych. Aczkolwiek wkurza mnie fakt, że ludzie widzą tylko tych najlepszych zagrajmerów, nie dając szansy początkującym. Toteż każde info o jakimkolwiek istnieniu nowego kanału sie przyda.
Pozatym jestem otwarty na współpracę :)
LINK DO KANAŁU: http://www.youtube.com/user/thefifiasek
(This post was last modified: 21-03-2011 14:53 by thefifiasek.)
20-03-2011 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Thefifiasek
Hmm dziwne, nie widzę popularnego w tych okolicach "krytycznego punktu widzenia". Noo panowie dawajcie, bo zaraz powiem że moim marzeniem jest seria Minecraft ^^
21-03-2011 00:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Claudek27 Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Thefifiasek
Może po prostu wszyscy uznali, że dobijasz sam siebie?
21-03-2011 07:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Thefifiasek
Myślę, że będę oglądał u Ciebie Arcanie. Mała rada co do tematu: zrób spis twoich produkcji w liście, tak jak to mają inni. Jest przejrzyściej - lepiej. Wstawiłeś też źle link, ale już to poprawiłem (brak spacji).
21-03-2011 07:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Thefifiasek
Mówisz, masz.
Nagrałem sporo Arcanii. Aczkolwiek obecnie seria jest zawieszona dla mojego wielkiego dzieła jakim jest Brotherhood. I głęboko gdzieś mam opinie "krytyków" że to nabijaczka subów itp. Nowa gra, przechodzę jako pierwszy mam "popyt" na filmiki. Coś co jest w tych czasach mało znane na kanałach LP
Jednakże Arcania jest na drugim miejscu co do priorytetów LP więc na pewno tego projektu nie porzucę :)
21-03-2011 15:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
blazejo12 Offline
*

Posts: 7
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Thefifiasek
Fajnie filmy łap suba
21-03-2011 15:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
maltazar13 Offline
*

Posts: 7
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Thefifiasek
No fajne filmy, dałem suba, to kiedy będzie specjal na 200 widzów?
21-03-2011 15:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Thefifiasek
Ok w ciągu 3 miesięcy troszkę się zmieniło, więc może troszkę zaktualizuję.

OBECNE PROJEKTY:
-Gothic II (do wywalenia)
-Arcania: Gothic 4 (zawieszone)
-Mirrors Edge (zawieszone)
-Assassins Creed II
-Wiedźmin 2

Ukończone LP:
-Left 4 Dead 2 (27 odcinków)
-Portal (8 odcinków)
-Garrys Mod (prezentacja)
-Assassins Creed Brotherhood (81 odcinków)
-Amnesia: The Dark Descent (25 odcinków)

Projekty planowane:
- Assassins Creed: Revelations
- Mass Effect 3
- dokończyć zawieszone

W ciągu 3 miesięcy liczba widzów wzrosła do 900, zapewne przez mój repertuar.
Czekam na wasze oceny mojego kanału.
05-06-2011 01:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Thefifiasek
Skoro nikt dotąd nie wyjawił swego "krytycznego punktu widzenia", to ja sobie pozwolę ;>

Twój mikrofon jest bardzo zimny, "plastikowy" w brzmieniu (m.in. obcina niższe tony). Polecam na coś innego wymienić.

Na co te czarne pasy po bokach w filmikach? One przeszkadzają przy każdej rozdzielczości. Kontrastuje to bardzo z dobrą jakością intra.

Przerywasz filmiki w przypadkowych momentach - jeszcze jak nic nie mówiłeś w tym momencie, to okay - w końcu puszczasz sesję na raz. Jednakże usłyszałem przerwane zdania - a to już przeszkadza.

Na kanale momentami delikatnie zbyt mały kontrast jest między tekstem, a tłem. To już czepianie się, jednakże ja bym to zmienił. Już czepiając się tła - nie trafiłeś z wysokością okna filmu (do szybkiej poprawki), a także strasznie kiepsko ten fragment wygląda po wybraniu widoku siatki.

Poza tym walcz z "yyy" - to z różną częstotliwością pojawia się u praktycznie każdego (ja nie widziałem wśród zagrajmerów nikogo, kto by tego kompletnie uniknął), w tym mnie, jednakże bardzo warto starać się tego unikać. Pojawia się szczególnie często podczas zwracania się bezpośrednio do widzów.

Na Twoim miejscu pozbyłbym się wszelkich walk odbywających się na moim kanale (oczywiście powiadamiając o tym samych zainteresowanych, by kontynuowali swoje batalie prywatnymi kanałami).



Już mogłem odejść od Twojego kanału z całkiem pozytywnym wrażeniem, lecz zobaczyłem "minidramę". Nie obchodzi mnie powód (a obejrzałem) - takie rzeczy się załatwia do końca tam, gdzie się zaczęło, lub przenosi na kanały prywatne. Chyba mam nowego kandydata do działu Spis powszechny grzechów ciężkich <- ewidentnie dram i filmów piętnujących innych ludzi tam brakuje.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
05-06-2011 03:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Thefifiasek
"Minidrama" była dodana tylko i wyłącznie jako ironia, rozwaliła mnie ona totalnie. Pokazane to bylo w ALogu jako przykład zazdrości ludzkiej, bo o to w tym chodziło.
Co do czarnych ramek, to szczerze nie mam pojęcia jak je zdjąć. Sklejanie w Uleadzie sprawia, że właśnie mam takie ramki, jeżeli ktoś wie jak to zdjąć jestem otwarty na pomoc.
Przerywanie filmików spowodowane jest nastawieniem w programie "cięcia z automatu" 30 minutowych kawałków.
Batalia polegała na zhejceniu osoby, która mnie ogladała. Po prośbie by przeszli na PW walnąłem krótki komentarz i tyle.
05-06-2011 18:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5