Post Reply 
cedrowa1
Author Message
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: cedrowa1
Dobrze więc chcesz poruszyć temat ok - ale nie tutaj otworzę zaraz do tego temat, żeby nie zaśmiecać tematu cedrowa1.
http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=350

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
18-06-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrSetoKami Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: cedrowa1
Ja zgłoszę, jedną taką rzucającą się w oczy rzecz.
Nie wstawiaj intra do każdego odcinka na początku. Przynajmniej mnie to od razu odrzuca od zagrajmera. Daj raz na początku serii i tyle. Przecież ludzie wiedzą u kogo oglądają itd. Więc jak masz widzów to oglądając po kolei te 30 sekund (!!!) na początku za każdym razem może znudzić :(

Jeszcze taka jedna uwaga. Przynajmniej ja tak myślę, że zaczynając jedną "większą" serię wypadałoby ją skończyć, nie zaczynając następnej "większej". Ja np. wolę się wczuć w jedną fabułę, a nie tak skakać :) Później są problemy z zawieszeniem projektu itd. Ale oczywiście to tylko moje zdanie :)

[Image: podpisay.jpg]
(This post was last modified: 18-06-2011 21:10 by MrSetoKami.)
18-06-2011 21:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
cedrowa1 Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: cedrowa1
No to właśnie kończę Brotherhooda i jadę Wiedźmina 2 :)
18-06-2011 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: cedrowa1
I tu moja porada - zrób najpierw wiedźmina 1 - serio na pewno lepiej się to opłaci niż machanie od dwójeczki.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
18-06-2011 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: cedrowa1
Witaj cedrowa,

serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z tymi dwoma tematami:
Jak dostosujesz się do regulaminu, powiem coś więcej o tym, co mógłbyś poprawić (= udzielę konstruktywnej krytyki).

BTW ciekawi mnie, skąd jest w ogóle pomysł, by facet brał nick kończący się na literę "a"? W Polsce imiona kobiece odróżnia się od męskich właśnie tym, że mają sufiks "a". Oczywiście pomijam dodatki na końcu. Czy mógłbyś cokolwiek na ten temat powiedzieć? ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
18-06-2011 23:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
cedrowa1 Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: cedrowa1
(18-06-2011 23:19 )Kern3l Wrote:  Jak dostosujesz się do regulaminu, powiem coś więcej o tym, co mógłbyś poprawić (= udzielę konstruktywnej krytyki).

Ok- pierwszy LP skończony :) Czekam na rady :)

(18-06-2011 23:19 )Kern3l Wrote:  BTW ciekawi mnie, skąd jest w ogóle pomysł, by facet brał nick kończący się na literę "a"? W Polsce imiona kobiece odróżnia się od męskich właśnie tym, że mają sufiks "a". Oczywiście pomijam dodatki na końcu. Czy mógłbyś cokolwiek na ten temat powiedzieć? ;]

Nie pamiętam- ten login istnieje od kiedy miałem 5 lat :p
26-06-2011 07:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: cedrowa1
(26-06-2011 07:13 )cedrowa1 Wrote:  
(18-06-2011 23:19 )Kern3l Wrote:  Jak dostosujesz się do regulaminu, powiem coś więcej o tym, co mógłbyś poprawić (= udzielę konstruktywnej krytyki).

Ok- pierwszy LP skończony :) Czekam na rady :)

Załóż kask i zapnij pasy - jedziemy ;>

Konto
  • Tło kanału jest zwyczajnie tandetne. Jest kilka ciekawych pomysłów (jak assassino trzymający się rogu), ale jest tragicznie posklejane i jeszcze te nachalne tekstury i "Me [Subskrybuj] and Him"(?)
  • Fragmentami tekst na kanale nieczytelny
  • Masz w polecanych kogoś, kto nie ma żadnego filmu. Po co?

Filmy (najnowsze)
  • "Poziom szczegółów: minimalne" -> link
  • Intro - hm, wg. mnie trochę zbyt nachalna muza, kontrastująca z głośnością Twojego głosu, a także sklejka photoshopowa mogłaby nie razić pikselami i inną szerokością...
  • Słychać jak przestawiasz mic... Jeden z grzechów
  • Czemu nie przewijasz/wycinasz wczytywania? 0.o
  • NIE chcemy patrzeć, jak dobierasz ustawienia głośności! To się robi przed nagrywaniem!
  • Twój śmiech nie przypadł mi do gustu, ale to tylko mój gust.
  • Ledwo słychać Ciebie momentami
  • "Włączam stoper, ten odcinek będzie trwał..." - pierwsze niepotrzebne, drugie okazuje się nieprawdziwe...
  • Przewijasz niektóre dialogi...
  • Śmiejesz się z przekleństw...
  • Jakieś dialogi z innymi osobami (nie w grze), zupełnie zbędne.

Weź pod uwagę, że niektóre z przytoczonych wad są wadami biorącymi się z mojego gustu. Pogrubiłem te pozostałe, które są raczej bardziej uniwersalne.

Moja rada ogólna będzie jedna - zlikwidować powyższe. Jak? Niektóre z tych tematów są poruszane na forum, do innych będziesz potrzebował własnej inwencji twórczej.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 29-06-2011 10:57 by Kern3l.)
28-06-2011 21:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
cedrowa1 Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: cedrowa1
Ok. Większośc od Kern3l'a poprawiłem. Ktoś ma jeszcze jakieś rady?
05-07-2011 08:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dekalok Offline

Posts: 27
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: cedrowa1
Moja rada - Skończ kręcić te beznadziejne filmiky
05-07-2011 12:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
cedrowa1 Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: cedrowa1
(05-07-2011 12:30 )dekalok Wrote:  Moja rada - Skończ kręcić te beznadziejne filmiky

A ty naucz się poprawnie pisać. Tak serio teraz się pytam o rady.
05-07-2011 14:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5