Post Reply 
Thelleo50
Author Message
Thelleo50 Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #1
Thelleo50
Być może zniechęci was mój wiek (12 lat) jednak mam zamiar kręcić "zagrajmy" tak żeby się wam podobało.
Na razie na moim kanale są tylko 3 pierwsze części "Zagrajmy w" z Mass Effect'a 2, w dodatku są one źle zmontowane i mniejsze niż powinny być.
W kolejnych odcinkach powinno być dobrze.

Co mogę więcej powiedzieć? Mam zamiar także nakręcić "Zagrajmy w" z Minecraft'a oraz z Assassin's Creed, Assassin's Creed 2 i Assassin's Creed Brotherhood.

Link do kanału:http://www.youtube.com/user/Thelleo50

Pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji.
04-12-2010 19:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Thelleo50
Tego ME2 kalkulatorem nagrywasz ?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
05-12-2010 20:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Thelleo50 Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Thelleo50
(05-12-2010 20:00 )ModronCube Wrote:  Tego ME2 kalkulatorem nagrywasz ?

Po pierwsze nie mam kalkulatora, a po drugie to to zmniejszenie jest przez to że konwertowałem czysty plik bez obróbki. W następnych odcinkach będzie dobrze.
(This post was last modified: 06-12-2010 15:26 by Thelleo50.)
05-12-2010 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Claudek27 Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Thelleo50
Konwertowałeś chyba, bo konwersować to inaczej rozmowa.

Jeśli już zaczynasz nagrywać "Let's Play'e" to twoim obowiązkiem jest w miarę estetycznie obrobić materiał. To jak wyglądają pierwsze 3 odcinki ME2, jest tragedią. I nie chodzi o jakość, a o rozmiar. Jakość jest dobra, ale kiedy na całym ekranie widać taki mały kwadracik to niewygodnie się to ogląda. Ujdzie jeszcze kiedy jest tylko trochę czarnego po bokach, ale u Ciebie obraz z gry zajmuje (U mnie, nie wiem jak jest u innych) 1/3 ekranu, reszta to czarne tło.

Życzę powodzenia w kręceniu :)
06-12-2010 07:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Thelleo50
A na kanale wiek: 19.

A co do pierwszych odcinków, ja na twoim miejscu nagrałbym wszystko raz jeszcze, bo to gówno co teraz tam jest tylko zniechęca do dalszego oglądania.
06-12-2010 19:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5