Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Iniemamocny RockAlone2k
No nie wiem. Nie pokuszę się o słowo "prowokacja", ale nie jest trudno zauważyć, że w tych wszystkich LPowych dramach często pojawia się to samo grono ludzi. Przypadek? Co do tematu, to Rock zaliczył faila i wyraźnie nie zrozumiał do końca o czym mówi OO. Ni to ciekawe, ni to temat do dyskusji. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 13:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrSetoKami Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 13:31 )CTSG Wrote:  Co do tematu, to Rock zaliczył faila i wyraźnie nie zrozumiał do końca o czym mówi OO. Ni to ciekawe, ni to temat do dyskusji. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Dokładnie. Takie życie na YouTube i jakiekolwiek porozumiewanie się przez posty, smsy gdzie nie można obserwować reakcji drugiej osoby.

[Image: podpisay.jpg]
(This post was last modified: 01-07-2011 13:34 by MrSetoKami.)
01-07-2011 13:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Popieram CTSG. Ośmiorniczka trafił na takiego a nie innego rozmówcę, Rock rozbawił mnie brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, blok był absolutnie zbędny i ... to tyle. Cała sytuacja jest po prostu smutna jak kury hodowane w klatkach. Poczekałbym przynajmniej na wypowiedź Rocka, nie stawiałbym na nim od razu krzyżyka, choć nie powiem, że to co się stało nie jest tak zupełnie nie niepokojące.

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
01-07-2011 13:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czy Rock nie jest czasem redaktorem? I nie potrafi czytać ze zrozumieniem?

W skrócie ja to widzę tak:
-Rock nie zrozumiał Octopusa i przytoczył złą metaforę (praktycznie przyznając OO rację);
-Octopus chciał to lepiej wytłumaczyć na PW;
-Rock pokazał, że nie potrafi czytać i zarzucał trolling;
-Rock zablokował Octopusa praktycznie za nic, nie dając szansy na wytłumaczenie błędu w odczytaniu treści przez Rocka.

Co to filmu i komentarzy "szpiegujących" - faktycznie, wygodne.
Coś się nie podoba w czyjejś wypowiedzi? Uznajemy ją za "szpiegujący komentarz" i blokujemy autora.
Ja naprawdę nie wierzę, że żyję na świecie, w którym dorosły człowiek nie potrafi przyjąć ciągu znaków o znaczeniu przeciwnym do jego poglądów.
01-07-2011 13:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 13:21 )ModronCube Wrote:  @Falc00n
Diabolizujesz temat na siłę. Osobiście nie czekałem na żadne potknięcie, po prostu stał się lulz i tyle. Fakt, spodziewałem się go prędzej czy później, jednak to mnie takim drama lurkerem jeszcze nie czyni.

Zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu zbyt dużą sympatią darzę Rock'a. Prawdą jest, że moje wypowiedzi w tym temacie są subiektywne, kierowane tym, że zwyczajnie lubię go.


(01-07-2011 13:41 )Czokobo Wrote:  Cała sytuacja jest po prostu smutna jak kury hodowane w klatkach.

Rozwaliłeś mnie, co Ty masz z tymi kurami? xD
01-07-2011 14:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@Carl: Tak, Rock jest redaktorem. I nie to, żebym go usprawiedliwiał, ale wykonując tyle zadań co on i przy tym korespondując z widzami i odpisując na komentarze raczej nie trudno jest się rozkojarzyć. Tak o, alternatywne spojrzenie na sprawę. I równie alternatywnie ciężko jest mi uwierzyć, że ludzie którzy potrafią sensownie się wypowiedzieć mają tak wielki zapał do dyskutowania na tak durne tematy.

SN: Filmiku o szpiegowskich komentarzach jeszcze nie widziałem. Jak nadrobię, to skomentuję.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 14:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 14:22 )CTSG Wrote:  I nie to, żebym go usprawiedliwiał, ale wykonując tyle zadań co on i przy tym korespondując z widzami i odpisując na komentarze raczej nie trudno jest się rozkojarzyć.
To go nie usprawiedliwia. Jeśli przez własną nieuwagę lub wręcz głupotę blokuje innych za sensowne wytłumaczenie własnego zdania, to pogratulować.
Hej, kogoś mi to przypomina. I właśnie go zacytowałem.

(01-07-2011 14:22 )CTSG Wrote:  I równie alternatywnie ciężko jest mi uwierzyć, że ludzie którzy potrafią sensownie się wypowiedzieć mają tak wielki zapał do dyskutowania na tak durne tematy.
Pewnie. Blokować za nie też beznadziejnie, czyż nie?
"O nie, człowiek z własnym zdaniem, nawet na głupi temat! BLOCK!"
01-07-2011 14:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czyli problem w tym, że Rock nie zrozumiał OO, czy w tym, że go zablokował? Zapominacie czasami, że komentując profil i filmiki danego YouTube'ra jesteście gośćmi na jego kanale. I to gospodarz decyduje kto może go odwiedzać, a kto nie. Nie ma obowiązku się nikomu tłumaczyć. Nie potrafię zrozumieć, jak w waszych głowach zrodził się pomysł, że Rock (czy też ktokolwiek inny w podobnej sytuacji) jest komuś winien wyjaśnienia. Może rozmowa była mu nie na rękę, może go zwyczajnie zmęczyła, może zauważył własną wpadkę i się jej zawstydził, może Rock wystraszył się rozmówcy, a może ktoś zhackował mu konto. Nadal nie potrafię zrozumieć - co w tym ciekawego i co czyni z tego temat do dyskusji? I jak to możliwe, że ten temat powraca przy każdej możliwej sposobności?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 14:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@CTSG
Chodzi o to, że od redaktora i zarazem popularnego człowieka na YouTube oczekuje się krzty obiektywnego rozumowania i umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Skoro zablokował OO w taki, a nie inny sposób, to wygląda na to, że jest czystym block-fagiem, który nie potrafi przyjąć zdania innej osoby, co w Internecie jest bardzo negatywnie odbierane.
PW Octopusa nie była w żadnym stopniu agresywna, czy prowokacyjna.
Ot zwykłe wytłumaczenie sprawy, której Rock nie mógł pojąć, negując całkowicie wypowiedź Octopusa i twierdząc przez to, że czyni błąd.
Zapewne uznał jego wypowiedzi za "szpiegowskie" i zgrabnie zablokował go dla własnej wygody.
01-07-2011 14:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@Carl: Jak najbardziej zgadzam się z Tobą, że Rock popełnił błąd. Ale nazywanie go "czystym block-fagiem" to już lekka przesada. Staram się śledzić jego filmiki na bieżąco i bardzo często widzę w komentarzach jak Rock przyjmuje krytykę, dyskutuje na jej temat, wyciąga wnioski i obiecuje poprawę. Wspomina o tym również w samych materiałach. Myślę, że Rock mógł zasłyszeć gdzieś opinię o OO, który (słusznie bądź też nie) jest uznawany przez wiele osób za drama huntera. Jeśli ma się o kimś z góry wyrobioną podobną opinię, to dyskusja wydaje się być zbędna.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 15:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 137 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5