Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Devorn Offline
*

Posts: 40
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #201
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(26-07-2011 11:27 )walneposta Wrote:  zazdroscicie panu remigjuszowi ze ma tyle widzow.. gdybyscie tyle mieli to tez by sie wam zdazylo walac gafe i tyle, a wy wyszukujecie bledow bez powodu, ktos wam za to placi?!

Jak widać średnia wieku widzów pana "remigjusza" jest bardzo wysoka. :happy:

vlodek2532
(This post was last modified: 26-07-2011 15:49 by Devorn.)
26-07-2011 12:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #202
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Lulz.

RockAlone2k Wrote:Rozmowa admina z Rockiem na temat zamknięcia tematu:
http://dl.dropbox.com/u/15376524/Rozmowa...minem4.jpg
Rozmowa z forum na temat zamknięcia tematu, jak Rock już sobie poszedł:
http://dl.dropbox.com/u/15376524/Rozmowa...minem5.jpg
No i przy okazji pierwsze ostrzeżenia za trollowanie dla Rocka.

A jak byście usłyszeli co też moderatorzy forum opowiadają na temat swoich bardziej agresywnych użytkowników... poezja :)
Jakbym był bardziej szpiegowski, to bym nagrał, ale nie byłem (a może byłem? ;). Myślałem, że rozmawiam z normalnymi ludźmi, którzy po prostu przywykli do wykorzystywania własnych trolli, by sobie poprawić klikalność, a tu się okazało, że mi mówią jedno (bo chcą moich widzów: http://dl.dropbox.com/u/15376524/ankieta.jpg), a trollom mówią co innego. Fajnie, nie? :)

Oj, Rock. Kłamczuszku mój ty jeden ty. Czy już zapomniałeś, że spotkaliśmy się z tobą na Skype ok. 2 tygodni temu w sprawie tego - nie bójmy się takiego określenia - circle jerk'a? Czyż nie wyjaśniliśmy ci, że HoGar - administrator nr 1 - wysłał ci wiadomość bez uprzedniego uzgodnienia tego z resztą naszej forumowej "elyty"? Czyżby nie było tam jasno powiedziane, że poza HoGar' em administracja i moderacja sprzeciwia się wzajemnym reklamom? Czyż nie mówiłem ci, że u nas na forum większość użytkowników, którzy brali udział w ankiecie opowiedzieli się za, więc nie mogłem im tego zabronić? A może zaprzeczysz, że w zamian za polecenie naszej strony miałeś być moderatorem na forum? Najpierw całego, potem jednego działu poświęconego Play Next? Aby trzymać na smyczy wszystkich "agresorów" i "trolli", pomimo tego, że nie potrafiłeś podać konkretnych przykładów trollowania na naszej stronie? Czyż nie powiedziałeś, że za atak uznałeś słowa LavosCore'a, wtedy jeszcze jako ModronCube, które cytuję tutaj:
ModronCube Wrote:Imć Rock

Czyż tego nie wyśmiałem poprzez nazwanie twojej reakcji jako przewrażliwienie? Czyż nie powiedziałem tobie, że u nas panuje wolność słowa i można mówić co się chce, byle by tylko nie łamać netykiety? Czyż nie poinformowałem cię poprzez wysłanie ci PW na konto YT z zawiadomieniem, że na forum powstał taki temat jak "Iniemamocny RockAlone2k", w którym teza jest poparta odpowiednimi screenami i przydałoby się, gdybyś ty też się tam wypowiedział?
[Image: rockpwp.th.png][Image: rockpw2.th.png]

Czyż nie powiedziałem ci, że nasze forum to miejsce do zgłoszenia takich działań? Blokowania za zwyczajne stawianie pytań? Hm? Czyż nie powiedziałeś, że szanujesz naszą "specyfikę"? Czyż nie uzgodniliśmy, że z circle jerka nici i rozeszliśmy się w pokoju? Dopóki nie wpadłeś na to forum i nie zacząłeś trollować? Hm?

Myślisz, że pokonasz nas screenami? Hah! Te screeny są niepotrzebne - przecież to wszystko jest dalej na forum. Nikt tego nie usunął. Przyznaj szczerze, ty nawet nie potrafiłeś się obronić przed sensownie postawionymi argumentami. Teraz próbujesz się usprawiedliwić rzekomą pracą.

Dzieciak.

A dlaczego to tutaj piszę? Dlatego:
[Image: rockbutthurt.th.png]

Nie, Internet w ogóle nie boli Remika. Ani trochę. A poza tym wiem, że dalej przeglądasz to forum. I nie jęcz, że zamieszczam tutaj naszą prywatną korespondencję - skoro ty możesz kłamać, to ja mogę ujawniać swoje PW, deal with it. Nawet nie wiesz, jak żałuję, że nie nagrałem naszej rozmowy na Skype. Nie myślałem, że możesz zniżyć się aż tak nisko. Kłamco.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 26-07-2011 15:21 by Gik.)
26-07-2011 15:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #203
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Naaajs. Rock szybko musi maskować swoją wpadkę oczernianiem oraz kłamstwami. Analogia:
N666 i 'groźby'/VV i 'ataki'/Zajka i 'hackowanie'
Koło czy schemat pozostaje nadal taki sam. Zrób z siebie idiotę, maskuj kłamstwem!

Dla zainteresowanych PW Octo z Rockiem, w których ten drugi zabawnie się miota-
http://www.sendspace.com/file/fesz5q

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-07-2011 16:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #204
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czyli na poczatku probowal sie wykrecic, potem na sile przyznal OO racje ale tylko na PW, bo na forum napisal po prostu ze "sprawa jest wyjasniona".

Czemu ludzie po prostu nie potrafia przyznac sie do bledu..
26-07-2011 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Devorn Offline
*

Posts: 40
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #205
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Bo jak ktoś jest "debilem" to właśnie ma tego typu odruchy. "I can do no wrong, I'm perfect." :D

Hej! Nie za ostro?

Myślę, że jest to adekwatna ocena do poziomu prezentowanego przez Rocka.

vlodek2532
(This post was last modified: 29-07-2011 11:03 by Devorn.)
26-07-2011 17:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hobbit Offline

Posts: 3
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #206
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Impreza się kręci, dajcie ostry bit.
28-07-2011 22:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #207
RE: Iniemamocny RockAlone2k
21 stron płaczu na temat że Rock kogoś zablokował? Do tego krzyki hejterów i jego obrońców... Dzieci dzieci... Rock zapewne odpowiada codziennie na dzisiątki komentarzy i drugie tyle PW. Ogarnąć to na pewno jest problemem i podchodzenie do każdej osoby indywidualnie jest zbyt czasochłonne. Jeśli by ktoś się rzucał na mnie (a obok niego 40 innych trolli/hejterów itd.) też bym zaczął blokować z automatu, a tu autor tematu robi wielką dramę bo wpadł na linie strzału... ehhh strasznie niedojrzałe.
29-07-2011 05:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #208
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 05:34 )VebVe Wrote:  21 stron płaczu na temat że Rock kogoś zablokował?
Niedokładna lektura tematu owocuje takimi wnioskami.

Quote:Do tego krzyki hejterów i jego obrońców...
Pokaż te krzyki.

Quote: Dzieci dzieci... Rock zapewne odpowiada codziennie na dzisiątki komentarzy i drugie tyle PW. Ogarnąć to na pewno jest problemem i podchodzenie do każdej osoby indywidualnie jest zbyt czasochłonne.
A co to ma do rzeczy?

Quote:Jeśli by ktoś się rzucał na mnie (a obok niego 40 innych trolli/hejterów itd.) też bym zaczął blokować z automatu, a tu autor tematu robi wielką dramę bo wpadł na linie strzału... ehhh strasznie niedojrzałe.
Tak, tak. Rock rzucił ci liczbę, a ty łyknąłeś bez zastanowienia. Pytanie - gdzie ten hejterowy pułk atakował Rocka?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-07-2011 10:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Devorn Offline
*

Posts: 40
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #209
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 05:34 )VebVe Wrote:  21 stron płaczu na temat że Rock kogoś zablokował? Do tego krzyki hejterów i jego obrońców... Dzieci dzieci... Rock zapewne odpowiada codziennie na dzisiątki komentarzy i drugie tyle PW. Ogarnąć to na pewno jest problemem i podchodzenie do każdej osoby indywidualnie jest zbyt czasochłonne. Jeśli by ktoś się rzucał na mnie (a obok niego 40 innych trolli/hejterów itd.) też bym zaczął blokować z automatu, a tu autor tematu robi wielką dramę bo wpadł na linie strzału... ehhh strasznie niedojrzałe.

Kolega powinien dostać od Rocka złotą statuetkę w kształcie serduszka z napisem "Na zawsze Twój :*"...

vlodek2532
29-07-2011 11:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #210
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:krzyki hejterów
Pokaż mi tych hejterów w temacie, go go go.
29-07-2011 13:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 126 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5