Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Hobbit2 Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #211
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Jest kolejny bit, dajcie więcej, lubię bity. Pliss te szit dj.
29-07-2011 13:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hobbit3 Offline

Posts: 4
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #212
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Zagrajmy w górą btw zapraszam na mój kanał gdzie niszczę trolli

http://www.youtube.com/user/PanOlimpuZeus
29-07-2011 16:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #213
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Cały ten temat to wylewanie żali obu stron którą @CarlSheppards chyba najambitniej nakręcał. Nie jestem fanem rocka bo jak dla mnie ma zbyt spokojne te filmy (nie podoba mi się barwa głosu) tylko zwracam uwagę na to że aż 21 stron o bloku. A gdy Rock chciał wyjaśnić sprawę nic do was nie docierało... Jeśli ktoś was zaczepia na ulicy i zaczyna z wami dialog w którym może i ma racje, a potem prześladuje cie po nocach żeby ukazać "HAHAH TO JA MIAŁEM RACJE HAHA" to chyba logiczne że każdy z nas by to zrobił. Rock zakończył dyskuje w sposób kulturalny żegnając się, a wy traktujecie go jak zbrodniarza wojennego. Od kiedy CTSG stworzył film w którym odpowiadał na pytania lecące na PW to wtedy zauważyłem jak wielka fala głupoty zalewa popularnych youtuberów. Też bym tracił cierpliwość. A Rock zrobił bardzo dobrze bo po co tracić zdrowie/nerwy na jedną osobę skoro następnego dnia pojawi się znów pełno takich osób? Człowiek szanuje swoje zdrowie i to normalne.
29-07-2011 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #214
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Rock zakończył dyskuje w sposób kulturalny żegnając się
Masz jego pożegnanie w mojej sygnaturze. Naprawdę, pożegnanie z klasą. Godne dżentelmena niczym profesor Layton.
29-07-2011 20:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #215
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  Cały ten temat to wylewanie żali obu stron którą @CarlSheppards chyba najambitniej nakręcał. Nie jestem fanem rocka bo jak dla mnie ma zbyt spokojne te filmy (nie podoba mi się barwa głosu) tylko zwracam uwagę na to że aż 21 stron o bloku. A gdy Rock chciał wyjaśnić sprawę nic do was nie docierało... Jeśli ktoś was zaczepia na ulicy i zaczyna z wami dialog w którym może i ma racje, a potem prześladuje cie po nocach żeby ukazać "HAHAH TO JA MIAŁEM RACJE HAHA" to chyba logiczne że każdy z nas by to zrobił. Rock zakończył dyskuje w sposób kulturalny żegnając się, a wy traktujecie go jak zbrodniarza wojennego. Od kiedy CTSG stworzył film w którym odpowiadał na pytania lecące na PW to wtedy zauważyłem jak wielka fala głupoty zalewa popularnych youtuberów. Też bym tracił cierpliwość. A Rock zrobił bardzo dobrze bo po co tracić zdrowie/nerwy na jedną osobę skoro następnego dnia pojawi się znów pełno takich osób? Człowiek szanuje swoje zdrowie i to normalne.

"Człowiek" jest gigantycznym hipokrytą, który mainipuluje masą podległych mu dzieci, przeinacza fakty, pokazuje siebie jedynie w dobrym świetle. Te 21 stron jest po to aby ludzie potrafiący czytać nie nabrali się na jego kabarecik.

[Image: 88440151.gif]
29-07-2011 20:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #216
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  @CarlSheppards chyba najambitniej nakręcał.
Ależ dziękuję. Wychwytywanie niesamowicie dziecinnych błędów dorosłych ludzi to moja pasja! Ahhh~!

(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  A gdy Rock chciał wyjaśnić sprawę nic do was nie docierało...
Nie chciał, a raczej nie potrafił.
Polecam też zobaczyć screeny z PW dotyczących tej sprawy.

(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  A Rock zrobił bardzo dobrze bo po co tracić zdrowie/nerwy na jedną osobę skoro następnego dnia pojawi się znów pełno takich osób? Człowiek szanuje swoje zdrowie i to normalne.
Ale przecież on nie bierze Internetu poważnie, więc skąd te nerwy?
29-07-2011 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #217
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  Cały ten temat to wylewanie żali obu stron którą @CarlSheppards chyba najambitniej nakręcał. Nie jestem fanem rocka bo jak dla mnie ma zbyt spokojne te filmy (nie podoba mi się barwa głosu) tylko zwracam uwagę na to że aż 21 stron o bloku.
Znów te same zarzuty, bazujące na braku lektury tematu. Powtarzasz się, nie wchodzisz dialog..why bother? Serio, nawet broniąc Rocka powinieneś podać coś bardziej sensownego.


Quote:A gdy Rock chciał wyjaśnić sprawę nic do was nie docierało...
Pokaż gdzie.

Quote:Jeśli ktoś was zaczepia na ulicy i zaczyna z wami dialog w którym może i ma racje, a potem prześladuje cie po nocach żeby ukazać "HAHAH TO JA MIAŁEM RACJE HAHA" to chyba logiczne że każdy z nas by to zrobił.
Ciekawe skąd bierzesz takie malownicze i zarazem bzdurne porównania.


Quote:Rock zakończył dyskuje w sposób kulturalny żegnając się, a wy traktujecie go jak zbrodniarza wojennego.
No jasne, że kulturalnie. Jako troll, z dwoma ostrzeżeniami bodaj. Nie wiem jaki jest obecnie poziom kultury oraz jej definicja u młodzieży, ale chyba się to pojęcie mocno przewartościowało..


Quote:Od kiedy CTSG stworzył film w którym odpowiadał na pytania lecące na PW to wtedy zauważyłem jak wielka fala głupoty zalewa popularnych youtuberów.
...a Rock jest jednym z nich.

Quote:Też bym tracił cierpliwość. A Rock zrobił bardzo dobrze bo po co tracić zdrowie/nerwy na jedną osobę skoro następnego dnia pojawi się znów pełno takich osób? Człowiek szanuje swoje zdrowie i to normalne.
Jakich osób? Mitycznych trolli? Hejterów? Szpiegów? Wysysaczy sławy? Jakie osoby pojawiały się u Rocka? W tym temacie?

Nie sądzę, że odpowiesz sensownie na chociaż jedno pytanie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 29-07-2011 23:16 by Lavos.)
29-07-2011 23:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #218
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Ciekawe skąd bierzesz takie malownicze i zarazem bzdurne porównania.

Ja? Skąd ty bierzesz malownicze teorie że każdej (jakby nie było obcej osobie) Rock jest winien poświęcać czas i wyjaśniać w sposób dokładny niejasności które z wyszły z komentarzy? Jego kanał jego królestwo. A co do bardziej zawiłych dyskusji nie mam zamiaru z wami prowadzić bo widziałem jak skończyły się próby CTSG. Wy go hejtujecie z całych sił, a ja? Ja tylko wypowiedziałem swoje osobiste zdanie na temat tego co się dzieje w tym temacie i jestem całym sobą za wypowiedziami CTSG który nawet lepiej niż ja próbował wam wyjaśnić pewne kwestie. Kompromisu w tym temacie nie będzie bo ja już wspomniany wcześniej CTSG próbował wyprowadzić, ale wy unajecie że Rock to ten zły i należy go tępić z wszystkich sił. Ok wasza sprawa nie zabronie wam tak myśleć, ale według mnie ten tok pojmowania jest zły (zresztą wy pewnie myślicie tak samo w stosunku do mnie). Ogólnie to bardzo dziecinne robić wielką aferę z powodu czy każdy zagrajmer to youtuber...
30-07-2011 00:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #219
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Człowiek, czy ty jesteś za przeproszeniem ślepy?

Rock tylko przybiera maseczkę miłego gościa, a w rzeczywistości to jedyne co go obchodzi to on sam. Ustanowił sobie jakiś bzdurny cel aby chronić YT'owe dzieciaki przed prawdą, kasując wszelkie niepodobające się JEMU opinie. Potem wbił tutaj i zamiast inteligentnej dyskusji zachował się jak szczeniak, potem tłumacząc iż był to "eksperyment" (poczytaj sobie dokładnie tą stronę http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid...16#pid5116 ). Do tej pory zwrócenie mu jakiejkolwiek uwagi kończy się jej usunięciem i natychmiastowym blokiem. Czy tak się zachowuje "dobra" osoba?

I przepraszam iż na końcu mojego postu umieściłem pytanie wymagające użycia szarych komórek, coś co pod skrzydłami Rocka jest bardzo niemile widziane.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 30-07-2011 08:38 by punio7.)
30-07-2011 06:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #220
RE: Iniemamocny RockAlone2k
jutub Wrote:Drogi użytkowniku TVGik:

Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Maciaszek) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:

"Psychologia Internetu - Jak wykorzystać Trolla" [MIRROR] 24 lipca
http://www.youtube.com/watch?v=g7hGwgKHon0

Uwaga: Powtarzające się przypadki naruszania praw autorskich spowodują usunięcie konta i wszystkich filmów wideo przesłanych na to konto. Aby temu zapobiec, usuń wszystkie filmy wideo, do których nie masz praw, a także nie przesyłaj kolejnych filmów, które naruszają prawa autorskie innych osób. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad ochrony praw autorskich w serwisie YouTube, przeczytaj Porady dotyczące praw autorskich.

Jeśli któraś z Twoich publikacji została błędnie zidentyfikowana jako naruszająca prawa, możesz przesłać roszczenie wzajemne. Informacje na temat tego procesu znajdziesz w naszym Centrum pomocy.
Pamiętaj, że za złożenie nieprawdziwego zawiadomienia lub złożenie takiego zawiadomienia w złej wierze mogą grozić poważne konsekwencje prawne.

Z poważaniem,

— Zespół YouTube

A morał z tej bajki drogie dzieci jest taki,
że można powiedzieć, że ten jest siaki i owaki,
że można nie dopuścić do wypowiedzi drugiej strony,
że druga strona wcale nie ma prawa do obrony,
psem nazywać, ze szczeniakiem nie gadać,
za to z dwunastolatkiem na co dzień się bratać,
prawda jest be i w oczy kole,
dlatego dzieciaczku schowaj ją,
najlepiej w stodole.

Hy. Aż znalazłem w sobie Duszę Grafomana. Przynajmniej mojego filmu nie usunął Jan Kowalski.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 30-07-2011 08:57 by Gik.)
30-07-2011 08:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 88 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5