Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #231
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Przecież Rock mówił że idzie polityką "Kominkową" (aczkolwiek możliwe że jakimś cudem nie znacie tego blogera) która jest według mnie dobrą polityką. Temat trochę późno wylądował w koszu. Jednak kończę dyskusje bo ja swoje zdanie przedstawiłem, na wasze zdanie widocznie nie mam żadnego wpływu i możemy przez kolejne 21 stron wyrzucać na siebie jak to "druga strona" nie ma argumentów i źle pojmuje świat. Ale czy to jest tego warte? Nie. Szkoda nerwów i niczym Rock mówie (ale tylko w tym temacie) do widzenia ;)
01-08-2011 09:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #232
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-08-2011 01:33 )VebVe Wrote:  Boli to wyraźnie ciebie bo z twoich postów wynika wielka drama bo Rock nie miał ochoty wyjaśniać z tobą niejasności z komentarzy.
Unikając odpowiedzi na moje pytanie tylko wpasowujesz się w schemacik ślepego obrońcy. Poza tym, gdzie fakty? Prezentujesz tylko i wyłącznie domysły, kiedy w tym temacie niemal każdy przedstawiał fakty. Wyraźne fakty.
I nie bądź ignorantem - drama wynika z odpowiedniej reakcji. Nie akcji.

Quote:Jestem administratorem paru dużych for. Kanał YT można porównać właśnie do forum.
Bzdurne jak diabli. Forum prowadzone przez jednego człowieka, który blokuje oraz kasuje wg własnego widzimisię byłoby karykatura forum. Fora przestrzegają uniwersalnej netykiety, praw moralnych etc. Kanały są dżunglą.

Quote:Jeśli jest jakaś osoba (jedna z wielu) która niszczy mi harmonie forum (w tym przypadku kanału) i działa mi na nerwy czym prędzej wykluczam ją z grona użytkowników. Ktoś wcześniej pisał że to karalne bo ogranicza wolność słowa... ciekawe :)
Znów bzdura, wynikająca z chybionego porównania - na forum banuje się za łamanie wyżej wymienionych zasad. Nie dlatego, bo mi się adminowi nie podoba sam fakt dyskusji/polemiki/krytyki.
Karalne czy nie, wolność słowa ogranicza.

Quote:No powiedz mi że jest inaczej? Bądź co bądź hejterzy to akurat najlepsi "lurkerzy" kanałów.
Jest inaczej. Zadowolony?

Quote:Gdzie już pokazywałem ten temat http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=498 dobitnie to ukazuje.
Co pokazuje? Że ktoś może przesadzić? Sam fakt, że temat jest już w koszu i nawet w trakcie istnienia nie spotkał się z dużym odezwem sprawia, że twój..argument(?) jest nieważny.

Quote:Nie jestem zbyt medialnym zagrajmerem ale jakbym był to pewnie byś się pokusił o taką dramę ;)
Znów- kompletnie nie rozumiesz zasad działania tegoż zjawiska. Nie wiem, kiedy ja nie mam o czymś pojęcia to zwykle siedzę cicho i staram się o takim czymś poczytać. Ale cóż. Chyba zawsze znajdzie się taki random, który będzie pisać bzdury.

Quote:Ja tu widze nie niechęć, a hejt (przynajmniej niektórych osób) bo trzeba rozróżnić że jak się danej osoby nie lubi to się nic bez powodu na jej temat nie mówi.
..jak to się niby ma do krytyki tego co Rock powiedział, a nie jaką osobą jest?

Quote:Chyba że ktoś spyta o zdanie itd. Hejt natomiast to wykrzykiwanie jaka dana osoba jest daremna przy każdej możliwej sposobności.
Pokaż wykrzykiwanie.


Quote:I ja tu widze grupę ludzi która powiedziała już bardzo dużo, ale chce mówić jeszcze więcej bo zdarzają się kolejne okazje.
Ciekawe jak się to ma do twojego przekonania o kanałach=forach. Przyjmując na chwilę twoją teorię - to nasze forum. Piszemy o czym na się żywnie podoba. Nie pasuje? Won.
I jak? Pasuje takie rozumkowanie? Jeszcze raz wracając do tej śmiesznej teorii - chłopie, gdyby było tak, jak mówisz, to byłbyś już dawno zbanowany. A na tym polega wolność słowa, że możesz zgłosić swój sprzeciw. Łapiesz?


Quote:Robiąc z siebie bóg wie jak bardzo poszkodowanych przez Rocka. To tylko człowiek więc ma prawo w stosunku do niektórych osób zachowywać się jak się zachowuje (biorąc pod uwagę że to tylko internet) a że niektórzy mają dumą tak wielką że nawet obrazy (i nie mówie tu o wyzwiskach) w internecie nie popuszczą.
Naciągasz swoje argumenty w jedną stronę, nie widząc kompletnie, że działają także w drugą. Forum zatem też ma prawo zachowywać się jak się zachowuje, pisać o Rocku tematy etc. A ty nie masz prawa nas nazywać hejterami bo to tylko Internet. Right?

Quote:Może po prostu za bardzo to bierzecie do siebie? Skąd świadomość że ludzie bardziej medialni (oh tak wielka gwiazda bo nagrywa vlogi na jutubie) powinni się zachowywać inaczej niż reszta?
Skąd przekonanie, że taka teza tutaj padła? Wymaganie marginesu porządnego zachowania u dorosłego faceta to 'coś innego niż reszta'?


Quote:Zanim oceni się czyjeś zachowanie warto popatrzeć na swoje. Nie bronie Rocka tylko przedstawiam mój pogląd na całą sprawę.
Wnosząc po jakości postów, kapitalnie się maskujesz.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-08-2011 10:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #233
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Przecież Rock mówił że idzie polityką "Kominkową" (aczkolwiek możliwe że jakimś cudem nie znacie tego blogera) która jest według mnie dobrą polityką.
Nie, to nie jest dobra "polityka" (tego polityką nie można nazwać). To zamykanie się w swoim małym azylu, w normalnym świecie nie ma to racji bytu. Kominek bardzo starannie wybiera tematy do rozmów np w TV, gdyż o ile na blogu nie boi się, że ktoś mu wytknie błąd, to w spotkaniu z dziennikarzem nie mógłby (bo go nie zbanuje) i ludzie zobaczą, jaki jest naprawdę.
Quote:[quote]Jednak kończę dyskusje bo ja swoje zdanie przedstawiłem
Hmm? Te wywody bazujące TYLKO na tym, co powiedział Rock? Czy ty czytałeś w ogóle opinie innych, np kaszubiaka? "Własne" zdanie nie ogranicza się do powtarzania tego, co powiedział mentor - a nuż nie ma racji? A jakby Rock nagle przyznał się do błędu, przeprosił, to ty wtedy też? I to będzie wtedy dalej "tylko moje, własne zdanie".
Quote:na wasze zdanie widocznie nie mam żadnego wpływu i możemy przez kolejne 21 stron wyrzucać na siebie jak to "druga strona" nie ma argumentów i źle pojmuje świat.
Błagam, przeczytaj wcześniejsze posty. Że np LavosCore prezentuje inne poglądy i je argumentuje (czego ty nie robisz, tylko powtarzasz się, jak Rock), to nie znaczy, że nic do niego nie dociera. Najwyraźniej ty nie umiesz się uargumentować, lub przyznać się do błędu. Jeszcze raz przeczytaj dyskusje i pokaż, gdzie 'pierwsza strona" nie ma wg Ciebie racji.
Quote:Ale czy to jest tego warte? Nie. Szkoda nerwów i niczym Rock mówie (ale tylko w tym temacie) do widzenia
Kolejna osoba, która nie mogąc przyznać się do błędu, odpowiadać na argumenty, wycofuje się z myślą, że dobrze odpowiedziała tym "hejterom". I jeszcze jedna rada - zmień mentora, bo widząc, co pisałeś, Rock nie jest tym najlepszym. Jeszcze brakuje, by był dla was niczym Wielki Brat, a wy wyładowywali nienawiść na Dwóch Minutach Nienawiści (Orwell się kłania).
Jak to jest, że z kolejnymi dramami ludzie coraz bardziej ujawniają swoją głupotę i zaściankowość? I czemu musi to być zawsze większość?
01-08-2011 10:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #234
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Dajcie sobie z nim spokój. "Fanbojowi" nie wyjaśnisz.
01-08-2011 11:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #235
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Powinienem sobie napluć w twarz za dwie rzeczy. Pierwsza to to że znów pisze w tym temacie, druga że odpowiadam na oczywistego trolla
Quote:Dajcie sobie z nim spokój. "Fanbojowi" nie wyjaśnisz.
Of course każda osoba która nie zgadza z twoim zdaniem to fanboy... Tak się rozpoznaje hejterów... Hejterze :)
01-08-2011 11:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #236
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Of course każda osoba która nie zgadza z twoim zdaniem to fanboy... Tak się rozpoznaje hejterów... Hejterze
Czytając to zakrztusiłem się kawą. Dzięki.
01-08-2011 11:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #237
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-08-2011 11:45 )VebVe Wrote:  Powinienem sobie napluć w twarz za dwie rzeczy. Pierwsza to to że znów pisze w tym temacie, druga że odpowiadam na oczywistego trolla
Quote:Dajcie sobie z nim spokój. "Fanbojowi" nie wyjaśnisz.
Of course każda osoba która nie zgadza z twoim zdaniem to fanboy... Tak się rozpoznaje hejterów... Hejterze :)

Chodzi o to, że już próbowali Ci inni wytłumaczyć ale nic to nie dało. Nie dociera do Ciebie to co mówią inni, widzisz tylko to co pisał/mówił Rock.

Dzięki za nazwanie mnie hejterem. Niestety - Rock był szybszy od ciebie ;]
01-08-2011 12:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #238
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-08-2011 11:45 )VebVe Wrote:  Powinienem sobie napluć w twarz za dwie rzeczy. Pierwsza to to że znów pisze w tym temacie, druga że odpowiadam na oczywistego trolla
Ojej, mi nie odpowiesz, a zacytujesz "hejtera"? Brawo. Czekam na odpowiedź na mój post, chyba że wolisz odpowiadać "trollom". A z resztą, czemu tak go nazwałeś i co na to wskazuje?
01-08-2011 12:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #239
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Z tej mąki chleba nie będzie, boyz.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-08-2011 12:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #240
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Z tego co widzę, to nawet ziarna do mąki nie ma.
01-08-2011 12:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5