Post Reply 
VVitchaven zamknął konto
Author Message
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: VVitchaven zamknął konto
(08-08-2011 13:29 )VebVe Wrote:  
Quote:Twoje generalizowanie i ślepota już dawno przestały być zabawne, teraz są tylko idiotyzmem.
Twoja głupota, trolling i szukanie sensacji na dramatyzmach też przestała być zabawna...

Quote:Podjudzać młodzież do 'kurwa, yeah pięknie!', czy może mówić coś ciekawszego, a także zachowywać się jak dorosły facet?
Przynajmniej to robi z przyjemnością i nie "kurwi" (przepraszam za określenie) na partnera jak spora część "poważnych" zagrajmerów.


Też mnie interesuje czemu akurat pseudo dramę rozsiewają wokół niego osoby które go hejtują czy szukają dramy. Jeśli komuś się nie podoba to co robi VV ma jakieś tysiąc innych zagrajmerów którzy mniej lub bardziej przypadną do gustu. Po co robić sobie samemu butthurt rozpisując się w takich tematach jaki to VV idiota bo zrobił dramatyczny filmik? Nie podoba się to nie oglądaj. A jeśli śledzisz jego kanał mimo tego że go nie lubisz jesteś z całą pewnością idiotą i na twoim miejscu bym się zabił jakbym miał aż tak nudne życie.

No i kolejny co ma Cię za trolla Lavos. Teraz wszyscy chwalą VV, że nie chce partnera bo to "komercha" itp.itd.

A jeśli śledzisz jego kanał mimo tego że go nie lubisz jesteś z całą pewnością idiotą i na twoim miejscu bym się zabił jakbym miał aż tak nudne życie.

Idiotyzm roku!
08-08-2011 17:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: VVitchaven zamknął konto
Obserwowanie idiotyzmów na kanale jest całkiem zabawne ! Deal with it !
08-08-2011 17:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: VVitchaven zamknął konto
(08-08-2011 13:29 )VebVe Wrote:  Twoja głupota, trolling i szukanie sensacji na dramatyzmach też przestała być zabawna...
Czego nigdy nie udowodniłeś.

Quote:Przynajmniej to robi z przyjemnością i nie "kurwi" (przepraszam za określenie) na partnera jak spora część "poważnych" zagrajmerów.
Taak, z pewnością jego poziom stawia go ponad innymi. Propaguje wulgarny sposób wyrażania się plus nieodpowiedzialne zachowanie. Wysoka poprzeczka.


Quote:Też mnie interesuje czemu akurat pseudo dramę rozsiewają wokół niego osoby które go hejtują czy szukają dramy.
Drama powstaje z reakcji, nie z akcji.

Quote:Jeśli komuś się nie podoba to co robi VV ma jakieś tysiąc innych zagrajmerów którzy mniej lub bardziej przypadną do gustu. Po co robić sobie samemu butthurt rozpisując się w takich tematach jaki to VV idiota bo zrobił dramatyczny filmik? Nie podoba się to nie oglądaj.
Po co tak usilnie namawiasz do niewyrażania własnego zdania? Butthurt, amigo? A poza tym - nie podoba się temat, to go nie czytaj. Haha.

Quote:A jeśli śledzisz jego kanał mimo tego że go nie lubisz jesteś z całą pewnością idiotą i na twoim miejscu bym się zabił jakbym miał aż tak nudne życie.
Śledzę? Pokaż jak 'śledzę'. A wyzywając mnie tylko pokazujesz, jaką masz inteligencję. Dupcia boli, bejbe.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 08-08-2011 19:41 by Lavos.)
08-08-2011 19:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: VVitchaven zamknął konto
Kolejny debilny temat o niczym. Koleś zrobił filmik w którym w przesadnie dramatyczny sposób ogłasza zawieszenie swojej działalności na YouTube. Ot, wielkie mi co.

Jasne, mógł napisać biuletyn i to by w zupełności wystarczyło. Mógł nie dawać tej muzyki która na siłę próbuje budować powagę sytuacji. Mógł nie gadać głosem jakby umarł mu ktoś bliski. Tutaj się z Wami zgodzę. Ale czy to na prawdę jest temat do dyskusji? Biadolicie o tym samym jak górskie echo, aż napatoczy się jakiś dziwny typ który zarzuci Wam trollowanie i cała dyskusja znowu zacznie się od nowa. Szczerze mierzi mnie ten schemat na forum. Coraz rzadziej zaglądam do działu "Dyskusje", bo coraz mniej tutaj sensu.

Swoją drogą - gdyby to nie był filmik VVitchaven'a, Zajki czy jakiegoś innego Rock'a, to temat wcale by nie powstał.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
08-08-2011 20:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: VVitchaven zamknął konto
A czemu nie? Czy ktoś tutaj sugeruje, że ten temat jest diabelnie poważny czy ważki?
Zaintrygowałeś mnie, czekam na twój głęboki temat.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
08-08-2011 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: VVitchaven zamknął konto
(08-08-2011 20:08 )CTSG Wrote:  Kolejny debilny temat o niczym. Koleś zrobił filmik w którym w przesadnie dramatyczny sposób ogłasza zawieszenie swojej działalności na YouTube. Ot, wielkie mi co.

Jasne, mógł napisać biuletyn i to by w zupełności wystarczyło. Mógł nie dawać tej muzyki która na siłę próbuje budować powagę sytuacji. Mógł nie gadać głosem jakby umarł mu ktoś bliski. Tutaj się z Wami zgodzę. Ale czy to na prawdę jest temat do dyskusji? Biadolicie o tym samym jak górskie echo, aż napatoczy się jakiś dziwny typ który zarzuci Wam trollowanie i cała dyskusja znowu zacznie się od nowa. Szczerze mierzi mnie ten schemat na forum. Coraz rzadziej zaglądam do działu "Dyskusje", bo coraz mniej tutaj sensu.

Swoją drogą - gdyby to nie był filmik VVitchaven'a, Zajki czy jakiegoś innego Rock'a, to temat wcale by nie powstał.

VV jest znany, dlatego powstają o nim tematy. Tak samo MZ czy Rock.
08-08-2011 20:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: VVitchaven zamknął konto
Zabawne, że błahy temat, w którym wyrażamy nasze zdanie jest zamieniany przez fanbojów VV w wojnę o nie wiadomo co. I to jest właśnie najzabawniejsze - reakcje rozwydrzonych dzieciaczków (i MegaZajki), które po prostu nie potrafią przyjąć zdania innej osoby. Muszą zareagować, muszą obrazić, muszą zbluzgać. A VVitchaven też mi podziękował za nabicie mu odsłon. Czyżbym widział pewne analogie z innym, "słynnym" jutuberem?

[Image: aqI8D.jpg]
08-08-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: VVitchaven zamknął konto
VVitcheaven kazdemu z osobna dziekuje za nabijanie widzow.

Cause its the most important thing..
08-08-2011 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: VVitchaven zamknął konto
(07-08-2011 23:54 )VebVe Wrote:  Tylko ta "tania rozrywka" ma wielu wielbicieli (ogólnie to obrażasz zagrajmerów takim tekstem).
What is this I don't even
08-08-2011 21:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: VVitchaven zamknął konto
@Lavos: Dlaczego nie? Bo to dział "Dyskusje" a nie "Hydepark". Widzę, że nie śpieszy się Wam, żeby odseparować wartościowe tematy o Let's Play od naciąganych dram i bezcelowych sprzeczek. A szkoda.

@Etren: Dokładnie, stąd moje zażenowanie. Sami robicie z niektórych gwiazdy internetu, a potem dziwicie się, że zaczynają się jak gwiazdy zachowywać. Dział "Dyskusje" to niemal zagrajmerski pudelek.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
09-08-2011 10:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.098 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.017 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.928 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.608 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.109 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5