Post Reply 
Ile lat?
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Ile lat?
Wiek nie ma znaczenia. Jeżeli już widz ocenia powieszchownie to będzie patrzył na głos. Tutaj wspomnę słowa Rocka, który powiedział, że często sami gorzej oceniamy swój głos niż jest odbierany w rzeczywistości. Dlatego często można być zaskoczonym po dobrych opiniach ludzi, gdy samemu jest się mniemania, że jest on beznadziejny. Ja osobiście do swojego głosu podchodziłem dość sceptycznie, a ostatnio jeden z widzów powiedział mi, że brzmię na jakieś osiemnaście lat.
28-06-2011 19:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: Ile lat?
Quote:Wiek nie ma znaczenia. Jeżeli już widz ocenia powieszchownie to będzie patrzył na głos.

Wait..wat? To na co mam zwracać uwagę? Piękne oczka? Barwa głosu pełni olbrzymią rolę w czymś, co używa go przez cały czas. To tak, jakbyś napisał, że nieważna jest różnorodność słów w książce, bo to powierzchowne patrzenie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-07-2011 15:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dekalok Offline

Posts: 27
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Ile lat?
Widzę tu dyskusję pomiędzy innymi użytkownikami, ja powiem do tematu, że wiek nie ma nic do inteligencji, budowy zdań, zacinania się i tak dalej.. Jeżeli będziesz mądrze nawijał, z humorem, to będziesz miał wielu widzów.
04-07-2011 12:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #44
RE: Ile lat?
Dobrze no to teraz ja z nudów wtrącę swoje 5 groszy. Wiek ma znaczenie większe lub mniejsze w zależności od tego jak zaciekawiasz widza ( przynajmniej według mnie ), jeśli nie zaciekawisz widza to głos jest dla niego kolejną twoją wadą i tyle, ale jeśli ciekawi go to co mówisz możesz być przed mutacją i raczej nie robi mu to różnicy. Najlepiej nie myśleć sobie samemu mimo wszystko że ma się fajny głos tylko mieć do siebie dystans a widzowie jeśli im się spodoba twój głos to ci to napiszą i wtedy masz pewność że dla nich to dobrze brzmi więc nie musisz się oszukiwać. Ja np. podchodzę do swojego głosu z dystansem a czasem to w duchu się z samego siebie śmieje że brzmię jak dziecko czy jakiś zombie a kolega ostatnio mi powiedział że ocenia mój głos na jakieś 16 lat i jest spoko więc wszystko w sumie jest dobrze ale nawet do teraz zachowuje samokrytykę.
P.S teraz przeczytajcie to tak by moja wypowiedź miała sens to dostaniecie osiągnięcie.
04-07-2011 19:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Ile lat?
A co sądzicie o głosie dziewczyn robiących zagrajmy? Czytając komentarze pod filmem jednej z zagrajmerek, zauważyłam, że mylą ją z chłopakiem. Czy to może być wina mikrofonu czy może problem leży w głosie. Sama dopiero zaczynam i sama nie wiem, czy w moim przypadku też tak będzie.
13-07-2011 14:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Ile lat?
(13-07-2011 14:09 )TheEurola Wrote:  A co sądzicie o głosie dziewczyn robiących zagrajmy? Czytając komentarze pod filmem jednej z zagrajmerek, zauważyłam, że mylą ją z chłopakiem. Czy to może być wina mikrofonu czy może problem leży w głosie. Sama dopiero zaczynam i sama nie wiem, czy w moim przypadku też tak będzie.

Obejrzałem 4 minuty pierwszego odcinka Twojej serii. Nie masz czym się martwić, z facetem Cię nie pomylą.
13-07-2011 15:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: Ile lat?
TheEurola to że ludzie sobie mylą płeć głosu to nie jest wina dziwności głosu zagrajmerki a raczej nieprzyzwyczajenie ludzi do żeńskiego gracza, zwłaszcza na YouTube. Chyba każdej zagrajmerce kiedyś ktoś napisał że "brzmi jak dziewczyna" lub "poczekaj na mutację małolacie" czy coś w ten deseń. Nie chodzi o to że dziewczyny w mikrofonie brzmią jak chłopaki tylko o to że to młodzi chłopcy przed mutacją mają dziewczęcy głos.
Osobiście nie miałem nigdy problemu z rozróżnieniem ale moze niektórzy ludzie bardziej spodziewają się 10 latka prowadzącego zagrajmy niż dziewczyny...
13-07-2011 17:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #48
RE: Ile lat?
Jest różnie. Mój kumpel zagrajmer ma lat 14 a brzmi na o wiele więcej i dobrze się go słucha. Znam też osoby mające po 15 lat i wciąż bez mutacji, którzy również prowadzą ciekawe let's playe.
11-08-2011 14:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: Ile lat?
Powiem tak, są dwie ważne rzeczy w Zagrajmy w. Głos, bo jeśli ktoś mówi ma głos jak dziecko[!], to ciężko go słuchać, dla mnie najlepiej się słucha niskiego tonu, nie wybuchowego wysokiego(( Turbowin na przykład )), ale niskiego i spokojnego(( Bungo na przykład )), ale najważniejsze jest to, jak się wypowiada - Z sensem, zabawnie i ciekawie? Czy też może nudno i powtarza ciągle te same słowa, jest idiotą lub po prostu nie ma dostatecznie dużo charyzmy by zaciekawić ludzi.

To jest taka podstawa, najważniejszy według mnie jest drugi punkt, bo co z tego, że mamy świetny głos jak nudzimy? Tym bardziej przy niskim głosie, gdzie nie ma szans na wybuchanie śmiechem i krzyczenie, tylko na ciekawe opowiadanie i rzucanie ironią i sarkazmem.
11-08-2011 14:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheMaster Offline
*

Posts: 7
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #50
RE: Ile lat?
wiek nie ważny, wystarczy żeby twój głoś jakoś brzmiał. Już wiele osób mówiło, że nieprzyjemnie się ogląda się 10-14 latków którzy sapią w grach. Ja mam 18, także problem z głosek już mnie nie obowiązuje ;-)
19-08-2011 19:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5