Post Reply 
Problem z YT
Author Message
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Problem z YT
Witam!
Dodałem przed chwilką film na YT, wszystko dobrze się załadowało, film jest w jakości hd i ogólnie cały działa.

Lecz

Kiedy dodaje Tagi, zmieniam opis pod filmikiem i potem naciskam ZAPISZ nic się nie dzieje, na moim kanale widzę zmieniony opis, ile jest łapek w górę, ile wyświetleń lecz nie widzę nic z tych rzeczy przy samym filmie (poza kanałem)

Czego to może być przyczyna?

Tutaj macie link, nie chodzi o treść lecz o sam problem. Nie wiem czym to jest spowodowane dla tego proszę o szybką pomoc.

Dodatkowo ktoś dodał komentarz, widzę go w skrzynce odbiorczej, lecz nie wyświetla się pod filmem.

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=9CsT7J5hi8s

NIE TO NIE JEST REKLAMA -.-
17-08-2011 18:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Problem z YT
Z jakiej przeglądarki korzystasz? Też nie widzę żadnych komentarzy.

[Image: 88440151.gif]
17-08-2011 18:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Problem z YT
Google Chrome. Nigdy nie miałem takiego problemu, nie wiem co zrobić w takiej sytuacji :(
17-08-2011 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Problem z YT
Cóż, sprawdź czy na innych przeglądarkach problem też występuje. Jeżeli nie to pozostaje ci tylko czekać na patche Chrome'a.

[Image: 88440151.gif]
17-08-2011 18:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Problem z YT
To właśnie nie jest wina Google Chrome : > Ktoś ma może jakąś solucje na ten problem ?
17-08-2011 18:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Taoczin Offline
*

Posts: 13
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Problem z YT
ja na firefoxie tez nie widzę wyświetleń to może być błąd YT mi się chyba kiedyś coś takiego już zdarzyło proponuje poczekać do jutro. Jutro powinno wszystko wrócić do normy...
17-08-2011 18:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5