Post Reply 
Ile lat?
Author Message
Nylon661 Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #51
RE: Ile lat?
No ja jak zaczynałem miałem straszny głos. Jak teraz to oglądam to mnie drgawki biorą. Więc to niekoniecznie bez znaczenia.
03-09-2011 21:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Ile lat?
(03-09-2011 21:58 )Nylon661 Wrote:  No ja jak zaczynałem miałem straszny głos. Jak teraz to oglądam to mnie drgawki biorą. Więc to niekoniecznie bez znaczenia.

No, jeśli buczysz jak krowa podczas zarzynania to problem, ale jeśli się jest normalnym... 12 latkiem przed mutacją z dobrym komentarzem to i wtedy zdobędziesz widzów... oczywiście albo dzieciaków, albo ludzi, którzy oglądają dla komentarza, a nie dla głosu.
10-09-2011 09:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Ile lat?
(10-09-2011 09:03 )Chomik Wrote:  
(03-09-2011 21:58 )Nylon661 Wrote:  No ja jak zaczynałem miałem straszny głos. Jak teraz to oglądam to mnie drgawki biorą. Więc to niekoniecznie bez znaczenia.

No, jeśli buczysz jak krowa podczas zarzynania to problem, ale jeśli się jest normalnym... 12 latkiem przed mutacją z dobrym komentarzem to i wtedy zdobędziesz widzów... oczywiście albo dzieciaków, albo ludzi, którzy oglądają dla komentarza, a nie dla głosu.

Zrozum Chomik, że piskliwy glos nie jest atrakcyjny i tylko odstrasza. Ja lubie oglądać osoby mądre, które słucha się jak dobrego wykladowcy. Wynika z tego tyle ze 12 latek nie ma dla mnie nic do zaoferowania. Mam siostryczke w takim wieku, dlatego tez nie bede sluchac młodych :)

Mój blog
[Image: xd.jpg]
10-09-2011 11:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Ile lat?
@UP
Spokojnie, sam to zrozumie, jak będzie miał te 16 lat (czy kiedy tam mutacje przejdzie). Teraz jest oburzony faktem, że osoby po mutacji brzmią o wiele lepiej i lepiej się ich słucha, niż tzw. pedalskich głosików.

Btw, istnieje jakiś kanał 10 - 14 latka, który używa swojego głosu i ma jakieś 500 widzów? Bez żadnych głupich konkursów typu "zasubskrybuj i dostaniesz gift code'a do MC" (naprawdę tak robią, mogę nawet podać przykład). Ja się z takim nie spotkałem, a to potwierdza to, że mało kto lubi słuchać takich głosów (z wyjątkiem tych, co też takie mają : D). Na pewno są jakieś pojedyncze, popularniejsze kanały dzieci (bez obrazy), ale osobiście takich nie znam (oprócz BartekGM(alt), ale on używa Ivony).
(This post was last modified: 10-09-2011 12:58 by Przemcio.)
10-09-2011 12:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #55
RE: Ile lat?
Ja osobiście nie trawie piszczącego chłopczyka który myśli że ma fajny głosik. A co do dzieciaczków które mają dużo widzów to multigameolayguy który ma 3.5k widzów, ale cały czas robi jakieś konkursy typu daj suba to masz szanse wygrać.

A tak btw to mam znajomego który brzmi jak dziewczyna i jak nagrywa to mówi w formie żeńskiej by ludzie się go nie czepiali.
(This post was last modified: 10-09-2011 13:26 by MrArroniro.)
10-09-2011 13:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Ile lat?
A jak skończy mu się mutacja to będzie mówić że zmienił sobie płeć bo czuł się mężczyzną? LolTroll
Imho dopóki słyszę głos typu "hieny bitej wielkim skórzanym batem" lub "średniowiecznego kastrata", daje łapkę w dół i wychodzę :)
10-09-2011 15:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Ile lat?
(10-09-2011 15:39 )IConquer Wrote:  głos typu "hieny bitej wielkim skórzanym batem" lub "średniowiecznego kastrata", daje łapkę w dół i wychodzę :)

Nie przesadzasz aby trochę?

[Image: 88440151.gif]
10-09-2011 17:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: Ile lat?
(10-09-2011 15:39 )IConquer Wrote:  A jak skończy mu się mutacja to będzie mówić że zmienił sobie płeć bo czuł się mężczyzną? LolTroll
Imho dopóki słyszę głos typu "hieny bitej wielkim skórzanym batem" lub "średniowiecznego kastrata", daje łapkę w dół i wychodzę :)
Conquer troche przeszadziłeś. Jak ktoś to lubi to niech robi i tyle ale niech nikt nie wmawia, że piskliwy glos jest na równi z głosem normalnym, dojrzałym. :)

Mój blog
[Image: xd.jpg]
10-09-2011 19:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #59
RE: Ile lat?
Chodzi mi o to, że jak widzę kolejnego dzieciaczka nagrywającego nieśmiertelnego kloca (jakieś 95%) nie ważne czy na polskim czy na europejskim kanale (ba, mam oba!) spamującego cam hija i go minicraft! to mnie coś łapie, dla mnie żeby nagrywać cokolwiek co ma trafić do jakiejś publiczności, musi mieć znikomy poziom, z głosem przed lub w trakcie mutacji nadaje się do 5-10-15.
10-09-2011 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Ile lat?
Albo wyłączasz wideo i zajmujesz się swoimi sprawami.

[Image: 88440151.gif]
10-09-2011 23:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5