Post Reply 
Proxor92
Author Message
Proxor92 Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
Proxor92
Witam Wszystkich chcialbym przedstawic wam moj nowo powstaly kanal na ktorych beda GamePlaye. Akurat mam 19 lat tak na wstepie sie przyda powiadomic.
Na moim kanale mozna znalesc serie Minecrafta(oczywiste:P) takze niedlugo bedzie Borderland/Terraria iz mam kupione te gry tak samo jak z Minecrafta mam Premium.

W przyszlosci mam zamiar nagrac RE5, czasami bede dawac urywki z F1 2011 iz nagrywanie calego a potem ogladanie przez widzow moze byc nudne. Ciagle mysle nad innymi seriami lecz pierw chce uaktrakcyjnic serie Minecrafta(mam ciekawy pomysl) i tak jak z Borderlandem mam rozkmine czy nagrywac samemu czy z kims

Filmy sa i beda nagrywane w HD 720p.


Oto Link do kanalu: http://www.youtube.com/user/Proxor92

ps. przepraszam za brak l, z, o itp. iz niemam polskiego jezyka.
(This post was last modified: 20-10-2011 10:14 by Proxor92.)
20-10-2011 10:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Proxor92
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
20-10-2011 10:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5