Post Reply 
Gry na PSP
Author Message
Hawkins006 Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
Gry na PSP
Witam! Ostatnio szukam jakiś ciekawych gier na PSP (UMD). Interesują mnie głównie gry RPG, akcji oraz platformówki. Ostatnio grywałem w Crisi Core: Final Fantasy VII, Dungeon Siege: Throne of Argony, Sonic Rivals oraz Daxtera. Właśnie czegoś w tym stylu szukam. Tak więc, co możecie mi polecić?
05-03-2012 11:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Gry na PSP
Na pewno nie mogę ci polecić gry "God of War: Chains of the Olympus".

W sumie dostajesz GoW 1 z gorzej zaprojektowanymi przeciwnikami, mniej efektownymi finisherami, nieciekawymi bossami oraz fabułą, która raczej średnio wyjaśnia motywacje Kratosa w GoW II. Co prawda sam gameplay może dać sporo radochy (w końcu system walki jest żywcem przeniesiony z "dużych" wersji), ale samą grę można przejść w nieco ponad 4 godziny, więc uważam, że nie jest ona warta nawet tych 50 zł, za które ją sprzedają w sklepach.


Jeżeli można to uznać za "akcję", to bierz w ciemno "Tekken: Dark Ressurection" oraz "Soul Calibur: Broken Destiny". Przenośne wersje "Tekkena 5" oraz "Soul Calibur IV" na PSP, bardzo wierne swoim wersjom z "dużych" konsol. Nie ma żadnej różnicy w gameplay, a i wyglądają niewiele gorzej, więc jeśli lubisz bijatyki - bierz w ciemno.

P.S - UMD jako nośnik danych ssie.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 05-03-2012 15:16 by Gik.)
05-03-2012 15:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hawkins006 Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Gry na PSP
Przyznam, że w GoW na PSP jeszcze nie grałem. A co do Tekkena lub Soul Calibura, to mam, grałem i są naprawdę świetne, ale to są raczej bijatyki, a nie gry akcji.

Gry chcę, żeby były na UMD, bo mam starsze PSP (1004 i E1000)
05-03-2012 16:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piżmak Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Gry na PSP
Jeśli lubisz się trochę potrudzić, polecam Monster Hunter Freedom Unite. Jest to na prawdę dobra gra akcji z elementami RPG.
28-03-2012 19:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Gry na PSP
Zamierzam kupić na PSN któregoś z Monster Hunterów. Zaznaczam, że nie lubię gier typu co-op, czy MMO. Czy ta seria mi się spodoba? Którą cześć uważacie za najlepszą?

Proponuję zamienić tematykę tego wątku na "Gry PSP - ogólnie", czy coś w tym stylu.

[Image: aqI8D.jpg]
09-04-2012 14:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Gry na PSP
Monster Hunter przypomina mi Pokemony. Tzn. w obu tych seriach levelujemy dla samego levelowania, fabuła jest szczątkowa i ostatnie do czego aspiruje to motywacja do dalszej gry. Robić to mają kolejne potyczki z potworami. Mnie to nie bawi, ale Japonia szaleje.
Tak więc, jeśli idea "idziemy expić" do ciebie nie trafia, to lepiej poszukaj innych pozycji.
(This post was last modified: 09-04-2012 15:48 by appareil.)
09-04-2012 15:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piżmak Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Gry na PSP
Zgadzam się z tym, co powiedział apparatus: jeśli nie lubisz powtarzać czynności kilka razy, bo musisz wyfarmić przedmioty na nowy miecz, to gra raczej ci się nie spodoba. A co do najlepszej części, to polecam wyżej wymienione Monster Hunter Freedom Unite. Jest to rozszerzona wersja Monster Hunter Freedom 2 (od razu mówię, że nie wiem jaka jest różnica w cenie). Jest też Monster Hunter Portable 3rd, ale tylko po japońsku :(
09-04-2012 18:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Gry na PSP
Wczoraj przeszedłem God of War: Ghost of Sparta.

Gierka pękła w 5.5 h, czyli wynik lepszy o 1.5 h, niż w Chains of Olympus. Ogólnie same shit, co w innych częściach serii, ale jeżeli już ktoś chce zagrać w (tym razem nawet sensownego) prequela God of War II, to proszę bardzo - obecnie kosztuje 40 zł. Mnie już ta seria zaczyna męczyć.

[Image: aqI8D.jpg]
10-04-2012 19:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kfoker Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Gry na PSP
Hej a jak gta IV na SPS? Słyszałem, że kiepsko się gra...

http://www.stronywww4you.pl
21-05-2012 11:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hawkins006 Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Gry na PSP
GTA IV na PSP? Z tego co się orientuję to nie ma oficjalnego GTA IV na PSP
22-05-2012 08:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5