Post Reply 
Ciekawy konkurs
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Ciekawy konkurs
Mam nadzieje, że ciekawy;) Nie trzeba subskrybować, jest sponsor i nagrody:) Zadanie bardziej ambitne niż napisanie komentarza. Mam nadzieje, że to odpowiednie miejsce na forum żeby podlinkować.





Jeśli ktoś nie ma zamiaru brać udziału, a zna kogoś kto by mógł to podzielcie się z nim linkiem. Miło bo było gdyby w konkursie wzięło udział jak najwięcej osób:)

pzdr,
Sou

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
09-03-2012 07:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Ciekawy konkurs
Ba. Ciekawy. Arcyciekawy!

Obejrzyj wszystkie moje filmy, nabijając przy tym wyświetlenia (kto wie, może jeszcze partnera mi dadzą!), przy okazji może zajrzysz na moją zaprzyjaźnioną stronkę.

Na letsplej.pl z czymś takim. O ile oczywiście już tam tego nie zamieściłeś.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 09-03-2012 12:07 by Gik.)
09-03-2012 12:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Ciekawy konkurs
(09-03-2012 12:06 )Gik Wrote:  Ba. Ciekawy. Arcyciekawy!

Obejrzyj wszystkie moje filmy, nabijając przy tym wyświetlenia (kto wie, może jeszcze partnera mi dadzą!), przy okazji może zajrzysz na moją zaprzyjaźnioną stronkę.

Przemyślmy to, ile osób weźmie udział? Ile spodziewasz się filmów konkursowych? Ja myślę, że z uwagi na zadanie ambitniejsze niż sub i komentarz będzie ich można policzyć na palcach dwóch rąk;)

No to teraz te 10 osób w najlepszym wypadku wejdzie na każdy film i go obejrzy :D filmów jest 40 co mi da 400 wyświetleń:] BOGACTWO!

Myślę raczej, że ludzie obejrzą trochę tych materiałów (komu by się chciało wszystkie?:O), zassają kilka powycinają i coś z tego postarają się ulepić sensownego.

Osobiście liczę, że trochę nowych osób zauważy mój kanał i poprzez to da subka jeśli stwierdzi że mu się podoba (zwykła reklama, tak jak ta na górze tej strony;). Niestety dobre opinie pod filmami, 99% łapek w górę kompletnie nie przekładają się na ilość widzów i wyświetleń, filmy musi najpierw ktoś zobaczyć żeby mu się spodobały, a trafić do nowych widzów na YT jest na prawdę trudno. Dodatkowo jeśli się uda to filmy zgłoszone do konkursu mogą być naprawdę fajne i to może jeszcze dodatkowo kogoś ściągnąć bo zacznie się zastanawiać skąd taki frag movie i wejdzie mi na kanał.

Na koniec dodam, że chcieliście konkurs nie z minecrafta, nie do wygrania kod z minecrafta, bez konieczności subowania i taki w który trzeba włożyć trochę pracy. Albo mi się zdaje albo warunki spełniam :)

Oczywiście liczę na partnera 500k subków i bogactwo, PROSTE! =]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 09-03-2012 12:22 by Sou.)
09-03-2012 12:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Ciekawy konkurs
Quote:Przemyślmy to, ile osób weźmie udział? Ile spodziewasz się filmów konkursowych? Ja myślę, że z uwagi na zadanie ambitniejsze niż sub i komentarz będzie ich można policzyć na palcach dwóch rąkWink

Zadanie może i ambitniejsze, ale o to akurat nie trudno, jeśli wziąć pod uwagę, z czym to porównujesz. Zresztą, wziąć parę randomowych scen, sklecić je razem, dodać pierwsze lepsze efekty przejścia, dodać do tego jakiegoś dapstepa i masz filmik. To też nie jest trudne Mogę się założyć, że spora część podesłanych filmów będzie tak wyglądała. Jak tu odróżnić jeden montaż od drugiego? Heh, taki filmik mi się przypomniał:





Quote:No to teraz te 10 osób w najlepszym wypadku wejdzie na każdy film i go obejrzy Biggrin filmów jest 40 co mi da 400 wyświetleń:] BOGACTWO!

Myślę raczej, że ludzie obejrzą trochę tych materiałów (komu by się chciało wszystkie?:O), zassają kilka powycinają i coś z tego postarają się ulepić sensownego.

Patrz moja odpowiedź wyżej.

Quote:Osobiście liczę, że trochę nowych osób zauważy mój kanał i poprzez to da subka jeśli stwierdzi że mu się podoba (zwykła reklama, tak jak ta na górze tej stronyWink. Niestety dobre opinie pod filmami, 99% łapek w górę kompletnie nie przekładają się na ilość widzów i wyświetleń, filmy musi najpierw ktoś zobaczyć żeby mu się spodobały, a trafić do nowych widzów na YT jest na prawdę trudno. Dodatkowo jeśli się uda to filmy zgłoszone do konkursu mogą być naprawdę fajne i to może jeszcze dodatkowo kogoś ściągnąć bo zacznie się zastanawiać skąd taki frag movie i wejdzie mi na kanał.

O. Zapomniałem o tym wspomnieć. Dzięki, że mi przypomniałeś. Nie odkryję Ameryki pisząc, że konkursy mają jedynie za zadanie przynieść zysk osobie je organizującej. W tym przypadku tym zyskiem są subki. Dzieciaki montując te filmy będą wspominały twój kanał, a więcej osób będzie dawało suby w nadzeji, że z okazji np. 1000 widzów będzie już można będzie wygrać np. Batlfilda 3, czy innego Modern Łorfera.

Quote:Na koniec dodam, że chcieliście konkurs nie z minecrafta, nie do wygrania kod z minecrafta, bez konieczności subowania i taki w który trzeba włożyć trochę pracy. Albo mi się zdaje albo warunki spełniam Smile

"Wy" czyli kto?

A partnera, wrzucając filmiki z aktualnie modnego szutera, zapewne dostaniesz.

Ostatnia rzecz: czy dzieciarnia, która wygra ten konkurs, będzie mogła sobie wybrać rozmiar tych koszulek?


Jeszcze jedno: nie wiem jakie jest zdanie naszego wszechobecnego i wszechmogącego Admina w dwóch postaciach oraz modów na ten temat, ale wydaje mi się, że informacje o tym jutubowym konkursidle (tak BTW - od kogo zaczęła się ta moda na konkursiki?) powinieneś zamieścić w temacie poświęconemu twojemu kanałowi, a nie tworzyć nowy.

Czy konkurs jest ciekawy? Nie. Ciekawy byłby wtedy, gdybyś kazał dzieciakom sfilmować siebie samych czytających na głos Apokalipsę, słuchających przy tym Avril Lavigne oraz uderzających się pięścią w jądra. To byłoby wspaniałe.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 09-03-2012 20:16 by Gik.)
09-03-2012 20:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Ciekawy konkurs
Widzę, że zupełnie inaczej do tego podchodzimy :) Ja mam poprostu Plan!:D




Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
09-03-2012 20:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Ciekawy konkurs
Pięknie. Jeszcze raz, co miałeś na myśli pisząc "Wy"?

Abstrahując od tematu: cycki



[Image: aqI8D.jpg]
09-03-2012 22:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Ciekawy konkurs
Użytkownicy tego forum, był tu chyba jakiś temat o konkursach i posty w shoutboxie. Wszyscy narzekali na konkursy sub for cośtam i że kody minecrafta do wygrania kradzione:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
09-03-2012 22:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Ciekawy konkurs
Aha. Wszyscy. Jassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss​ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssne.

[Image: aqI8D.jpg]
09-03-2012 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Ciekawy konkurs
Nikogo nie obchodzi twój denny konkurs, mospanie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
11-03-2012 13:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Ciekawy konkurs
(11-03-2012 13:55 )LavosCore Wrote:  Nikogo nie obchodzi twój denny konkurs, mospanie.

Nie moja wina, że masz kompleksy :/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
11-03-2012 16:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5