Post Reply 
Wyzywam was.
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Wyzywam was.







Babka ma ponad 100 tyś widzów. Wytłumaczcie mi, dlaczego. Nieznane gry? Zabawny komentarz? Wartka akcja? Cóż to może być? CÓŻ TO MOŻE BYĆ!! ARGH!

[Image: aqI8D.jpg]
09-03-2012 22:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Wyzywam was.
Minecraft.

[Image: t43eX.jpg]
09-03-2012 22:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Wyzywam was.
To wszystko przez to, że nauczyłem ją jak usuwać szumy z filmów ;>

"
MagdalenaMariaMonika Odp:Fable 7 bez szumów: ]
Dzięki, w sumie to dzięki tobie:)
Wysłana do: soushibo
24.07.2011"

Teraz i wy znacie tajemnicę;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 10-03-2012 00:25 by Sou.)
10-03-2012 00:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Wyzywam was.
A na moje to dlatego że polecił ją nie jaki Kamil ze Szczecina dzięki czemu rycerze z całej polski na swoich kwadratowych konikach przybywali do jej sub puba.
(This post was last modified: 10-03-2012 08:37 by Wan1Mas.)
10-03-2012 08:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Wyzywam was.
Magdalena Maria Monika. Babka wybiła się tylko przez Majnkraft, swój głos... i to że jest kobietą. Syndrom Niezapominajki nadal się trzyma i ma się dobrze. Swoją drogą polecił ją niejaki Kamil ze Szczecina czyli C(iągle)T(o)S(amo)G(ówno), król i władca wszystkich gimbusów Minecrafta. Nadal mnie dziwi że ludzie to oglądają, ale to tylko świadczy o ich widzach - można im podsunąć najgorszy crap, a oni to łykną. Reszta jej "sukcesu" to istna kula śniegowa. Mając kilkanaście filmów dostała partnerstwo i kilku tysięcy widzów. Później wystarczyło kręcić grę firmy Mojang.

O Sheo powiem tyle, że wybił się także na Majnkrafcie. Stworzył kolejne wariacje prowadzenia "Let's play", a to jakaś tam podróż, a to odtworzenie Drżących Wysp z Obka (jak dla mnie na plus), jednak to jest nadal ten sam nudny sandbox.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-03-2012 08:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Wyzywam was.
Nie mów, że nie da się stworzyć już niczego ciekawego związanego z Minecraftem, ale trzeba by w to włożyć naprawdę dużo pracy i mieć dobry pomysł.
10-03-2012 10:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Wyzywam was.
@Elwood Oczywiście że się da. Tylko trzeba naprawdę się postarać i włożyć w to serce. Moim zdaniem nie powinno to być w formule "Let's play", nie uśmiecha mi się oglądanie 100 odcinków sandboxa który jest przeznaczony raczej na indywidualną rozgrywkę.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-03-2012 11:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Wyzywam was.
Gurl gamer przyciąga swoich miłośników. Plus dołączenie do kółka ssania, dzięki czemu tworzy się iluzja miłej i sympatycznej gromadki znajomych, którą warto jest oglądać. Na tej samej zasadzie działają hamerykańscy vlogerzy - jeden pokaże się z drugim i w psychice widzów wszystko jeszcze bardziej się ufajnia.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
11-03-2012 13:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Wyzywam was.
Z mojego punktu widzenia gościa który dość często ogląda minecrafta (tja zaraz zaczną mnie minefagiem nazywać heh) buduje po prostu dość ciekawe budowle ale prawdą jest że subskrybcje same zaczęły jej się nabijać po tym jak polecił ją CTSG.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
12-03-2012 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Wyzywam was.
Quote:buduje po prostu dość ciekawe budowle
Swoją drogą, co do tych ciekawych budowli. Czemu ludzie nadal utrzymają, że takie wielkie leje w ziemi otoczone szkłem, jak jej paskudny "Coś" robią ręcznie? To strzał w stopę, bo albo faktycznie się to robi i wychodzi się na osobę, która chyba ma jakieś problemy ze zorganizowaniem własnego czasu i poświęca aż za dużo uwagi cyfrowym klockom (Asperger?), albo udaje się że tak jest, w rzeczywistości używając czitów, spawnerów, edytorów. I prędzej czy później wpada jak CTSG, który w jednym ze swoim odcinków zespawnował sobie tonę materiałów, zrobił przejście w kamtejżji i zapomniał sprawdzić, czy owce na ekranie ruszyły się choćby o milimetr.
12-03-2012 15:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5