Post Reply 
Zrzeszanie się zagrajmerów.
Author Message
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
Zrzeszanie się zagrajmerów.
Hej!
Chciałem poznać wasze zdanie na temat "wspólnych" kanałów kilku zagrajmerów. Gdy np. pięciu się dogaduje, tworzy nowy kanał na YT i wrzucają tam regularnie odcinki jakiejś serii. Podoba wam się to, czy też nie? Macie w ogóle jakieś zdanie na ten temat (znając to forum to macie: >)?
20-03-2012 21:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Jeśli to osoba zaufana którą znasz z prawdziwego zdarzenia i masz do niej zaufanie, bądź wiesz, że po prostu nie ma mowy o żadnej kłótni, to oczywiście. Nie ma sensu robić takich kanałów z kimś kogo nie znasz, później może wystąpić konflikt, zaś problem będzie z kanałem - na pół nie rozdzielisz, a kompromisu nie będzie. Jeden drugiemu na złość zrobi pod wpływem "presji konfliktu" no i wiadomo.

Po prostu nie popieram tego dla ludzi, którzy się mało znają ze sobą.
20-03-2012 21:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
A kto się ze sobą zna jeśli się żona z mężem potrafią pokłócić czy ojciec z synem.

Na zachodzie mają swoje kanały i jakiś wspólny, do tego mieszkają np razem w jednym wielkim domu;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-03-2012 07:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
(21-03-2012 07:16 )Sou Wrote:  A kto się ze sobą zna jeśli się żona z mężem potrafią pokłócić czy ojciec z synem.

Na zachodzie mają swoje kanały i jakiś wspólny, do tego mieszkają np razem w jednym wielkim domu;)

Żona z mężem, czy ojciec z synem mieszkają w tym samym domu - jeśli nie mieszkają, to można to podpiąć pod znajomości internetowe (nie do końca, lecz wciąż podchodzi pod "nie warto").
(This post was last modified: 21-03-2012 08:25 by Rangy.)
21-03-2012 08:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wawrzyn3 Offline
*

Posts: 9
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Zrzeszenie się na jednym kanale jest dla mnie takim sobie pomysłem tak naprawdę, bo zawsze może wyjść jakiś zgrzyt i wtedy są problemy z dalszym nagrywaniem. Albo może wyniknąć sytuacja, że jednej osobie będzie zależało inna połozy na to przysłowiową lachę i wtedy cały projekt staje pod znakiem zapytania. Jeżeli chodzi o zrzeszenie się, to jestem za tym, by po prostu np. 2,3,4, x-kanałów współpracowało ze sobą i np. głównie ze sobą nagrywają jakieś co-op'y jak mają ochotę, ale wrzucają też swoje własne materiały nawet jak mieszkają razem w wielkim domu (chyba wiem o kim mówisz Sou, jeżeli myślisz o amerykańskich let's playerach ;p)
21-03-2012 11:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Co kogo jara, ale jak dla mnie jest to raczej słaby pomysł. Jestem zwolennikiem crossingu między kanałami YT, ale robienie zupełnie nowego sztandaru uważam za zbędne. Tak jak niektórzy już pisali, nie trudno o zgrzyty, nieporozumienia czy najzwyczajniej w świecie komuś może się taka zabawa znudzić.

Wiem, że Agora niedługo ruszy z własną Machinimą. Przedsiębiorcza zagrywka i na pewno bardzo korzystna dla nich, ale bardzo interesuje mnie jaki wyznaczą sobie poziom akceptowanych materiałów i jak będą go egzekwować. "Śmiesznie" będzie też zobaczyć Niekrytego (który podobno już przyjął zaproszenie do projektu) na przykład we wspólnych materiałach z Minecraftową śmietanką Agory.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
21-03-2012 13:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
@CTSG jeśli masz na myśli Zjednoczoną republikę grania, to moim zdaniem nie jest to nic innego, jak promowanie indywidualnych kanałów twórców, wrzucających tam filmy.
21-03-2012 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Quote:we wspólnych materiałach z Minecraftową śmietanką Agory.
Wystarczy dobry marketing. Który napalony, piętnastoletni nerd nie poleciał by na film pod nazwą "Niekryta Madzia"?
21-03-2012 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
(21-03-2012 15:01 )MrChmielOO Wrote:  @CTSG jeśli masz na myśli Zjednoczoną republikę grania, to moim zdaniem nie jest to nic innego, jak promowanie indywidualnych kanałów twórców, wrzucających tam filmy.
Jeśli ktoś jest na YT małym żuczkiem i chce się pokazać szerszej publiczności, a indywidualnie nie potrafi tego osiągnąć to owszem, wyjdzie mu to na dobre. Problem polega jednak na tym, że program ten jest chyba skierowany do większych kanałów które są już rozpoznawalne. W takim układzie będzie to czysta korzyść Agory, bo dostaną darmową reklamę, a zaangażowani w ten kanał twórcy będą tworzyć content na czyjąś rzecz. Jasne, poszerzą nieco grono swoich widzów, bo podłapią nowe osoby którym spodobają się ich konkretnie filmiki, ale myślę, że będzie to korzyść znacznie mniejsza od tej jaką osiągnie Agora.

apparatus Wrote:Wystarczy dobry marketing. Który napalony, piętnastoletni nerd nie poleciał by na film pod nazwą "Niekryta Madzia"?
Magda akurat nie jest partnerem Agory i nie sądzę, żeby interesowała się tym projektem, ale połączenie Niekrytego z Minecraftem w jakiejkolwiek formie na bank przyciągnęłoby masę ludzi.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
21-03-2012 15:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
@CTSG znam 3 pewniaków co do "kanału" o którym chyba obaj piszemy. Są to Husiek, Kina i MisterCE
21-03-2012 15:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Lajwstrimy zagrajmerów Gik 8 2.681 12-02-2012 15:19
Last Post: witcher1998
  Wskazówki dla Zagrajmerów punio7 2 1.742 25-01-2012 10:10
Last Post: JohnDoe
  Prośba do "Zagrajmerów". HoGar 15 5.054 29-07-2011 13:52
Last Post: Hobbit2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5