Post Reply 
YT z okazji 1 kwietnia
Author Message
Ozzy Offline
*

Posts: 13
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
YT z okazji 1 kwietnia
W dniu dzisiejszym portal, na który wrzucamy nasze widełka postanowił sobie z nas zażartować. Generalnie chodzi o to że YT udostępnia teraz tryb offline - filmy na DVD, komentarze i oceny pocztą, soundtracki na winylach ;P .
Przez pierwsze kilka sekund nawet dałem się nabrać, ale później był już tylko śmiech :D . Sami zobaczcie całą sprawę i napiszcie co o tym sądzicie:
http://www.youtube.com/theyoutubecollection

═════════> Mój kanał <═════════
01-04-2012 20:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Plus w niektórych filmach możesz włączyć kiepskie menu rodem z gazetowego dvd.
01-04-2012 21:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ozzy Offline
*

Posts: 13
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Rzeczywiście, nie zauważyłem tego ;P. Można tam zamówić film, właśnie zamawiam wszystkie swoje materiały z Battlefielda 3 :D Tylko coś drogo to wyszło 261 $ :(

EDIT: Teraz zobaczyłem, moje filmy dojdą do mnie w 2045 roku - troszkę poczekam ;)

═════════> Mój kanał <═════════
(This post was last modified: 01-04-2012 21:33 by Ozzy.)
01-04-2012 21:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Heh, za moją "listę życzeń" musiałbym zapłacić dwa i pół miliona zielonych. Swoją drogą, całkiem pomysłowo zażartowało nasz YT. A jakie inne ciekawe przypadki świętowania "Prima aprilis" widzieliście na "Jutubie" Wy?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
01-04-2012 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Ja widziałem kilkanaście "śmiesznych" filmów że ktoś odchodzi z YT.

[Image: t43eX.jpg]
01-04-2012 21:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Stare. Gimper się brzydzi zacofanego plebsu.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
01-04-2012 21:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ozzy Offline
*

Posts: 13
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Tivolt zrobił bardzo zabawny (jak dla mnie film), na początku niby zaczyna nową serie: zagrajmy w Tibia. Później to już tylko śmiech, głupota i atak epilepsji (bo strasznie to oczojebne). Podpowiem że występuje tam też Gimper i kilku innych zagrajmerów. Zobaczcie sami:
http://www.youtube.com/watch?v=Y1Z_8r40h...ature=plcp

═════════> Mój kanał <═════════
02-04-2012 14:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Ozzy każdy to widziałem 10h wcześniej na kanale gimper'a a pozatym to gówno mnie obchodzi kto co robi na prima aprilis , owszem polać się można ale idiotów pod filmikami niebrakuje.
02-04-2012 15:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ozzy Offline
*

Posts: 13
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: YT z okazji 1 kwietnia
Dziwne bo nie widziałem tego na kanale gimpera, a jestem jego widzem. Dla kogo gówno, dla tego gówno. Wiem że ten filmik ma 0 przekazu i jest ogłupiający, ale pośmiać się można - bo chyba w takim celu ten film został zrobiony :D

═════════> Mój kanał <═════════
02-04-2012 15:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: YT z okazji 1 kwietnia
(02-04-2012 15:48 )Ozzy Wrote:  Dziwne bo nie widziałem tego na kanale gimpera, a jestem jego widzem. Dla kogo gówno, dla tego gówno. Wiem że ten filmik ma 0 przekazu i jest ogłupiający, ale pośmiać się można - bo chyba w takim celu ten film został zrobiony :D
Pomysł ogólnie był mój, Tivolt zobaczył że Esu i Turbo przerzucili to na swoje kanały więc on też wrzucił do siebie ;]
U mnie było skamuflowane pod 16 odcinkiem LoLa.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 02-04-2012 17:13 by Gimper.)
02-04-2012 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5