Post Reply 
Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Z koszulkami i kubkami gwoli ścisłości.

http://rock.cupsell.pl/

Nasi kochani "zagrajmerzy" atakują ponownie.

Ciekawe, że i temu duetowi najwyraźniej chciwość się obudziła. Z reklam nie otrzymują przypadkiem za mało pieniędzy?
I oni poszli w ślady "JJayJokera" i innych gości, którzy chcą wcisnąć jakieś szmaty swoim fanom. Po ile? 4 dychy. Dużo? Pewnie że tak. Tym bardziej że produkcja takiej nie kosztuje więcej niż 10. W dodatku z nędznymi nadrukami. Jakimi? Rock bez przycisku atomowego na czole i Rojo wystawiający język. Coś po za tym? Logo Roj-Playing Games i "Tarcza Szmato".

Srsly, kto by się w tym pokazał? Jeszcze gdyby to miało jakieś ładne grafiki, ale brodatego gościa ze znaczkiem "Uwaga! Nagrywam!" na czole przełknąć nie mogę.

I teraz pytanie do Was: Co Wy o tym sądzicie?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 01-04-2012 22:03 by Infelicity.)
01-04-2012 22:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Trochę nieaktualne bo ten sklep z 3-4 miesiące już stoi.
Co ciekawe, z tego co wiem to dzieciarnia licznie kupuje takie koszulki.

[Image: t43eX.jpg]
01-04-2012 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Rock to raczej przedsiębiorczy facet. Jeśli sprzedaje koszulki to znaczy, że jego widzowie wyrazili zainteresowanie takimi produktami. Tacy też będą się w jego koszulkach pokazywać publicznie. Mi też wzory się nie podobają, ale nie uważam, żeby innym nie mogły one przypaść do gustu. To chyba nie jest tak trudne do pojęcia i zaakceptowania, prawda?

Poza tym autor tematu wyraźnie gada o rzeczach o których nie ma pojęcia. Z koszulki za 39zł przykładowy Rock dostaje 5zł (mniej się nie da - to minimalna marża) a 34zł pokrywa koszta koszulki, nadruku, realizacji wysyłki i ogólnego serwisu oferowanego przez CupSell.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-04-2012 23:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
IMO powinni zmienić dostawcę (cupsell) i będzie ok. Sama sprzedaż koszulek jest ok. Kto chce ten kupi, kto nie chce ten nie kupi. Proste.

Gorzej, że te koszulki z tego co widziałem chyba raz na Roju, są po prostu okropnie niskiej jakości. Albo mi się zdawało albo koszulka (materiał) wyglądała jak takie za 10zł od chińczyka z targu (jak pomoczysz to prześwituje jak worek plastikowy).

Poza tym niech sprzedają co chcą;) Ja mam teraz te konkursowe z lelvel77 i z tego co widzę przez folię to jakość jest bardzo dobra (szwy, materiał, kołnierz). Wzory 10x lepsze niż to co oferują polscy jutuberzy u siebie w sklepikach. Jakbym miał kupować koszulkę to mam prosty wybór (jest też minecraft lol) ;)

BTW. Dobry refleks bo ten sklep rzeczywiści już z pół roku działa:D Rojo go tam ostro reklamował czasem a Rock jak to Rock, na spokojnie do tematu podchodzi :]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-04-2012 06:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Quote:Trochę nieaktualne bo ten sklep z 3-4 miesiące już stoi.

Przykro mi, nie wchodzę na kanały tego duetu, sprawdzając ostatnio jego kanał natrafiłem się na coś takiego. :< Mam wy......

Quote:Jeśli sprzedaje koszulki to znaczy, że jego widzowie wyrazili zainteresowanie takimi produktami. Tacy też będą się w jego koszulkach pokazywać publicznie. Mi też wzory się nie podobają, ale nie uważam, żeby innym nie mogły one przypaść do gustu. To chyba nie jest tak trudne do pojęcia i zaakceptowania, prawda?

Pewnie masz rację, przecież sam sprzedajesz koszulki swoim Minefagom. Jeżeli jakimś trzynastolatkom (bo nie sądzę, aby średnia wieku widzów Twojego Majnkraftowego kanału przekraczała 14 lat) się koszulka spodobała, to i pewnie kupią i będą w niej chodzić. Kurde! Przecież nawet w mojej "kochanej" szkole chodzą goście z "KANCIASTĄ CODZIENNOŚCIĄ". Nie powiem żeby to się spotykało z aprobatą reszty, jest raczej odwrotnie.
Raz taką grupkę zapytałem się czemu kupili właśnie takie, a nie inne koszulki.
JA- Czemu kupiliście takie koszulki?
ONI- Bo to CTSG.
JA- A gdyby to był JJayJoker?
ONI- To byśmy nie kupili.
JA- Ale podobają się wam grafiki?
ONI- Nie, ale to CTSG.

:/

Prawda jest taka, że ubranie trochę mówi o osobie, która ją nosi. Z takiej koszulki można wywnioskować, że jest się totalnym Minefagiem.

Quote:Poza tym autor tematu wyraźnie gada o rzeczach o których nie ma pojęcia. Z koszulki za 39zł przykładowy Rock dostaje 5zł (mniej się nie da - to minimalna marża) a 34zł pokrywa koszta koszulki, nadruku, realizacji wysyłki i ogólnego serwisu oferowanego przez CupSell.

Wiem o czym gadam, wiem jak działa CupSell. Wiem też ile kosztuje produkcja podobnych koszulek (kiedyś z pewną grupką znajomych robiliśmy takie i sprzedawaliśmy na "czarno"). Wiem, że Rock nie dostaje nawet połowy kwoty. Ale z tych wzorów które tam widzę, to wnioskuję, że się goście nie postarali. A tam pyknęli swoje avatary i loga programów, i nic więcej. Gdyby tam były jakieś grafiki zaprojektowane specjalnie na te koszulki, to nic bym do tego nie miał.

Quote:Gorzej, że te koszulki z tego co widziałem chyba raz na Roju, są po prostu okropnie niskiej jakości. Albo mi się zdawało albo koszulka (materiał) wyglądała jak takie za 10zł od chińczyka z targu (jak pomoczysz to prześwituje jak worek plastikowy).

Poza tym niech sprzedają co chcą Ja mam teraz te konkursowe z lelvel77 i z tego co widzę przez folię to jakość jest bardzo dobra (szwy, materiał, kołnierz). Wzory 10x lepsze niż to co oferują polscy jutuberzy u siebie w sklepikach. Jakbym miał kupować koszulkę to mam prosty wybór (jest też minecraft lol)

Z tym akurat się zgadzam.

Quote:Rojo go tam ostro reklamował czasem a Rock jak to Rock, na spokojnie do tematu podchodzi :]

To mnie też troszkę denerwuje, taka agresywna reklama ("ZAJRZYJCIE I KUPUJCIE MOJE KOSZULKI, TAKO RZECZE JA"), to tak jakby (a mam nadzieję że to nieprawda) ten duet oglądały autystyczne kalafiorki, które nie mogą same odszukać nowego linka, zwłaszcza że jest na stronie głównej.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 02-04-2012 14:41 by Infelicity.)
02-04-2012 08:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
A co jeszcze. Za jakieś 20zł sami by zrobili te koszulki. IMO jest miejsce na założenie firmy która by jutuberów obsługiwała. Takie level77 ale nie o tematyce gier a autorów kanałów YT;]

Idę chyba biznes plan robić bo próg wejścia niski no i stracić się za bardzo nie da... :p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-04-2012 11:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
@Infelicity: To może może podsumuj w czym Ty właściwie widzisz problem, bo zaczynasz się nieprzyjemnie rozmywać. Myślę, że wzory z twarzami Rocka, Roja, obu panów na raz oraz logo Roj-Playing są bardzo dobrze przygotowane do wydruku na koszulkach. Nie jestem widzem ani Rocka ani Roja, ale wyobrażam sobie, że osoby które ich oglądają mogą w takich rzeczach gustować. Pozostałe grafiki (3 wzory) są faktycznie wciśnięte tam na siłę, chyba tylko i wyłącznie w formie zapychacza. Ale znowu - jeśli ktoś nie będzie chciał koszulki kupić, to najzwyczajniej tego nie zrobi. Wybór CupSell'a też nie wydaje mi się błędem, bo w chwili obecnej brak jest alternatyw. Ze strony osoby otwierającej sklep są rozwiązaniem niemal idealnym - uploadujesz grafikę, wybierasz produkt na jakim ma być drukowana i ustalasz marżę. Resztą w 100% zajmuje się CupSell. Jakość wydruku jest dobra, sam mam jedną koszulkę kupioną na CupSellu. Podobno kiedyś ich koszulki trzeba było prać na lewej stronie, żeby nadruk się nie ścierał, ale technologię druku zmienili już dosyć dawno temu. Nie wiem co prawda w jaki sposób Rojo promuje swoje koszulki, ale z dalszej części tego co napisałeś wnioskuję, że nie specjalnie rozumiesz ideę reklamy.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
02-04-2012 12:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
@up ciekawe, ile osób kupiło dziewczynie stringi z ,,Kanciastą Codziennością'' :)
02-04-2012 14:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
(02-04-2012 14:04 )Elwood Wrote:  @up ciekawe, ile osób kupiło dziewczynie stringi z ,,Kanciastą Codziennością'' :)
Sklep prowadzi mój znajomy który przymierza się do zrobienia czegoś takiego jak opisał Sou, więc wglądu do statystyk nie mam, a nie interesuje mnie to aż tak bardzo, żeby się go pytać. Wiem, że stringi dorzucił w formie żartu, a później dziwił się, bo okazało się, że kilka sztuk faktycznie zeszło.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
02-04-2012 14:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże.
Chyba sobie kupię koszulkę z rockiem , jest po prostu świetna zawsze chciałem sobie kupić brodatego kolesia z podpisem rockalone2k. Moje marzenia zostają spęłniane!
02-04-2012 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.656 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.204 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.866 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.490 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock mówi o zarabianiu bezelo 108 31.402 12-07-2012 20:14
Last Post: Kaled
  Sklep wtf? kubn2 7 2.638 13-06-2012 06:17
Last Post: Sou
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.304 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5