Post Reply 
Poczekać czy nie?
Author Message
Measper Offline
*

Posts: 3
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #1
Poczekać czy nie?
http://www.youtube.com/watch?v=UD2anYEhR...plpp_video

To nie jest w żaden sposób reklama. Po prostu chcę wiedzieć, poczekać te 2-3 lata na robienie zagrajmy czy kontynuować. Dla mnie robienie zagrajmy to najzwyczajniej przyjemne spędzanie czasu. Mutacji jeszcze nie mam (13 lat) i moje komentarze są zupełnie pozbawione humoru. Chyba jedyny plus to brak Minecrafta (owszem czasem gram w to, ale nagrywanie uznałem za bezsensowne, to samo tyczy się Terrari itp.) Póki jeszcze nie nagrałem zbyt wielu filmików postanowiłem się Was spytać.
08-04-2012 20:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Poczekać czy nie?
Póki co jest w porządku, martwi mnie jednak zbliżająca się mutacja.
08-04-2012 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ziajowaty Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Poczekać czy nie?
Muszę Ci powiedzieć... Podoba mi się twój głos. Gorzej jednak z jakością materiału - nie ma fullscreena 1280x720, muzyka odrobinkę za głośno, a głosy bohaterów za cicho. A co do mutacji to się nie martw, grunt to nie charczeć w mikrofon. A ty co jakiś czas ma małe dmuchy i chuchy w ten mikrofon swoją drogą ;).

P.S. Co do fullscreena - są programy które 'spłaszczą' obraz odpowiednio i muszę powiedzieć, że nie wygląda to tragicznie, a 720p to zawsze plus :p.
10-04-2012 19:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Measper Offline
*

Posts: 3
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Poczekać czy nie?
Co do jakości. Leniwość. Skoro to nie o głos chodzi to spoko. 1080 p i odszumianie w audacity załatwi sprawę:] Dziękuję za porady:D
12-04-2012 19:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5