Post Reply 
YT Partner dla każdego?
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
YT Partner dla każdego?
http://groups.google.com/a/googleproduct...2k7lbXVM38

Quote:So starting today, we are updating partner eligibility across 20 countries (listed below) where the YouTube Partner Program has launched. YouTube uploaders in these countries can become YouTube partners by enabling their YouTube accounts, and successfully monetizing at least one of their videos. You can start your journey as a YouTube partner by reviewing the terms and opting in your account here. Read more for more information.

Co o tym myślicie? No i jak to działa? Może ktoś z monetyzacją spróbować sobie tego nowego partnera i napisać? Na forum partnerów wszyscy są wkurzeni na maksa, a ci co uruchomili tego nowego partnera mówią, że nie mają żadnych funkcji normalnych partnerów (banery, nagłówek, customowe miniaturki filmów itd).

Nitka ić


EDIT:

ytPaul
"
Quote:Thanks everyone for your feedback. We recognize that custom thumbnails and banners are sought-after features by many creators. And we’d like you to know that we are working on making these and other features available to more partners over time, like we have done with long uploads and monetization. Stay tuned!

With today’s announcement, we’re excited that more creators now have the opportunity to become partners and have access to programs and resources to help them be more successful on YouTube. Check out the Creator Hub to learn more about these programs and resources.
"

Czyli ten nowy "partner" nic nie daje lol?;] Bo "over time" dla youtube to po takich protestach pewnie oznacza nigdy:p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 13-04-2012 07:02 by Sou.)
13-04-2012 06:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: YT Partner dla każdego?
Odpowiedź tuby na zarabianie z innych portali, oraz rosnącą ilość prywatnych firm, dających partnera na swoich warunkach, jestem tylko ciekaw kiedy do tego jeszcze dojdzie automatyczne odprowadzanie podatku od tego typu zarobków.
13-04-2012 07:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: YT Partner dla każdego?
Zauważyłem, że wraz z wprowadzeniem tego "partnera dla każdego" zostały usunięte moje ostrzeżenia za łamanie praw autorskich (które miały nigdy nie zniknąć). Przywrócona mi została możliwość wrzucania długich filmów (którą miałem kiedyś przez kilka godzin, chyba przydzielona mi przypadkiem). Plus niemal na każdej stronie ogłoszenie, że mogę zostać partnerem YT
13-04-2012 11:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: YT Partner dla każdego?
Quote:As part of these changes, we no longer require you to apply in order to become a partner. Instead, you can start the process of becoming a YouTube Partner by opting in to monetisation from your Account Settings. Then opt your eligible videos in to monetisation by visiting your Video Manager. You must have at least one monetised video to be a YouTube Partner.
Finally, you can visit the Creator Hub to learn about the latest Partner news and other resources.
Have fun and good luck.
The YouTube Partner Team '

Trochę kiepsko. Czyli aplikować nie można, a partner który teraz jest rozdawany nie daje nic poza możliwością monetyzacji (która była już od jakiegoś czasu dostępna dla większości)...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 13-04-2012 12:23 by Sou.)
13-04-2012 12:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: YT Partner dla każdego?
Quote:Bo "over time" dla youtube to po takich protestach pewnie oznacza nigdy
Sou i jego mądrości. Rage jest właśnie o to, że tych opcji nie ma, dlatego sensu nie ma w tym, co mówisz.
Anywayz, dobry ruch imho. Ograniczy subuffkę, agory i pomarańczki, a faktycznie przyczyni się do lepszej pozycji faktycznych twórców, a nie tylko lecplejerów i vlogerów.
Jeśli tylko wraz z rozszerzeniem programu poprawiono by moderację zgłoszeń do monetyzacji, byłoby sehr gut.
Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy, ta bańka musiała kiedyś pęknąć.
13-04-2012 14:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: YT Partner dla każdego?
Skopiuję lepiej moją wypowiedź z letsplej:

"Dobra, nadchodzę z pewnymi wiadomościami. Każdy dostał partnera kto pisał o przydzielenie, lecz nie ma bannera, ani funkcji partnerskich (jest tylko centrum uwag, czy co tam dla partnera). Generalnie przeszukałem różne fora i wpadłem na to: http://groups.google.com/a/googleproduct...2k7lbXVM38

"Thanks everyone for your feedback. We recognize that custom thumbnails and banners are sought-after features by many creators. And we’d like you to know that we are working on making these and other features available to more partners over time, like we have done with long uploads and monetization. Stay tuned!"

Co oznacza, że pracują nad nowym systemem (?) partnerstwa/dążą do udostępnienia opcji nowym partnerom. Teraz osoby które dostały partnera po 10 kwietnia (dostałem 13) nie mają tych opcji."
(This post was last modified: 13-04-2012 14:54 by Rangy.)
13-04-2012 14:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: YT Partner dla każdego?
(13-04-2012 14:24 )apparatus Wrote:  Rage jest właśnie o to, że tych opcji nie ma, dlatego sensu nie ma w tym, co mówisz.

Rage jest o to że wszyscy dostają partnera.

To o czym piszesz to... nie wiem jak nazwać te dziesiątki powstających tematów o treści:

"Dostałem partnera, gdzie są nowe funkcje?"

Rage to to nie jest ;)



Rangy, ja dostałem partnera 12.04 i mam opcje ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 13-04-2012 16:00 by Sou.)
13-04-2012 15:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: YT Partner dla każdego?
(13-04-2012 15:59 )Sou Wrote:  
(13-04-2012 14:24 )apparatus Wrote:  Rage jest właśnie o to, że tych opcji nie ma, dlatego sensu nie ma w tym, co mówisz.

Rage jest o to że wszyscy dostają partnera.

To o czym piszesz to... nie wiem jak nazwać te dziesiątki powstających tematów o treści:

"Dostałem partnera, gdzie są nowe funkcje?"

Rage to to nie jest ;)



Rangy, ja dostałem partnera 12.04 i mam opcje ;)

No to możliwe... dostałem 13, a więc może wtedy się coś zmieniło, lecz to nie tylko ja mam "ten problem".
13-04-2012 16:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: YT Partner dla każdego?
Quote:Rage jest o to że wszyscy dostają partnera.
Lurkaj lepiej forumy. Ludzie wręcz domagają się od yt partnerskich funkcji, wyjaśnień o co chodzi z mailami które dostali, dlaczego google ich oszukuje etc.
Rage'u o rozszerzenie programu nie dostrzegłem w dużej ilości.
13-04-2012 18:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: YT Partner dla każdego?
No to jakoś inaczej patrzymy bo ja widzę wszędzie pytania o funkcje oraz rage obecnych partnerów że starali się o partnerstwo a teraz YT robi z tego ogólno dostępną funkcję.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-04-2012 18:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.311 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Czy to partner czy to Adsense? ogm 9 3.337 10-10-2012 20:43
Last Post: ogm
  Partner Fullscreen i Podatek Domak6 6 3.040 09-10-2012 21:56
Last Post: Rangy
  Quiz Group Partner 05mateo10 3 1.429 08-09-2012 19:53
Last Post: 05mateo10
  Partnerstwo dla każdego ? Parada 18 6.058 31-08-2012 19:30
Last Post: LogCase
  Ten partner... Ziajowaty 14 4.245 15-05-2012 13:02
Last Post: Sou
  Partner od pomarańczki TheKonZeb 130 34.195 07-12-2011 13:06
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5