Post Reply 
Tivolt zbanowany
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Tivolt zbanowany
http://www.youtube.com/watch?v=m4h0MhAQMvg

Strzelam, że dostał blokadę adsense za monetyzację filmów z gier... a może coś innego?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
04-05-2012 16:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
EncodedPL Offline
*

Posts: 33
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Tivolt zbanowany
(04-05-2012 16:15 )Sou Wrote:  http://www.youtube.com/watch?v=m4h0MhAQMvg

Strzelam, że dostał blokadę adsense za monetyzację filmów z gier... a może coś innego?

Ja bym może tak nie powiedział to co mówił to jest prawda ja nie miałem limitu a później miałem. Miałem złe opinie na moim profilu,a za chwilę miałem dobre oceny ja tego nie kumam.... Co oni tam odpierniczają...
Jak w komentarzach użytkownik napisał, że usunęli mu Relację z Rocka i Roja to mi także to samo się zdarzyło, wcale tam nie miałem żadnej muzyki użytej ale pisało mi, że naruszyłem jakieś prawa autorskie....
Co to k***a jest!!!???

Co do tego czy go zbanowali przez to co powiedziałeś?
Ja tak nie powiem, wierze mu na słowo, albo znowu kolejny sławny "youtuber" próbuje nas och***ć.
04-05-2012 16:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DomiNickPL Offline
*

Posts: 13
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Tivolt zbanowany
Może chce sobie poprawić statystyki - 1 film i 10 tysięcy widzów :D :D
04-05-2012 16:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Tivolt zbanowany
Tu nie chodzi o żadne ochu$@# bo to że komuś zablokowali adsense i zakłada nowe konto to żadne ochu$@# ;)

Co do relacji z Rocka i Roja to musisz mieć na piśmie zgodę osób które występują na filmie żeby móc go udostępnić na YouTube. Pewnie miałeś nie?:)

To wszystko jest napisane w regulaminie, kontrakcie itd...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
04-05-2012 17:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
EncodedPL Offline
*

Posts: 33
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Tivolt zbanowany
(04-05-2012 17:06 )Sou Wrote:  Tu nie chodzi o żadne ochu$@# bo to że komuś zablokowali adsense i zakłada nowe konto to żadne ochu$@# ;)

Co do relacji z Rocka i Roja to musisz mieć na piśmie zgodę osób które występują na filmie żeby móc go udostępnić na YouTube. Pewnie miałeś nie?:)

To wszystko jest napisane w regulaminie, kontrakcie itd...

Co po niektórych się pytałem i bez problemu się zgadzali. Ale pisemne? Co ja mam go kurde zeskanować i im wysłać?
Lol?!
04-05-2012 17:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Tivolt zbanowany
@up z tego co zauważyłem to przy wysyłaniu wniosku o usunięcie roszczenia jest opcja dodania pliku w którym mamy zgodę na wykorzystanie materiałów, więc to wcale nie jest takie "lol" jak Ci się wydaje:D
04-05-2012 18:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
EncodedPL Offline
*

Posts: 33
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Tivolt zbanowany
(04-05-2012 18:01 )MrChmielOO Wrote:  @up z tego co zauważyłem to przy wysyłaniu wniosku o usunięcie roszczenia jest opcja dodania pliku w którym mamy zgodę na wykorzystanie materiałów, więc to wcale nie jest takie "lol" jak Ci się wydaje:D

Ok. Wielkie dzięki. Już po raz drugi nie będę wysyłał tego filmu, ponieważ zajmuje on 983mb, a jego długość to niecałe 1,5h. u mnie takie wysyłanie trwa gdzieś okokło 5h.
04-05-2012 18:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Tivolt zbanowany
Spekulacje, spekulacje, spekulacje.

Może by trochę pogrzebać, zamiast od rzeczy sugerować, że ktoś popełnia przestępstwa.
Mówił o tym tivolt, mówił o tym Ragnarok, można było tego samemu doświadczyć sprawdzając wczoraj stan konta czy w końcu wejść na forum pomocy youtube gdzie jest mnóstwo informacji na ten temat.
Otóż - contentid wczoraj powariował, mnóstwo ludzi straciło możliwość wrzucania długich filmów, niektórzy reklamy, konta traciły dobrą opinię roszczeń content id, mimo braku jakichkolwiek materiałów naruszających prawa autorskie.
04-05-2012 18:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Tivolt zbanowany
Ale przecież nie trzeba mieć ,,partnera'', żeby wrzucać długie filmiki. Wystarczy zweryfikować swój numer telefonu.
Ile po tych zmianach w YT trzeba mieć widzów/wyświetleń filmów, żeby zarabiać?
(This post was last modified: 04-05-2012 20:41 by Elwood.)
04-05-2012 20:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Tivolt zbanowany
Quote:Ale przecież nie trzeba mieć ,,partnera'', żeby wrzucać długie filmiki. Wystarczy zweryfikować swój numer telefonu.
Co ma to do faktu, że mnóstwo ludzi - zarówno partnerów, jak i nie parterów je straciło.
Quote:Ile po tych zmianach w YT trzeba mieć widzów/wyświetleń filmów, żeby zarabiać?
W zasadzie to obecnie nic nie trzeba mieć.
04-05-2012 21:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5