Post Reply 
Let's Play - pomoc
Author Message
Gilathiss Offline
*

Posts: 17
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Let's Play - pomoc
Witam!
Piszę ten post z pytaniem do osób, które dobrze znają się na prowadzeniu serii Let's Play. Chciałbym zasięgnąć opinii osób, które odpowiedzą mi na pytanie wchodząc na mój kanał ocenić, albo w komentarzu pod filmem, albo tutaj stan mojego komentarza w filmach. Piszę to, dlatego, że chcę przyciągnąc widza, a nie zanudzić, bądź coś w tym stylu. Z góry powiem, że jeśli znajdzie ktoś jakieś faile w stylu audio/wideo proszę o napisanie. Oceńcie mój komentarz w filmikach z serii Legend Of Grimrock (5-8) i wypowiedzcie się na ten temat. Sam osobiście sądzę, że do niczego oprócz komenatarza nie ma się co czepaić, gdyż posiadam wszystko to co wrzucam w 1080p i posiadam mikrofon jak m.in Gimperr, Rock - BLUE YETI i sądzę, że jedyne co jest do oceny to komentarz. Proszę o oceny i Pozdrawiam Gilathiss.
http://www.youtube.com/gilathissgaming
06-07-2012 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Let's Play - pomoc
Quote:Sam osobiście sądzę, że do niczego oprócz komenatarza nie ma się co czepaić

Dla mnie wypowiedź dodana bez sensu bo raczej nie pytasz co poprawić wiedząc co masz poprawić. Legend of Grimrock wrzucasz 1080p fajnie, ale jakie jeszcze będziesz wrzucał materiały, bo jeżeli nowsze to raczej masz świadomość że twój komputer temu nie podoła.

Quote:sądzę, że jedyne co jest do oceny to komentarz.
Czyli dyktujesz nam co mamy ocenić bo to Ci najlepiej Ci wychodzi? lub co najmniej sugerujesz co mamy ocenić ponieważ masz blue yeti i do kanału który zaczyna ten mikrofon jest naprawdę świetny, ale jeżeli go kupiłeś specjalnie dla YT to zrobiłeś wielki błąd chyba, że będziesz kręcił materiały długo i zdobędziesz sporą publikę.

Tło na kanał średnio mi się podoba.

Przesłałeś ledwo 10 filmów więc nie ma co zbyt oceniać.

Wracając do komentarza może być bo ma b. dobrą jakość.

Bardziej ten temat pasuje do kanały polecane, ale nie łapiesz się w jego wymogach.
06-07-2012 21:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gilathiss Offline
*

Posts: 17
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Let's Play - pomoc
Quote:Czyli dyktujesz nam co mamy ocenić bo to Ci najlepiej Ci wychodzi?
Ok, piszesz, oceniłeś kanał, napisałeś, ze coś bez sensu napisałem, ale w końcu nic nie dowiedziałem się na ten temat co chciałem, więc też trochę bez sensu napisane...
06-07-2012 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Let's Play - pomoc
(06-07-2012 21:35 )Gilathiss Wrote:  
Quote:Czyli dyktujesz nam co mamy ocenić bo to Ci najlepiej Ci wychodzi?
Ok, piszesz, oceniłeś kanał, napisałeś, ze coś bez sensu napisałem, ale w końcu nic nie dowiedziałem się na ten temat co chciałem, więc też trochę bez sensu napisane...

Przeczytaj mój cały post od początku i powoli. Wyrwałeś tylko kawałek, w którym zwracam Ci uwagę na coś co bez sensu napisałeś. Reszta mojej wypowiedzi ocenia ciebie i twój kanał oraz zadaje pytanie dotyczące mikrofonu. <- to powinieneś znaleźć w moim pierwszym poście w tym temacie.
06-07-2012 21:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Let's Play - pomoc
Wyłącz autoplay, bo strasznie on denerwuje. A przy zagadkach, które zajmują ci trochę czasu mógłbyś dać adnotację, która umożliwia przewinięcie filmu do odpowiedniego momentu. Bardzo to ułatwia życie widzom niemającym ochoty na oglądanie twoich mozolnych wysiłków.
Ogólnie jednak jest dobrze, świetna robota.
06-07-2012 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
one_worm Offline
*

Posts: 27
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Let's Play - pomoc
Witam!
Jestem nowy na forum i chciałbym poprosić o hinty, jak założyciel tematu ;)
O co mi chodzi dokładnie? O stronę techniczną. Czy dobrze komentuje?(W odpowiednich momentach), czy popełniam jakieś rażące błędy, czy jest coś co powinienem zmienić, albo czegoś unikać? Taka graść porad :)

Oglądałem wiele let's play i mam kilka rzeczy wyłapanych, ale jednak... jeżeli to możliwe, miło by było, gdyby ktoś wytknął mi błędy ew. dał garść porad :)

Link do profilu na YT:
[usunięty, jak coś mogę podesłać na PW]

Dlaczego się o to pytam? Bo im wcześniej ktoś powie o czymś, tym lepiej. Mógłbym nabrać złych przyzwyczajeń, albo o czymś po prostu nie wiem i później mimowolnie popełniać dalej te błędy :)

Z góry dzięki
(This post was last modified: 15-07-2012 15:39 by one_worm.)
08-07-2012 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Let's Play - pomoc
To nie jest dział do reklamowania się!

@one_worm http://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA i popraw to bo coś takiego jest po prostu nie wygodne do oglądania. Naprawdę oglądając inne let's playe nie zauważyłeś czym się różnią od twoich poza tym 2 filmy, co tu oceniać.
08-07-2012 19:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
one_worm Offline
*

Posts: 27
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Let's Play - pomoc
Ja nie chcę się reklamować na forum, ech...

Wiem czym się różnią (mniej-więcej, ze wskazaniem na mniej :p) jednak od osób bardziej doświadczonych, chciałbym uzyskać jakąś pomoc. Nie chodzi mi o ocenę kanału albo promowanie się tutaj, po prostu od strony technicznej, gdzie są i jakie błędy? Co innego oglądać, co innego nagrywać, a nie chcę nabrać złych nawyków :)

Chodzi mi o komentarz, taki jak Twój np. o resize obrazu... Niby nic, ale dla mnie to ważna informacja i kolejna rzecz do adnotacji

Co oceniać?
Resize już został oceniony (za co dziękuję :))
-Czy komentarz jest prowadzony w dobrych miejscach?
-Czy intonacja głosu jest dobra, może jest zła?
-Czy mówię za często/za mało?
-Może za dużo albo za mało bzdur gadam?
08-07-2012 19:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Let's Play - pomoc
Jak ukończysz 2 serie idziesz do Wasze Kanały tam się reklamujesz i tam inni piszą co poprawić.

Quote:-Czy intonacja głosu jest dobra, może jest zła?
-Czy mówię za często/za mało?
-Może za dużo albo za mało bzdur gadam?

To zależy od indywidualnych upodobań odbiorcy.
08-07-2012 19:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dragonphis Offline
*

Posts: 7
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Let's Play - pomoc
Może nie reklamujesz, a prezentujesz swój kanał...
08-07-2012 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Misje w Let's Play Bluehero 11 3.516 20-02-2013 21:43
Last Post: Lastlighter
  Walkthrough czy Let's Play Aquila 5 1.763 27-01-2013 17:06
Last Post: Empirator
  Let's Play co do poprawy ludzie ? :) MistPanda 3 1.397 14-07-2012 14:20
Last Post: MistPanda
  Let's Play z głosem i bez. AcreedPL 3 1.646 23-06-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.860 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998
  Play Next - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom. Falc00n 78 35.077 05-08-2011 14:35
Last Post: MrImerej
  Kobiecy Let's Play i plagi gier MrChmielOO 70 17.523 16-06-2011 22:11
Last Post: Kern3l
  The Ultimate Doom - Jako let's play MultiGameplayGuy 9 2.792 09-06-2011 22:35
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5