Post Reply 
Mocna muza
Author Message
kyciu96 Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Mocna muza
Witam, jestem fanem muzyki metalowej ale ostatnio mam problem ze znalezieniem czegoś nowego i porządnego do słuchania.
Głównie słucham takich zespołów jak:
-Metallica
-SOAD
-Megadeath
-Nirvana
-RATM
-Slayer
Jeżeli ktokolwiek byłby w stanie polecić mi coś do słuchania w stylu powyżej podanych zespołów to byłbym bardzo wdzięczny ;D
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH Z GDYNI
09-07-2012 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Mocna muza
kyciu96 Wrote:Metallica, SOAD, Nirvana, Megadeath
kyciu96 Wrote:Mocna muza
[Image: BgUEo.png]

Mortician, złotko, Mortician.



[Image: aqI8D.jpg]
09-07-2012 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Mocna muza
Mortician - Zombie Apocalypse - "Hu! Hu hu hu hu huu! Mu hu hu hu hu! Hu hu mu hu! Hu Mu hu hu!" Serio, oni coś tam śpiewają?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-07-2012 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Mocna muza
Zombie powstają z grobów, łażą, jęczą, żrą. Typowo death-metalowe jojczenie. Zresztą nie liczy się tekst, tylko pierdolnięcie. Albo lulz.
http://www.youtube.com/watch?v=l7MHuuszIE8
http://youtu.be/yfTy7TMKUU0

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 09-07-2012 21:43 by Gik.)
09-07-2012 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Mocna muza
Ok, ja polecę Ci, jeśli tylko nie odstraszają Ciebie takie klimaty - Gorgoroth. Prawdziwi "black metalowcy". Nie tam jakiś Behemoth, tylko dobry norweski black metal.




[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-07-2012 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Mocna muza




Palić grabić i gwałcić. A tak wgl mówiąc że SOAD i Nirvana (jezu, dlaczego ten zespół powstał) to metal, to przyjebałeś. Brakowało tam tylko Linkin Parku
09-07-2012 23:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kyciu96 Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Mocna muza
Przepraszam ale nigdy nie mówiłem że słucham black metalu, ale uważam że muzyka którą podałem jest "mocna". Wyrażenie "mocna muzyka" którego użyłem dla każdego może mieć inne odzwierciedlenie. I nie napisałem że Nirvana i SOAD to metal. Napisałem że jestem fanem muzyki metalowej a słucham głównie[...]. Mam nadzieję że wyraziłem się teraz dostatecznie jasno, a Nirvanę uwielbiam od zawsze, wybaczcie jeżeli komuś to aż tak przeszkadza
10-07-2012 07:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Mocna muza
Taak, tylko, że pisząc "słucham głównie" poprzedzając to że "słucham metalu" mówi jazsno, że chcesz podać przykłady zespołów metalowych.

Jeśli chodzi o mocną muzykę - Mors Principium Est, Shade Empire, Amon Amarth, Epica ma troche ciężkich, choć to symphonic, Static-X choć podchodzi pod industrial. Pierwsze płyty Therion.
10-07-2012 09:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Mocna muza
Sorry, ale jeśli 96 to twój rocznik to akurat do ludzi w takim wieku słuchających "metalu" typu: Metallica (tutaj lubią zwykle Nothing Else Matters), SOAD (Chop SUey to jedyny utwór jaki znają) i Nirvany (podniecanie się Kurtem, który swoją drogą był słaby, a na koncertach pomijał swoje epickie solówki na jednej strunie) To przepraszam, ale ostro zalatuje mi to pozerstwem.


Co do zespołów to jak przepadasz jeszcze trochę za folkiem to Ensiferum i Korpiklaani, a jeśli chcesz w końcu zapoznać się z jakimś dobrym melodeathem to WIntersun.
10-07-2012 09:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kyciu96 Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Mocna muza
Rozumiem ciebie Argemen bo też znam mnóstwo osób które słysząc Metallica odrazu nucą największy kwas tego zespołu czyli właśnie Nothigg Else Matters i to też zawsze mnie denerwowało i tak, 96 to mój rocznik ale nie chcę pisać czegoś w stylu "wcale nie, uwierzcie ja jestem fajny";p, poprostu uwierz że znam wszystkie piosenki Metallici(słucham ich od 6 roku życia) na pamięć a co do Chop Suey to faktycznie fajny utwór ale już prawie każdemu się przejadł. I przepraszam że wyraziłem się niejasno, słucham(bez głównie) metalu ale rock itp. też przypadają mi do gustu, i nie, nie jestem pozerem
10-07-2012 10:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5