Post Reply 
JokeV4
Author Message
JokeV4 Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
JokeV4

Na sam początek chciałbym wszystkich powitać w prezentacji mojego kanału !

Co mogę znaleźć na twoim kanale?
Na moim kanale możesz znaleźć ciekawe serie z różnych gier. Zaczynałem wrzucając filmiki z Call Of Duty MW3 i były to przeważnie moaby. Większość ludzi, mówiła mi, abym zaczął robić serie z innych gier. Dało mi to troszke do myślenia i kupiłem kilka innych gierek, z których będę robił serie. Gry które zakupiłem to:
-Super Meat Boy
-Amnezja
-Psychonauts
-Limbo
-Braid
-Superbrothers: Sword & Sworcery EP
-Lone Survivor

Jakie aktualnie serie prowadzisz?


Aktualnie jest to :
-Zagrajmy w Super Meat Boy ( filmik się renderuje )
-Moab z każdej broni

W niedalekiej przyszłości będzie również seria z Amnezji oraz innych horrorów ;P

Wiek?
15

Coś o sobie

Heh, a więc. Nazywam się Dominik i mieszkam w małej wsi koło Nowego Sącza ( woj. Małopolskie ). Na co dzień się uczę ( teraz mam wakacje :P ). Jestem osobą pracowitą, więc filmiki na moim kanale niestety nie ukazują się wg. pewnego harmonogramu.Bardzo lubię grać w koszykówkę i pływać. Moim aktualnym hobby jest kręcenie filmików i wstawianie ich na YouTube. Mój kanał jest dosyć mały, ponieważ ma 70 widzów, lecz bardzo się z tego cieszę.

Jeżeli chcecie inne informacje na mój temat, bardzo proszę o zadawanie ich pod tym postem ;-)
(This post was last modified: 08-09-2012 18:24 by appareil.)
16-07-2012 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5