Post Reply 
Świetny Warm
Author Message
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Świetny Warm
Hehe :) Świetny warm. Jeden otrzymałem warma że niby nic nie wnosze do tematu, a jest, mało z tym roboty (to co napisałem w temacie), a teraz 2: Napisałem:
Po prostu móisz: 3, 2, 1, Witjacie dzisiaj z tej strony - czy cos podobnego. I usuwamy 3,2,1
JokeV4 napisał(a):
Ja robię tak :
Włączam nagrywanie Audacity i jest cisza póki nie włączę gry. Gdy jest włączona mówię 3, 2, 1, i zaczynam nagrywanie. Potem w Sony Vegas wszystko ładnie przycinam i wuala!
Dokładnie to samo. Tym bardziej że on drugi to niepotrzebny spam. Ale on brak warma a ja warm.

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
18-07-2012 22:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Świetny Warm
(18-07-2012 22:24 )Kranczer Wrote:  Hehe :) Świetny warm. Jeden otrzymałem warma że niby nic nie wnosze do tematu, a jest, mało z tym roboty (to co napisałem w temacie), a teraz 2: Napisałem:
Po prostu móisz: 3, 2, 1, Witjacie dzisiaj z tej strony - czy cos podobnego. I usuwamy 3,2,1
JokeV4 napisał(a):
Ja robię tak :
Włączam nagrywanie Audacity i jest cisza póki nie włączę gry. Gdy jest włączona mówię 3, 2, 1, i zaczynam nagrywanie. Potem w Sony Vegas wszystko ładnie przycinam i wuala!
Dokładnie to samo. Tym bardziej że on drugi to niepotrzebny spam. Ale on brak warma a ja warm.
Napisz jeszcze raz, tym razem po polsku. Bo nie rozumiem.

[Image: t43eX.jpg]
18-07-2012 22:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Świetny Warm
Napisz jeszcze w Hydeparku, aktualnościach i shoutboksie, bo tu, mi na PW (i pewnie większości innych moderatorów) oraz w temacie nie wystarczyło.
Sprawa jest prosta, napisałeś dokładnie to samo, co osoby cię poprzedzające. Dokładnie, tylko w innych słowach.
Drugiego postu nie zauważyłem, bo nie lurkam forumów codziennie i od deski do deski, to tylko poboczne moje zajęcie. Bez różnicy jest, czy komuś warn wygaśnie za miesiąc, czy za miesiąc i dwa dni.
Tak więc, uspokój się i poczekaj na odpowiedź w jednym miejscu, a nie spamuj w każdym możliwym miejscu na ten temat.
19-07-2012 02:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Świetny Warm
Kranczer, wakacje są, niektórzy nie mają co robić to patrolują forum:]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
19-07-2012 06:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Świetny Warm
@up Twoje teorie jak zwykle są fascynujące. I pewien sposób zabawne, choć tego raczej nie planowałeś.
(This post was last modified: 19-07-2012 12:15 by appareil.)
19-07-2012 12:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Świetny Warm
(19-07-2012 06:13 )Sou Wrote:  Kranczer, wakacje są, niektórzy nie mają co robić to patrolują forum:]

Pokazuj każdemu jeszcze bardziej, jak bardzo nie rozumiesz funkcji moderatora forum.
Serio, to już zahacza o żenujący debilizm.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-07-2012 14:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Świetny Warm
:) Ale dużo odpowiedzi. I na te hejterskie mam w.. haters gona hate! :) Myślałem że w dziale, w którego opisie jest miedzy innymi zgłaszanie błędów, mogę dodać taki post. Ale skoro jest on zgodny z regulaminem to musi być hejtowany :) Hehehe :P Ja tu umiem przyciągnąć uwagę.

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
19-07-2012 20:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Świetny Warm
Quote:Myślałem że w dziale, w którego opisie jest miedzy innymi zgłaszanie błędów, mogę dodać taki post
Lekcja czytania ze zrozumieniem na dziś: gdzie powiedziałem, że nie możesz? Odnosiłem się do zamieszczania przez ciebie podobnych treści wszędzie.
Nie wiem jak wielkie czyjeś ego musi być, żeby sądził, że na anonimowym forum potrafi wzbudzić u innych randomów z Internetu nienawiść za pomocą postów. Lol.
19-07-2012 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Świetny Warm
Rozjebałeś mnie ostatnim zdaniem :) Aż cie nie wyprowadze z błędu

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
20-07-2012 05:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Świetny Warm
Quote:Rozjebałeś mnie ostatnim zdaniem Smile Aż cie nie wyprowadze z błędu
W takim razie proponuję słownik do rąk i naukę angielskiego. Chyba, że masz własną, nieznaną ludziom definicję nienawiści, którą chętnie tu poznamy.
20-07-2012 11:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5