Post Reply 
Działają wam adnotacje?
Author Message
Ervoy Offline
*

Posts: 13
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Działają wam adnotacje?
Mam problem, bo nie chcą mi działać adnotacje. Widziałem u wielu użytkowników takie, więc partnera chyba nie trzeba na nie.
Wchodze w edytor filmu, dodaje adnotacje obojętnie jakie, w edytorze są, wszystkie ładne, chociaż jak jest jakaś z linkiem to kliknąć w nią nie mogę, ale to pewnie tylko w edytorze się nie da, no ale cóż, zapisuje to i na filmie ich nie widze, raczej nikt nie widzi, patrzałem u siostry na komputerze, też nie ma. Macie pojęcie o co może chodzić? Bardzo mi są one potrzebne do outra, które już mam prawie gotowe.
29-07-2012 19:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Działają wam adnotacje?
Możliwe, że klikasz tam tylko "zapisz", a nie "opublikuj". Sprawdź jeszcze raz, być może w tym jest problem, u mnie wszystko bowiem śmiga
29-07-2012 19:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Działają wam adnotacje?
Może też chodzić o to, że nie włączyłeś adnotacji przy filmach - to ta ikonka w kształcie dymka tekstowego.
29-07-2012 21:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ervoy Offline
*

Posts: 13
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Działają wam adnotacje?
Dzięki Wam,
JudiMakeFun, w sumie masz racje, myślałem, że opublikuj działa tak, iż pokaże to moim widzom aktywność filmu poprostu, a nie pomyślałem, że tak to działa, już jest wszystko ok, w sumie zasugerowałem się moim twierdzeniem, bo patrzałem nawet poradnik jak zrobić adnotacje i ten człowiek nie zrobił opublikuj na filmie tylko 'Zapisz' i pisał, że już będą. Aż mi wstyd.
29-07-2012 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnotacje TREBORss 0 532 21-03-2013 20:29
Last Post: TREBORss

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5