Post Reply 
MaxieSStudio
Author Message
MaxieSStudio Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
MaxieSStudio
Witam, chcę zareklamować swój kanał Let's Play, jest to jeden z mniejszości kanałów, na którym Let's Play'e (w większości) są prowadzone w więcej niż jedną osobę.

MaxieSStudio

Aktualnie prowadzone Let's Play'e :
- Z dwojga złego Let's Play Minecraft ( prowadzony we dwóch, stąd ta nazwa) - Wilku i Maxiu
- W poszukiwaniu magicznej pały - Let's Play TES IV Oblivion (też we dwóch) - MaximuS i Pawlllosss
- Czarni są Czarni Let's Play GTA SA - Pawlllosss
- Samemu wśród zmarłych Let's Play Resident Evil 4 - Wilku

W przyszłości mamy zamiar rozpocząć pracę nad większą ilością Let's Play'ów.

Polecam i pozdrawiam.
19-03-2011 22:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MaxieSStudio
Czyli nagrywasz cztery serie naraz (z czego mnie osobiście żadna by nie interesowała, ale może po prostu jestem głupi)... Czy zdajesz sobie sprawę ile czasu może zająć Oblivion?

[Image: 88440151.gif]
19-03-2011 22:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MaxieSStudio Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MaxieSStudio
Zdaję sobie sprawę (to jest tak, że każdy prowadzi dwie serie na raz ~ MaximuS) Oblivion to był mój pomysł, przeszedłem każdego i to może być dobry pomysł na długą serie
19-03-2011 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MaxieSStudio
Nie chce być chorobliwie sceptyczny ale jeżeli chcesz nagrywać wszystkie odcinki z drugim komentatorem to musisz się liczyć ze znacznymi opóźnieniami- nie zawsze ta druga osoba będzie mogła nagrywać wtedy kiedy ty możesz, co w połączeniu z nadzwyczajnie wybujałą długością gry może dać w efekcie naprawdę dłuuuugą serię.

Polecam też popracować nad jakością nagrywanego dźwięku, który np. w Oblivionie jest dosyć mocną stroną gry.

[Image: 88440151.gif]
19-03-2011 22:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MaxieSStudio Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: MaxieSStudio
Eh, wszyscy tworzący to grupka znajomych, zauważ, że nie ma lagów w Oblivionie. Między mną a Pawlllosssem jest około 200 m, a między Wilkiem jakieś 500-600 m, więc nie widzę problemu :]
19-03-2011 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: MaxieSStudio
Raczej nie chodzi o odległości was dzielące, a po prostu o to że któryś ze znajomych może nie mieć czasu, bo sobie akurat wpisał w harmonogramie inne zajęcie na czas kiedy mieliście planowo nagrywać odcinek. I będzie lipa, bo okażę się że jednak nie może uczestniczyć w nagrywaniu kolejnej części. Tak bywa, niestety, że ludzie zaganiani są i nie mają czasu.
19-03-2011 23:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MaxieSStudio Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: MaxieSStudio
Uwierz lub nie, ale my mamy czas :D

EDIT : Zdecydowaliśmy dodawać też filmiki związane z naszą twórczością, So Enjoy!
(This post was last modified: 20-03-2011 00:37 by MaxieSStudio.)
20-03-2011 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5