Post Reply 
MINECRAFT TO ZERO ...
Author Message
mrslownik Offline

Posts: 1
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
MINECRAFT TO ZERO ...
Wszyscy od dłuższego czasu zarabiają na MINECRAFCIE. Dlaczego inne piękne kanały bez tego syfu nie są doceniane?... Spójrzcie chociażby na takie kanały jak bungo21, czy też Karoleq. Oczywiście, nie powiem tego w prost, bo będzie to żenująca promocja, dlatego zakładam multikonto, żeby się chamsko promować i liczę na to, że moderatorzy to półgłówki i nie sprawdzą, czy osoba z jednym postem, która reklamuje innego nowego użytkownika, w dodatku z małą liczbą widzów, to jeden i ten sam Karolek. [wymienieni zagrajmerzy] Są szczerzy i nie robią ludzi "za przeproszeniem" w ciula jak Rock i spółka innych ...

https://www.youtube.com/user/Bungo21
https://www.youtube.com/user/TheKaroleq

Nie wyrzucam, pośmiejcie się.
(This post was last modified: 04-08-2012 11:35 by appareil.)
04-08-2012 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Bungo niedoceniany... Mój boże, byłeś w śpiączce przez 10 lat i wczoraj się obudziłeś? Strasznie nietrafione porównanie.
04-08-2012 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dj244 Offline
*

Posts: 29
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Po prostu polski internet jest w większej części z 'dzieci' . Nie obrażam tu nikogo ani nic, ale po prostu ludzi, którzy żyją tylko Minecraftem i wałkują na tych 20 kanałach po 50 minut każdy odcinek, a potem jak patrzy się pod filmem komentarze, to aż oczy bolą. Btw. jak patrzę np. na Gimperyrya to jak on ma 40k widzów robiąc filmy od nie wiem nawet jakiego czasu, a taki 'MinecraftBlow' wybił się na samym Minecrafcie w 3-4 miesiące i ma tam 60k widzów to aż mi się śmiać chce.

[Image: SqVAe.png]
04-08-2012 11:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Być może dlatego, że sam dostarczam taki shit content na YouTube, ale moim zdaniem nie ma co narzekać, że ktoś zdobył XX widzów w XX czasu. Skoro ludziom (w tym wypadku - dzieciom, ale to wciąż ludzie) podoba się Minecraft (https://www.youtube.com/watch?v=sQ1ciHBW...ature=plcp ) i jest ich więcej aniżeli tych, którzy lubią inne gry, to raczej oczywiste, że zdobędą szybciej tych widzów. Praktycznie teraz narzekanie na Minecrafta ma coraz mniej sensu, bo strona główna nie działa tak jak kiedyś (ku pamięci starego YT).

apparatus też usunął ci sygnaturę
(This post was last modified: 04-08-2012 14:14 by Mandero.)
04-08-2012 14:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
(04-08-2012 11:56 )Dj244 Wrote:  Btw. jak patrzę np. na Gimperyrya to jak on ma 40k widzów robiąc filmy od nie wiem nawet jakiego czasu, a taki 'MinecraftBlow' wybił się na samym Minecrafcie w 3-4 miesiące i ma tam 60k widzów to aż mi się śmiać chce.
Smutna prawda.

Lecz w Lolu jest potencjał Gimperr zdobył większość widzów dzięki lolowi nie grając jakoś wybitnie. Lecz jeżeli by się znalazł ktoś kto ma ogarnięty głos wygląda to ładnie itp. spokojnie też by szybko wbił dużo widzów dzięki lolowi. Oczywiście mówię tu o osobie +2k Elo bo na takich jest największe parcie bo ktoś se pomyśli "zobacze jak lepiej junglować, last hitowac itp."

P.S Oczywiście Gimper nie uważam, że od ciebie nie da się czegoś nauczyć ;)
04-08-2012 21:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Zgadzam się z faktem że Minecraft to jedno wielkie dno. Przez ten wytwór szatana YouTube coraz bardziej i szybciej lega w gruzach. Nie da się już spokojnie tworzyć filmów, bo dookoła widać fanów niejakiego srajkrafta. Ja rozumiem - specjalny film z okazji nie wiem 100 widzów i pokazujesz jak ci idzie w minecrofcie - spoko, to da się znieść. Ale nie żeby walić codziennie po 100 filmów z Minecrafta a filmy po 3 wyświetleń... coraz częściej ludzie nabijają sobie kaskę na AdSense oraz widzów właśnie na tej grze.
25-08-2012 22:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Ja minecrafta omijam szerokim łukiem, jedynie co z niego czasem robię to filmiki w których ukazuję dosyć zabawny Glitch gry, ale to wszystko, wiadomo, gra stara się ukrywać błędy, ale czasami one wychodzą na światło dzienne, więc je nagrywam, ale rzadko kiedy zdarza się taka okazja. Minecrafta gram, ale nie nagrywam, na szczęście Mirillis powoduje crashe MC, więc mam alibi dlaczego nie mogę nagrywać, szkoda tylko że przez to cierpią także inne ciekawe serie... Ale do rzeczy, w Minecrafta można sobie czasami pograć jak na przykład renderujemy, lub coś ściągamy. Ale nagrywanie Let's play'i z tej gry jest po prostu śmieszne, kiedyś to może było coś, ale teraz to jak drapanie paznokciami po tablicy, nie do wytrzymania.
26-08-2012 23:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LogCase Offline
*

Posts: 42
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Powiem tak, w Minecraft był potencjał. Mówił to każdy, ALE. Jak to zwykle w takich rzeczach bywa twórcy chcą dobrze wychodzi jak zawsze. Osobiście grałem w MC bardzo długo. Obecnie zygam wszystkim co tylko jest z nim związane. Chociaż filmy niektóre filmy oglądam dla samego komentarza-przykład xMandzio, który w jakieś 2-3 miesiące zdobył 10k widzów.

[Image: 79fec8ce4e981eceb0175643776712b9.png?1346698932]
31-08-2012 00:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Quote:Chociaż filmy niektóre filmy oglądam dla samego komentarza-przykład xMandzio, który w jakieś 2-3 miesiące zdobył 10k widzów.
Och god why LogCase, tylko mi brakuje, aby Lavos zdemotywował mnie do końca zycia.

Ogólnie zauwazyelm ciekawa zaleznosc - jak sie zaczyna juz sie bawic w te klocki, to nawet czasem ma sie ochote obejrzec jakis filmik z tego Minecrafta, tylko ja tak mam?

apparatus też usunął ci sygnaturę
31-08-2012 01:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LogCase Offline
*

Posts: 42
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
(31-08-2012 01:40 )Mandero Wrote:  
Quote:Chociaż filmy niektóre filmy oglądam dla samego komentarza-przykład xMandzio, który w jakieś 2-3 miesiące zdobył 10k widzów.
Och god why LogCase, tylko mi brakuje, aby Lavos zdemotywował mnie do końca zycia.

Ogólnie zauwazyelm ciekawa zaleznosc - jak sie zaczyna juz sie bawic w te klocki, to nawet czasem ma sie ochote obejrzec jakis filmik z tego Minecrafta, tylko ja tak mam?

Zawsze jakaś reklama. Nie ważne jak o tobie mówią, ważne, że mówią :D

[Image: 79fec8ce4e981eceb0175643776712b9.png?1346698932]
31-08-2012 02:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zagrajmy w Minecraft? loban1970 63 19.835 10-01-2013 02:52
Last Post: Elwood
  Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja Elwood 13 4.718 02-07-2012 21:26
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5