Post Reply 
Thawica
Author Message
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #1
Thawica
Prowadzę serię "Zagrajmy w" z przymrużeniem oka, często nieudolnie parodiując znanych zagrajmerów (takich jak SeedPL, VVitchaven, JJay albo Niezapominajka).

Generalną serią jest MINECRAFT, do którego zaczynam robić powoli poradnik oraz drugi sezon "Minecraftowego Beztytułowca". Przy okazji nie mając ochoty kręcić Minecrafta nakręciłem moje zagrajmy z Portala (trwa godzinę).

W przyszłości zapewne uda mi się uzyskać partnerstwo YouTube, gdyż ogarnąłem na jakiej podstawie oni to przyjmują, ewentualnie mam plan B.

Zapraszam serdecznie.
youtube.com/thawica

PS.
Tak wiem, jestem do bólu nieoryginalny. Też was kocham.
(This post was last modified: 20-03-2011 23:44 by manderomc.)
20-03-2011 23:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Thawica
Ah, Minecraft. Every subwhore's wet dream.
Innymi słowy, tak, jesteś nieoryginalny.
Te "parodie" to w tej serii Minecraft?
Słyszałem też, że blokujesz za odmienne zdanie, więc wolę nie zostawiać swoich opinii pod Twoimi filmami.
21-03-2011 00:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Thawica
@Carl
Cholera teraz zagadka. Jesteś Octopusem czy Sintraxem, bo jestem pewien, że to pewien któryś z was. Jak nie, to mam pecha. Tak, to nie ma związku z niczym.

Te moje nieudolne parodie podczas mojego badziewnego komentarza. Lubię irytować osoby oglądające mnie. Wiem, to nie zachęca.

Blokuję za odmienne zdanie? Jedyną osobę, którą zablokowałem za odmienne zdanie, to był mój przyjaciel z RL, który bo nieudolnej debacie ze mną na gg/ts3 a później na skype poszedł na kanał, a ja po prostu mu dawno już pisałem, że przedyskutujemy tą sprawę w RL i tak było. Na Thawicy blokuje jedynie trolle.

@edit
Na 90% Octopus, Sintraxa nie ma na Skype.
(This post was last modified: 21-03-2011 00:45 by manderomc.)
21-03-2011 00:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Thawica
manderomc Wrote:@edit
Na 90% Octopus, Sintraxa nie ma na Skype.

Co to ma do tego?
Po prostu widzę co się dzieje, pytam ludzi.
Nie zakładam rzeczy odgórnie jak Ty.

Pisząc o Octopusie, to właśnie o tym gadałem z nim i podobno go zablokowałeś znowu, bo Ci napisał na PW, że głupoty gadałeś w filmie o sprawie VV.

Wow, nie dość, że mi zarzucasz, że jestem nim (prawie jak VV mówił, że OO, LCS i Valionable to ta sama osoba), to jeszcze kłamiesz.
I don't think you have a life. Enjoy your AIDS.
21-03-2011 14:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Thawica
Ok poobrażaliście się a do meritum sprawy.
Obejrzałem kilka twoich filmików, jesteś wyluzowany. Jak dla mnie za bardzo wyluzowany. Jedyną serią na powaznie jest minecraft bo Portal to tylko taki mały przerywnik, a ja mam dość ostre zdane nt "przejść" Minecrafta. Twoje filmiki mają ok 1-2k wyświetleń na każdy. Zastanawiam się więc skąd do chu... pana masz 700 widzów. Czyżby jakieś sweet polecenia?
Nie zrozum mnie źle, filmiki masz... niezłe (ach ten MC), imagine you can download my world jest świetnie zmontowane. Ale to wciąż za mało.
Podsumowując: 7/10
Pozdrawiam, thefifiasek ten cham, który dorobił się subów.
21-03-2011 15:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Thawica
@CarlSheppards
Nie chciałem Cie urazić, wybacz. Owszem, Octopusa zablokowałem na ManderoMC. Nie zarzucam Ci, że jesteś Octopusem, napisałem, że na 90%. A poza tym masz rację, zapomniałem całkowicie o bloknięciu ośmiornicy.

@Fifiasek
Na manderomc miałem około 680. Przeniosłem się na Thawicę i moje filmy mają tyle wyświetleń, ponieważ konto jest bardzo młode i większość subskrybentów mnie ogląda. Żaden Bungo, Niezapominajka czy ktoś tam mnie nie polecał, a jeżeli chodzi o moje zbyt duże wyluzowanie - ok, postaram się to zmienić :). Postaram się zrobić tak, aby i Tobie podobały się bardziej moje filmy.

Pozdrawiam.

@Carl
Nie, nie za takie.
(This post was last modified: 21-03-2011 17:55 by manderomc.)
21-03-2011 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Thawica
manderomc Wrote:Nie chciałem Cie urazić, wybacz. Owszem, Octopusa zablokowałem na ManderoMC. Nie zarzucam Ci, że jesteś Octopusem, napisałem, że na 90%. A poza tym masz rację, zapomniałem całkowicie o bloknięciu ośmiornicy.

Oczywiście, napisałeś tylko, że na 90% nim jestem. To wcale nie jest zarzut.
I przyznałeś się jednak. Jeśli za takie wiadomości blokujesz ludzi, to gratuluję.
21-03-2011 17:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5