Post Reply 
Zmniana tła forum.
Author Message
Wilczyca Offline
*

Posts: 34
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Zmiana tła forum.
ogm i to jest prawdziwa opinia. Szczerzę się z tobą zgadzam. Moim przykładem koloru jest granat inaczej ciemnoniebieski. Nie jest za jasny, ale jest ładny. Może być też ciemna zieleń lub fiolet ciemny lub morski w nieco ciemniejszej tonacji. Według mnie są one nie za jasne i dobre chyba, że ktoś ma inne zdanie co do kolorów. Reszta kolorów niezbyt mi pasuje.
(This post was last modified: 07-09-2012 14:48 by appareil.)
24-08-2012 08:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Zmniana tła forum.
Quote:chyba, że ktoś ma inne zdanie co do kolorów

No właśnie. Raczej wątpię, żeby udało nam się wszystkim zgodzić co do kolorów. Dlatego uważam, że obecna kolorystyka powinna zostać.
24-08-2012 08:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Zmniana tła forum.
Quote:ogm i to jest prawdziwa opinia

Pomijając już to, że nie ma czegoś takiego jak prawdziwa opinia, są zwykłe opinie...

Quote:Może być też ciemna zieleń
Quote:chyba, że ktoś ma inne zdanie co do kolorów

I tutaj nikogo raczej nie pogodzisz, bo temu będzie pasował zielony, tamten powie, że ciemny zielony przypomina mu gluty z nosa, kolejny zaproponuje seledynowy, jeszcze inny mu odpowie że za jasny. A inny jeszcze doda, że chce stary wygląd forum. Serio, jeśli już coś takiego proponujesz, to zrób ankietę na ten temat. Dobrą stroną obecnego wyglądu forum jest to, że jest stonowany i neutralny, większość nie ma mu nic do zarzucenia bo daje to co potrzeba i nic ponadto. Czyli nie odwraca uwagi i uspokaja, a to sprzyja dyskusjom / rozmowom.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 24-08-2012 09:29 by Infelicity.)
24-08-2012 09:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Zmniana tła forum.
@Infelicity Obecne kolory forum kojarzą mi się ze złomowiskiem. Nie chciałbym, żeby forum było np w zielonym kolorze, ale np. niektóre elementy mogłyby mieć jakiś wyróżniający kolor. Wydaję mi się, że byłoby to ciekawe.

@Wilczyca Na razie jestem zadowolona z mojej opinii. Myślę jednak, że kiedy przyszłoby wybrać między różnymi layout'ami moglibyśmy być mniej zgodni.

TO MNIE ŚMIESZY
24-08-2012 10:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wilczyca Offline
*

Posts: 34
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Zmiana tła forum.
Niestety w ankiecie jedyne co mogłoby być to czy chcą zmienił tło w forum, bo nawet nikt nie podał propozycji kolorów czy wyglądu strony, a tego się nie spodziewałam. Rozumiem, że każdy miałby inni pomysł, ale niech choćby podał przykłady. Coraz bardziej się zastanawiam czy sensem było założenie tego tematu skoro nic nie wprowadza.
24-08-2012 10:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Zmniana tła forum.
Proszę państwa. Z tego co widzę, to nikt nie podał żadnych konkretnych i dokładnych pomysłów. Forum już już wszyscy kojarzą z tym szablonem i jest swego rodzaju wizytówką. Kolory są moim zdaniem idealnie dobrane. Forum około rok temu przeszło odświeżenie layoutu (zaokrąglone krawędzie, nowe ikonki itp) i nie widzę potrzeby do kolejny zmian. Administracja tego nie potrzebuje. Chyba, że podacie gotową koncepcję - wizualizację. Jeśli będzie okej, to wtedy będzie można się nad czymkolwiek zastanowić. Na chwilę obecną nie ma szans na zmianę wyglądu. Jest bardzo dobrze i tak zostanie.
24-08-2012 11:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
pasiur123 Offline
*

Posts: 58
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Zmniana tła forum.
Mi ten BG pasuje, bardzo fajnie się na nim czyta, tylko wypadało by zmienić ten screen na górze co jakiś czas, np na zbliżającą się premiere danej gry.

Zapraszam na kanał, może coś ci się spodoba.
https://www.youtube.com/user/94Chiro
16-09-2012 09:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Zmniana tła forum.
(16-09-2012 09:27 )pasiur123 Wrote:  [...]tylko wypadało by zmienić ten screen na górze co jakiś czas, np na zbliżającą się premiere danej gry.

Wydaje mi się, że tutaj również nie dojdziemy do konsensusu. Ja na ten przykład tego nie widzę, gdyż dzisiejszy rynek gier to dla mnie ni mniej ni więcej tylko komercja i przypuszczalnie szlag by mnie trafił gdybym musiał co jakiś czas patrzeć na "te super produkcje". A poza tym, ładny jest.
16-09-2012 10:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Zmniana tła forum.
Pasuje do kolorystyki, a skoro ona ma zostać...
16-09-2012 11:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Zmiana tła forum.
(23-08-2012 19:47 )Wilczyca Wrote:  że jestem dziewczyną i mam inny gust niż chłopcy czy coś innego
Coś innego. Jestem kobietą i mi to tło zdecydowanie pasuje.
1. Lubię taką kolorystykę.
2. Przywykłam.
3. Każde nowe tło zostałoby przepuszczone przez perspektywę wytworzoną po przepuszczeniu przez punkty 1 i 2 co mogłoby znacząco zwiększyć współczynnik narzekania z mojej strony (który jak do tej pory był zdumiewająco niski).
4. Wszystko widzę, nie mam problemów z czytelnością forum - mam taką dziwną wadę wzroku, która sprawia, że niektóre kolory utrudniają mi czytanie. Może jakaś mutacja daltonizmu, nie wiem.

Także gdyby gdzieś kiedyś pojawiła się jakaś ankieta z propozycją zmian to bez załączonego screenu z gotowym projektem strony na 100% głosowałabym za pozostawieniem obecnego wyglądu.
02-11-2012 03:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mało gamingu na forum. Skorsez 11 5.398 08-10-2013 15:43
Last Post: Asasinek54
  Zmiany na forum - sugestie Kern3l 122 34.849 21-04-2013 21:46
Last Post: Lavos
  Wdrążenie wsparcia dla Oliwii Jaworskiej, także na forum ,,ZagrajmyW''. atin5555 15 7.216 21-03-2012 15:36
Last Post: appareil
  Cenzura na forum SeedPL 6 2.283 23-07-2011 19:07
Last Post: EvilScrooge
Exclamation Regulamin forum HoGar 0 1.115 04-07-2011 15:01
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5