Post Reply 
Playstation 2
Author Message
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Playstation 2
(28-08-2012 21:28 )anywat Wrote:  Konsola wcale nie jest taka najgorsza... ciągle ją mam i rewelacyjnie się gra na niej. Sprawdzona jest przede wszystkim.

Jasne, że nie. To, że technika idzie naprzód, nie oznacza jeszcze, że takie konsole jak playstation 2 są już bezużyteczne. Ja się bawie przy tym wybornie i osobiście powiem, że nie chciałbym mieć ps3 lub czegoś z nowszej generacji. Jestem sentymentalny. A poza tym, te nowsze rzeczy zatraciły "duszę". Jeśli wiecie co mam na myśli. Żeby się dobrze bawić wcale nie trzeba podążać za nowościami.

(27-08-2012 13:06 )apparatus Wrote:  Wspomniane przeze mnie prequel piątki właśnie. Have fun, bo gra dobra.

Niesamowita. Dawno się aż tak dobrze nie bawiłem jak przy tej produkcji.
Wczoraj tak mnie wciągnęła, że bez wstydu przyznam, przesiedziałem przy niej kilkanaście(?) godzin :D. Właśnie dzisiaj ukończyłem i z pewnością zrobię to jeszcze pare razy, zwłaszcza patrząc na wielki asortyment samolotów i innych opcji, które odblokowują się po przejściu gry oraz w miarę postępów(różne "drogi" etc). Jako, że muzyka odgrywa ważną role w moim życiu, zadowolony jestem z tego, że twórcy udostepnili cały soundtrack do przesłuchania w osobnym menu.
Jako, że o Ace Combat mowa:
http://www.youtube.com/watch?v=2wiskH1UE4c
(This post was last modified: 30-08-2012 17:33 by whit.)
30-08-2012 17:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Liberoo Offline
*

Posts: 9
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Playstation 2
Konsola jest wciąż niesamowita i zyskała wielu fanów którzy pomimo jej wieku, dalej ją wielbią:)
Ja osobiście obecnie gram w GOD OF WAR , Fifa 12 , jak koledzy wpadną to czasami TEEKENA dla rozrywki.

05-11-2012 22:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Playstation 2
Metal Gear Solid 2 bardzo dobre. Teraz szykuje sie na jedynke, tylko memorke załatwie.
25-02-2013 14:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Playstation 2
Ja dobrze wspominam The godfather. Przeszedłem to na playu z 6 razy.
Mam nawet zamiar nagrywać praktycznie wszystkie gry, które posiadam.
Do tej pory mam jeszcze ps one slimke :D
Ma już z 9 lat ją a nadal jest w świetnym stanie. Nigdy jej nie sprzedam. Jak dożyję 70 to pochwalę się nią swoim wnukom.
Na ps 2 ostatnio grałem dawno. Stoi i się kurzy, bo nie mogę znaleźć jakiegoś ciekawego tytułu, w który jeszcze nie grałem. Konsolka jest świetna, a te ps 3,4 i x kloce to mam.. wiadomo gdzie ;)

Skype dla widzów: Tectologic
25-02-2013 16:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Playstation 2
Quote:Jako, że muzyka odgrywa ważną role w moim życiu, zadowolony jestem z tego, że twórcy udostepnili cały soundtrack do przesłuchania w osobnym menu.
Soundtracki z części na PS2 nie umywają się niestety do tych z Air Combat i AC2.
http://www.youtube.com/watch?v=FozQXYIDfLo
http://www.youtube.com/watch?v=sXNHx5ywF6o
http://www.youtube.com/watch?v=bN0Jcd_XrGg

Quote:Metal Gear Solid 2 bardzo dobre. Teraz szykuje sie na jedynke, tylko memorke załatwie.
Trójka jest najlepszą częścią serii, polecam. Ale tylko wersję rozszerzoną (Subsistence), bo w normalnej nie ma kamery TPP.
(This post was last modified: 25-02-2013 16:50 by appareil.)
25-02-2013 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Playstation 2
Tectologic - i tutaj cie popieram w całej rozciągłości. Ja też te nowinki techniki mam wiadomo gdzie.

apparatus - swego czasu gdy kupiłem Metal Gear Solid 2 za 30 zł, trzecia część też była po tyle samo, tylko że nie miałem przy sobie tyle pieniędzy, także, wolałem po kolei. Teraz troche pogrywam w jedynke, chociaż tanie to to nie było jak za tak stary tytuł. Ale co klasyk to klasyk. Już całkiem ładna kolekcja mi sie uzbierała. Czekam teraz na 10 tytułów na ps1, okazyjnie za 30 zł zamówiłem. Takie giereczki, ale może będą miały w sobie urok. No, i crocka musze kupić. Gra dzieciństwa.

Tectologic - btw. a może Ghosthunter? Całkiem ciekawa, mimo iż zacząłem i leży, ale jakoś nie mam ochoty narazie grać. Jednak mimo to godna uwagi.
(This post was last modified: 15-03-2013 05:56 by whit.)
15-03-2013 05:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mito Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #17
RE: Playstation 2
Aktualnie nie gram na PS2 bo mam PS3 :/ ale jak jeszcze grałem pamiętam najbardziej Sengoku Basara :)

[Image: LexxPL.png]
02-04-2013 11:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Playstation 2
(15-03-2013 05:53 )whit Wrote:  Czekam teraz na 10 tytułów na ps1, okazyjnie za 30 zł zamówiłem. Takie giereczki, ale może będą miały w sobie urok.

Jak diabli, muszę się w czytaniu podszkolić. To kupiłem 10 starych tytułów poniżej 2000 roku, na pc... nawet jakaś barbie się znalazła...

(02-04-2013 11:58 )Mito Wrote:  Aktualnie nie gram na PS2 bo mam PS3 :/ ale jak jeszcze grałem pamiętam najbardziej Sengoku Basara :)

Można to przeboleć o ile wchodzą gry z ps2. Ja teraz czekam na Silent Hill 2. Aż dziw, jak czasem niektóre klasyki można tanio upolować. Z tego co słyszałem to 2 i 3 jest w HD na ps3 do kupienia. Podobno słabe, co wydaje się dziwne, jak to można spieprzyć. Może straciło swój klimat. Kto wie. No idea.
(This post was last modified: 15-05-2013 22:59 by whit.)
15-05-2013 22:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Playstation 2
Quote:Tectologic - btw. a może Ghosthunter? Całkiem ciekawa, mimo iż zacząłem i leży, ale jakoś nie mam ochoty narazie grać. Jednak mimo to godna uwagi.

Dzięki za polecenie. Na pewno sprawdzę :)

Quote:Można to przeboleć o ile wchodzą gry z ps2.

Gry z PS2 nie wchodzą na PS3. Tylko ps2 miał takie bajery i był kompatybilny wstecz.

@Spojrzałem teraz na szafkę i zauważyłem trzy tytuły, w które grało mi się wręcz idealnie. Pierwszy to Gun. TPP w klimatach westernowych.
Dwa kolejne to Jak 2 i Jak 3. W jedynkę nie miałem okazji grać, ale 2 i 3 na prawdę polecam osobom, które lubią zręcznościówki. Ja osobiście nie lubię klimatów "bajkowych?", ale zagrałem i nie pożałowałem tej decyzji :)

Skype dla widzów: Tectologic
(This post was last modified: 16-05-2013 02:22 by Tectologic.)
16-05-2013 02:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Playstation 2
Nie orientuje się ktoś czy PS2 jest kompatybilne wstecz(tj. z PSX)?
16-05-2013 11:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5