Post Reply 
Playstation 2
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: Playstation 2
Quote:Z tego co słyszałem to 2 i 3 jest w HD na ps3 do kupienia. Podobno słabe, co wydaje się dziwne, jak to można spieprzyć. Może straciło swój klimat. Kto wie. No idea.
Tu masz dość wyczerpujący materiał na ten temat.

Quote:Gry z PS2 nie wchodzą na PS3. Tylko ps2 miał takie bajery i był kompatybilny wstecz.
PS3 też jest kompatybilne wstecz - z PSX. A pierwsze modele 60GB także z PS2 (ale tylko w modelach amerykańskich i japońskich działało to dobrze).

Quote:@Spojrzałem teraz na szafkę i zauważyłem trzy tytuły, w które grało mi się wręcz idealnie. Pierwszy to Gun. TPP w klimatach westernowych.
Tony Hawk w XIX wieku, dosłownie, nawet interfejs ten sam. Fabularnie i gejmplejowo bieda.
Quote:Dwa kolejne to Jak 2 i Jak 3. W jedynkę nie miałem okazji grać, ale 2 i 3 na prawdę polecam osobom, które lubią zręcznościówki. Ja osobiście nie lubię klimatów "bajkowych?",ale zagrałem i nie pożałowałem tej decyzji :)
To zagraj w tę jedynkę, bo nie ma porównania w jakości. Pierwsza część to dobra platformówka, dwójka i trójka to jakieś nieudane narkotyczne wizje po najaraniu się Ratchetem i GTA.
16-05-2013 11:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Playstation 2
(16-05-2013 11:14 )kruskader Wrote:  Nie orientuje się ktoś czy PS2 jest kompatybilne wstecz(tj. z PSX)?

Jasne, że jest. Jedyne czego będzie ci potrzeba to memorki z playstation 1, jeśli chcesz zapisywać grę.
16-05-2013 12:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #23
RE: Playstation 2
Największy sentyment mam do Ratchet&Clank i Jak&Dexter
O ile się nie mylę to te dwie gry zyskały miano platinum i dobrze bo to klasyki na PS2
(This post was last modified: 19-05-2013 10:48 by Asasinek.)
19-05-2013 10:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5